ОХОРОНА ОФІСУ
ОХОРОНА ОФІСУ - ЦЕ НЕОБХІДНІСТЬ

Якщо Вам необхідна надійна система охорони офісу в Харкові і Харківській області, Києві та Київській області
— замовте установку сигналізації в нашій компанії.

ГК «Охорона і Безпека» спеціалізується на підборі, встановленні, технічному обслуговуванні і контролі за станом охоронних систем в офісах, приватних квартирах, будинках і промислових приміщеннях з виїздом груп швидкого реагування.

ВИДИ СИСТЕМ ОХОРОНИ
Пультові охоронні сигналізації
для офісу

Являють собою встановлені на території об’єкта датчики, інформація з яких миттєво передається на віддалений пульт охорони. При спрацьовуванні сигналізації, в офіс оперативно виїжджає група швидкого реагування. На території розміщуються додатково тривожні кнопки для самостійного виклику охорони в екстрених ситуаціях. На сьогоднішній день, цей тип сигналізації по праву вважається одним з найуспішніших.

Автономні охоронні звукові сигналізації
для офісу

При спробі проникнення спрацьовує звукова сирена, яка покликана відлякати зловмисника і привернути увагу стаціонарної охорони, якщо така є на об’єкті. Найсучасніші системи можуть відправляти тривожне повідомлення на телефон власника. Також, є сигналізації з автодозвоном, які при спрацьовуванні сигналізації автоматично роблять дзвінок за вказаними в програмі номерами.

ЕТАПИ НАДАННЯ ПОСЛУГ З ОХОРОНИ ОФІСУ

Аналіз планування приміщення для правильної установки датчиків з покриттям всього периметра

Професійне встановлення обладнання, що відповідає стандартам безпеки.

Перевірка та налагодження обладнання.

Презентація та навчання клієнта та його персоналу: як правильно поставити офіс на сигналізацію, як відключити, як користуватися тривожними кнопками.

Після закінчення робіт ми надаємо гарантійне та післягарантійне технічне обслуговування сигналізації.

У разі виникнення неполадок, забезпечуємо негайний виїзд інженера у погоджений з Вами час.

НАМ ДОВІРЯЮТЬ
24 ГОДИНИ НА ДОБУ
7 ДНІВ НА ТИЖДЕНЬ
МОНІТОРИНГ ПРИМІЩЕНЬ І ДАНИХ З ДАТЧИКІВ
ЧАСТО ЗАДАВАНІ ПИТАННЯ
Скільки часу займає підключення?

Весь комплекс робіт із встановлення займає в середньому від 3 до 6 годин. За цей час фахівці проводять монтаж системи охорони, знайомлять клієнта із роботою обладнання. Зручний час монтажу визначається заздалегідь.

Чи можна "заглушити" сигналізацію?

Ваш прилад спілкується з нашим Пультом в основному по двох каналах зв'язку - "Основному" та "Резервному" для чого використовуються: GPRS, GSM, інтернет та телефонна лінія. При спробі “заглушити” або якимось чином заблокувати канал зв'язку, ми отримаємо сигнал на Пульт та надішлемо нашу групу швидкого реагування.

Хто виїжджає за сигналом тривоги та протягом якого часу здійснюється прибуття на місце?

За сигналом тривоги на об'єкт, що охороняється, виїжджають екіпіровані групи швидкого реагування. У цілодобовому режимі здійснюють чергування понад 50 автомобілів охорони.

Якщо я хочу поїхати надовго, чи потрібно попереджати Вас, які є моменти?

Вам необхідно повідомити наш Пульт охорони час відсутності та контакти людини, з якою можна буде спілкуватися замість Вас. Питання можуть виникнути різні, як щодо сигналізації, так і з порушень комунікацій (вода, електроенергія тощо), що вимагатиме розкриття об'єкта охорони для усунення проблем. Також важливо тримати позитивний баланс оплати за послуги охорони для уникнення відключення системи сигналізації.

ЗАМОВТЕ ОХОРОНУ ОФІСУ

* Поля, обов’язкові для заповнення

Охорона офісу Київ

Охорона офісів в Києві – це комплекс заходів, направлений на забезпечення безпеки робочих місць багатьох киян. До системи охорони офісів входить також й установка сигналізації. Відсутність охорони офісів може призвести до виникнення непередбачуваних ситуацій, які можуть нанести як матеріальні збитки майну, так і завдати фізичну шкоду співробітникам.

Охоронне агентство ГК “Охорона і Безпека” – справжній експерт у сфері приватної охорони в офісі. Ми забезпечуємо послуги з охорони офісів великих підприємств понад 20 років, надаємо індивідуальну охоронну систему, яка відповідає офісному середовищу в якому працюють наші клієнти.

У наші обов’язки входить:

 • фізична охорона офісів (Київ) та бізнес-центрів;
 • охорона офісних приміщень;
 • охорона офісних будівель;
 • офісна сигналізація.

Запорука успіху – особисте спілкування з замовниками охорони офісу, персональний підбір та встановлення ТОП сигналізації для охорони офісу в Києві та по всій Україні.

Типи охорони офісів та бізнес-центрів в Києві

Охоронний бізнес стрімко розвивається. Сьогодні, знайти компанії з охорони в офіс бізнес-центру чи в окремо розташоване приміщення не складе труднощів. Існує безліч різних типів системи безпеки, доступних власникам бізнесу на вибір:

 • охорона офісу (Київ);
 • охорона бізнес-центру (Київ);
 • сигналізація для охорони офісів (Київ).

