ОХОРОННА СИГНАЛІЗАЦІЯ

БЕЗПЕКА - ЦЕ НЕ РОЗКІШ

Щоб забезпечити повну безпеку приміщення, наші фахівці в Харкові і Києві виробляють комплексний монтаж охоронної сигналізації, який включає в себе: звуковий пристрій, тривожну кнопку, систему відеоспостереження.

Ефективною сигналізацією буде підключення на пульт, на який надходить сигнал тривоги і виїжджає група швидкого реагування. Охоронна сигналізація вимагає правильного монтажу, щоб не заважати людині, не порушувати комфорт, вписуватися в інтер’єр і якісно виконувати свою місію. Кваліфіковані співробітники компанії «Охорона і Безпека» швидко, якісно і надійно встановлять, як провідну, так і бездротову систему сигналізації в квартиру, будинок, офіс – впродовж 3 годин.

КАТЕГОРІЇ ОХОРОННІЙ СИГНАЛИЗАЦИИ

Пультова охоронна система

Це затребуваний і економний варіант. При її установці, немає потреби утримувати пост з охоронцями, яким потрібно платити зарплату вище, ніж щомісячна вартість за моніторинг об’єкту операторами пульта.

Автономна охоронна система

Іноді, з можливістю запису попередження голосом. Якщо на території об’єкта є свій пост охорони, то прилади для контролю і управління автономною системою, а також вся звуко-світлова сигнальна техніка, встановлюються там. Далі процес охорони проводиться персоналом.

КОМПЛЕКСНА ОХОРОНА ОБ'ЄКТІВ

ОХОРОНА
БІЗНЕСУ

ДЕТАЛЬНІШЕ

ОХОРОНА
ОФІСУ

ДЕТАЛЬНІШЕ

ОХОРОНА
БУДИНКУ

ДЕТАЛЬНІШЕ

ОХОРОНА
КВАРТИРИ

ДЕТАЛЬНІШЕ

ВИДИ ОХОРОННОЇ СИГНАЛИЗАЦИИ

Автономна
сигналізація

Це гучний сигнал, іноді зі світловим ефектом, головне завдання якого - оповіщення стаціонарної охорони підприємства про спробу проникнення зловмисника. Якщо мова йде про квартирну сигналізації, то цей тип призваний відпугнути зловмисника та привернути увагу людей.

Пультова
охорона

Вважається ефективним методом, особливо для приватної житлоплощі. При спробі проникнення зловмисника, а також при виникненні диму або води в приміщенні, на пульт надходить тривожний сигнал. Після чого агентство здійснює оперативний виїзд на місце групи швидкого реагування і оповіщає клієнта.

Моніторинг
автомобіля

«Алет» - прилад для охорони і контролю місця розташування мобільного об'єкту (наприклад, автомобіля) за допомогою вбудованого GPS-приймача і GSM-модему. Прилад призначений для роботи в складі ПЦС «Орлан» з використанням технології бездротового з'єднання GSM. Прилад серії «Алет» - ідеальний пристрій для захисту автомобіля клієнта від угону!

Тривожна
кнопка

Встановлюється спільно з системою пультової охорони, але використовується і окремо. Актуальна для невеликих магазинів, кафе і т.д. Принцип роботи полягає у виклику групи швидкого реагування шляхом механічного натискання кнопки.

ЗАМОВТЕ охоронну сигналізацію

* Поля, обов’язкові для заповнення

Scroll to Top

ПОЗВОНИТЕ СЕЙЧАС

ИЛИ ЗАКАЖИТЕ ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК
* Поля, обязательные для заполнения

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗАРАЗ

АБО ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

*Поля, обов’язкові для заповнення

ЯК ВСТАНОВИТИ ДОДАТОК «PHOENIX-MK»

ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

* Поля, обов’язкові для заповнення