Компактна «Тривожна кнопка» У КИЄВІ
охорона без зайвих витрат

Вигідна та практична послуга від ГК «Охорона і безпека», що дозволяє забезпечувати охорону невеликих об’єктів бізнесу і приватних клієнтів БЕЗ зайвих вкладень і витрат часу і коштів на монтаж!
Брелок тривожної кнопки, по суті, є тривожною кнопкою.

Послуга буде так само актуальна для літніх людей і тих, кому доводиться стикатися з небезпекою.

ВАШІ МОЖЛИВОСТІ З «лунь-тк»
ЯК ПРАЦЮЄ «Лунь-тк»

інструмент ОХОРОНИ СПІЛЬНО З ПЦС КОМПАНІЇ «Охорона і безпека»

Пристрій «Лунь-ТК» призначений для формування сигналу тривоги при натисканні на вбудовану або виносну тривожну кнопку і передачі тривожного повідомлення на пульт централізованого спостереження (ПЦС) охоронної компанії. Повідомлення передається на ПЦС по бездротовому каналу GSM з можливістю використання резервного каналу, гарантуючи, що найближча група швидкого реагування в найкоротші терміни прибуде на місце виклику.

ВИНИКЛИ ЗАПИТАННЯ?

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

* Поля, обов’язкові для заповнення

Тривожна кнопка Київ

Тривожна кнопка (Київ) — це послуга під час екстрених ситуацій, яка може врятувати життя людини. Ці пристрої працюють, відправляючи сигнал тривоги в систему безпеки, яка сповіщає центральну станцію моніторингу, повідомляє їм, що потрібна допомога і мобільна група виїжджає на об’єкт для усунення проблеми. Наше охоронне агентство «Охорона і Безпека» пропонує поставити тривожну кнопку в квартиру, будинку або офісі, крім сигнальної системи.

Що таке тривожна кнопка в сигналізації?

Тривожна кнопка — це спеціалізовані пристрої екстреної допомоги та охорони, які використовуються для виклику поліції, охоронної служби, пожежної та медичної допомоги. Тип допомоги, що відправляється буде залежати від того, як саме кнопка тривожної сигналізації була запрограмована системою безпеки.

Тривожна кнопка охоронної сигналізації підходить як для комерційних, так і для житлових приміщень. Наприклад, у багатьох банках і торгових точках є одна або кілька тривожних кнопок, які можна натиснути в разі пограбування. Це попередить владу, не повідомляючи про це злочинцям. У людини також може бути кнопка паніки всередині свого будинку, щоб у разі злому він міг швидко відправити сигнал SOS (сос), перш ніж грабіжники зрозуміють, що підмога вже в дорозі.

Деякі тривожні кнопки сигналізації можна носити у вигляді брелока, браслета або годинника, щоб користувач міг завжди носити їх з собою. Також можна використовувати сигналізацію тривожної кнопки в якості пожежної сигналізації, щоб негайно попередити пожежну частину в разі пожежі. Це може бути корисно для місця, де ймовірно загоряння, наприклад, на кухні. 

У чому полягає головна функція системи тривожної кнопки в Києві?

Тривожна кнопка сигналізації — це система, яка допоможе убезпечити себе, своїх близьких і рідних. Послуги тривожної кнопки використовуються для того, щоб дати людині, що знаходиться під примусом, можливість швидко і безшумно подати сигнал про допомогу, коли може бути важко покликати на допомогу. Наприклад, незадоволений покупець біля стійки обслуговування клієнтів стає все більш злим і агресивним. В екстреній ситуації сигнал являє собою непомітний і зручний спосіб викликати допомогу, не привертаючи уваги.

Тривожна кнопка (Київ) також може бути запрограмована на включення звукової сирени або відключення звуку, щоб пристрій служив безшумною сигналізацією.

З чого складається кнопка тривожної сигналізації?

Обладнання тривожної кнопки складається з:

 • приладу з системою GPS (джипіес), GSM (жсм);
 • кнопки;
 • блоку живлення з зарядом.