Системи охорони офісу можуть бути автономні, бездротові, з gsm (ЖСМ), c gps (джіпіес). Все залежить від типу об’єкту, що охороняється та місця його розташування. Додатково є послуги фізичної охорони офісу (охоронець), також можна розставити кілька охоронців по периметру, якщо місце відвідується великою кількістю людей і на об’єкті потенційно можливе виникнення небезпечних ситуацій.

Встановлення системи безпеки для охорони офісу в Києві

Установка контролю руху – одна з найпопулярніших і надійних систем для забезпечення безпеки бізнесу під час охорони офісів та бізнес-центрів. Вона охоплює: пристрої безпеки (датчик руху, та інше), супутнє програмне забезпечення, таке як приймально-контрольний прилад (звукові сигнали) і виконавчі пристрої, які контролюються пультом охорони. Така система охорони офісів дозволяє власникам бізнесу контролювати, хто входить в їх офісні будівлі та виходить з них, коли об’єкт поставлений на сигналізацію.

Охорона в офіс – це можливість не турбуватися про захист дорогого офісного обладнання. Наші охоронці, контролюють ділянку по периметру і в разі виникнення надзвичайної ситуації, ще до приїзду оперативної бригади розв’яжуть будь-які проблеми. Додатковою функцією охорони офісів є встановлення дротових відеокамер для забезпечення більш точного спостереження та контролю при охороні офісів. Сигналізація та відеоспостереження – це найкращі рішення для будь-якого бізнесу, щоб забезпечити надійність охорони офісів.

Переваги:

 1. фізична охорона офісу забезпечить безпеку як всередині, так і за межами приміщення;
 2. камери розташовані в стратегічно важливих місцях;
 3. системи спостереження можуть записувати та зберігати дані для довгострокового захисту бізнесу в разі пограбування або шахрайства з боку співробітників.

Завдяки правильно організованій системі охорони, офіс в якому працює ваш бізнес з набагато меншою ймовірністю стане жертвою грабіжників. Життя працівників буде в повній безпеці, адже охорона в офісі працюватиме цілодобово, а сигналізація спрацює миттєво.

Охорона офісу (Київ) – реагування

Для охорони офісу (Київ) наша охоронна компанія має у своєму розпорядженні:

 • широкий автопарк машин;
 • кваліфіковану, добре організовану команду;
 • професійний персонал, який постійно стежить за об’єктом і контролює будь-які зміни.

Як тільки надходить сигнал від системи безпеки (пультова охорона офісів Київ), наші фахівці виїжджають на місце (час прибуття охорони офісу – до 5 хвилин) й оперативно відновлюють порядок та спокій.

Чому варто поставити сигналізацію для охорони офісів (Київ) саме у нас, як це відбувається і яка вартість охорони офісу?

Наша служба надає послуги з охорони офісів вже не один десяток років. Ми точно знаємо як полегшити ваше життя і забезпечити здоровий сон. Територія, де ми відповідаємо за охорону офісу, контролюється 24/7, моніторинг і перегляд здійснюється справжніми професіоналами.

Замовити сигналізацію й охорону для офісу (Київ) у нас дуже швидко і легко, потрібно:

 1. Зв’язатися з нашим менеджером.
 2. Залишити заявку на підключення послуги.
 3. Чекати прибуття інженера.
 4. Після огляду об’єкту, майстер дає згоду на установку, ми підписуємо договір та інші необхідні документи, і починаємо роботу.

Повна організація охорони офісу і діяльність з встановлення системи охорони офісів займає кілька робочих днів.

Вартість охорони офісу (Київ) та сигналізації залежить від кількості датчиків, необхідних для охорони офісу – ціна стартує від 365 грн абонплати на місяць для систем до 3 датчиків, а системи охорони офісу до 10 датчиків коштуватимуть на місяць від 495 грн. Всі роботи виконуються під ключ і без посередників.

Послуга “охорона офісів” – наші переваги

 • легкість в підключенні (ми взмозі поставити офіс на охорону швидко та ефективно), фіксована абонентська плата;
 • вся актуальна інформація і свіжі оповіщення, приходять в мобільний додаток, завдяки цьому замовник може сам контролювати систему охорони офісу;
 • в разі виникнення небезпеки, клієнт може натиснути кнопку дзвінка і наша приватна охорона в офісі буде за кілька хвилин, без жодних штрафів за помилковий виклик. Безпека понад усе;
 • можливість встановити датчики прибуття для максимальної оперативності ГШР;
 • цілодобова підтримка і контроль.

Охорона офісу від ГК “Охорона і безпека” – підсумок

Позавідомча приватна компанія “Охорона і безпека” дбає про своїх клієнтів, забезпечує кращі послуги з охорони офісів в Києві та пропонує встановлення під ключ систем сигналізації для охорони офісу. З першого дня роботи ми не просто забезпечимо охорону офісу клієнта, а індивідуально підберемо найсучасніші та ефективні технології на будь-який випадок, тим самим гарантуємо безпеку наших клієнтів в місті та області. Всі відгуки клієнтів, яким ми надавали послуги з охорони офісів представлені на наших сторінках у соціальних мережах. Ми завжди відкриті для розмови й чекаємо ваших дзвінків. Менеджери компанії надають детальну консультацію, дадуть відповіді на всі запитання стосовно охорони офісів у Києві та області. Ну і лише після цього запропонують укласти взаємовигідну угоду.

Scroll to Top

ПОЗВОНИТЕ СЕЙЧАС

ИЛИ ЗАКАЖИТЕ ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК
* Поля, обязательные для заполнения

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗАРАЗ

АБО ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

*Поля, обов’язкові для заповнення

ЯК ВСТАНОВИТИ ДОДАТОК «PHOENIX-MK»

ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

* Поля, обов’язкові для заповнення