Деякі тривожні кнопки мають форму бездротового брелка. Ці пристрої зазвичай включають в себе кілька кнопок, і їх можна зручно прикріпити до набору ключів від авто. Тривожна кнопка брелок зазвичай використовуються для інших дій, таких як постановка або зняття ділянки з охорони. Однак часто одна з цих кнопок налаштовується як тривожна кнопка для негайного екстреного виклику або як вулична тривожна сигналізація. Вона може служити легкодоступною тривожною кнопкою в разі непередбаченої надзвичайної ситуації, наприклад, при виявленні злому будинку, поки ви все ще перебуваєте в машині.

Як і в багатьох бездротових пристроїв, тривожна кнопка (Київ) може контролюватися охоронною системою, щоб користувач був упевнений, що пристрій працює правильно. Наприклад, якщо у тривожної кнопки низький заряд батареї або вона виходить за межі діапазону, відобразиться повідомлення.

Типи тривожних кнопок доступних для установки в Києві

Види тривожних кнопок:

 • тривожна кнопка брелок;
 • тривожна кнопка для фізичних осіб;
 • тривожна кнопка в офіс;
 • тривожна кнопка в квартиру;
 • тривожна кнопка з сім картою та ін.

Брелок сигналізації пов’язаний зі смартфоном і може управлятися через додатки контролю і виклику для максимального захисту.

Установка тривожної кнопки в Києві

Тривожна кнопка, установка якої проходить швидко та негайно, є надійним помічником в повсякденному житті. Щоб замовити послуги тривожної кнопки, а також дізнатися її вартість, потрібно зв’язатися з менеджером з продажу, розповісти свої побажання та очікувати прибуття майстра на ділянку. Після ми підписуємо всі важливі папери, і клієнт може купити тривожну кнопку. В ціну установки тривожної кнопки входить робота майстра, який може все надійно встановити та гарантія на його роботу й обладнання.

Переваги установки тривожної кнопки в Києві

Тривожні кнопки існують для захисту людей від шкоди. Вони можуть надати миттєве повідомлення контролюючій компанії, коли користувач відчуває, що знаходиться в небезпеці й потребує негайної екстреної допомоги.

 • Бізнес

Насильство може вразити будь-яке робоче місце в будь-який час. Щорічно близько двох мільйонів громадян стають жертвами насильства на робочому місці. Компанії, які звертаються з грошима і мають публічний доступ, піддаються вищому ризику виникнення інциденту. Наявність кнопки безпеки у вашому бізнесі може дати вашим співробітникам, а також вам більше впевненості.

Кнопка сигналізації в поєднанні з системою безпеки є найбільш ефективним способом запобігання інциденту.

 • Школа

За останні два десятиліття було багато гучних стрільб у школах, які виявили слабкі місця в системі безпеки. Охорона шкіл — одна з найбільших турбот всього людства. За допомогою тривожної кнопки, встановленої в школі, охорона може не тільки попереджати поліцію про надзвичайну ситуацію, але також повідомити весь периметр про дотримання запобіжних заходів.

 • Будинок

Злом може статися в будь-який момент. Зазвичай це відбувається, коли нікого немає вдома, але в рідкісних випадках це може статися, коли ви та ваша сім’я перебуваєте в будинку. Кнопка тривоги може допомогти захистити ваших близьких від будь-якої несподіваної ситуації.

Додавання тривожної кнопки може стати дуже цінним доповненням до вашої системи безпеки.

Гарантія

Компанія «Охорона і безпека», яка надає вибір тривожної сигналізації з кнопкою, працює цілодобово і без вихідних, це означає, що наші клієнти мають постійний захист і контакт зі службою реагування, готової допомогти в разі виникнення тривоги. Ми приїдемо на об’єкт за лічені хвилини.

Scroll to Top

ПОЗВОНИТЕ СЕЙЧАС

ИЛИ ЗАКАЖИТЕ ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК
* Поля, обязательные для заполнения

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗАРАЗ

АБО ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

*Поля, обов’язкові для заповнення

ЯК ВСТАНОВИТИ ДОДАТОК «PHOENIX-MK»

ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

* Поля, обов’язкові для заповнення