ОХОРОНА БІЗНЕСУ
ЯКИМ ОБ'ЄКТАМ БІЗНЕСУ потрібна охорона

Охорона бізнес-об’єктів — актуальне та нагальне питання як для дрібних, так і для великих компаній. Адже на сьогоднішній день, коли рівень злочинності в нашій країні ще досить високий, кожен бізнесмен та підприємець хоче подбати про безпеку власного майна та матеріальних цінностей.

ГК «Охрана и Безопасность» предоставляет субъектам бизнеса и предпринимательства полноценный комплекс услуг по обеспечению безопасности бизнес-объектов, предусматривающий техническую и физическую охрану, проектирование, установку и техобслуживание систем охранной сигнализации, наблюдение за объектами 24/7. Закажите охранные услуги в нашей Компании — обеспечьте надежную защиту своего бизнеса!

ПОСЛУГИ ОХОРОНИ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Цілодобове стеження за об'єктом та забезпечення заходів безпеки при виникненні загрози, чи то незаконне проникнення, пожежа, потоп тощо.

Встановлення охоронної сигналізації та іншої техніки з урахуванням норм безпеки та особливостей планування приміщення — наше обладнання виконуватиме своє призначення та гармонійно виглядатиме з дизайном об'єкта.

Негайний виїзд групи швидкого реагування при спрацюванні охоронної або пожежної сигналізації, а також при натисканні кнопки тривоги на об'єкті.

За пультом охорони працюють професіонали, які пройшли спеціальне навчання та тренінги.

Гарантійне та післягарантійне технічне обслуговування охоронної сигналізації.

Конкурентоспроможні ціни на послуги пультової сигналізації по Харкову та Києву.

НАМ ДОВІРЯЮТЬ
ЗАМОВТЕ ОХОРОНУ БІЗНЕСУ

* Поля, обов’язкові для заповнення

Охорона бізнесу в Києві та області

Охорона бізнесу (Київ) – це незамінна послуга, без якої неможливе існування свого проєкту в столиці в сучасних реаліях. Незахищене підприємство стає легкою і бажаною здобиччю для злодіїв. А з постійним зростанням злочинності питання охорони великих і малих об’єктів бізнесу стає все гостріше. Приватне охоронне агентство “Охорона і безпека” вже понад 20 років забезпечує надійну позавідомчу охорону бізнесу. Завдяки комплексному підходу, сучасним охоронним системам і високої кваліфікації персоналу, ми гарантуємо ефективну охорону для приватного бізнесу в Києві та області. Охорона та безпека бізнесу гарантована.

Послуги охорони бізнесу в Києві

ГК “Охорона і безпека” уважно підходить до індивідуальних потреб клієнтів і надає повний комплекс послуг по охороні як малого бізнесу, так і великих підприємств. Наші фахівці перед установкою охоронної системи виїжджають на об’єкт, щоб визначити потенційно слабкі місця, якими можуть скористатися зловмисники. Значення також мають особливості району, де розташоване підприємство, а також сама будівля. Охорона багатоповерхового офісного будинку або охорона бізнесу для юридичних осіб відрізняється від охорони житлового будинку в спальному районі. На підставі перевірки формується індивідуальна охоронна система для охорони бізнес об’єктів. Агентство “Охорона і безпека” особисто забезпечує:

 • фізичну охорону (безпосередня присутність на об’єкті озброєних охоронців);
 • контрольно-пропускний режим на території (містить постійну вахту);
 • технічну охорону (проєктування та установка сучасної охоронної системи).

Комплексна охорона бізнесу (Київ) містить з’єднання технічної й фізичної частин, яке дозволяє забезпечити повну безпеку об’єкта. Кількість компонентів охоронної системи визначається індивідуально, виходячи з потреб замовника, так що ціна охорони бізнесу в Києві визначається індивідуально.

Принцип роботи пультової охорони малого бізнесу

Пультова охорона бізнесу в Києві та області – обов’язковий елемент охоронної системи підприємства. Автономна охоронна система посилає сигнал власної охорони підприємства. Для охорони малого бізнесу або охорони бізнес-центру більше підходить пультова.

Пультова охорона гарантує, що в разі екстреної ситуації на об’єкт, що охороняється протягом 5 хвилин приїде група швидкого реагування. Фахівці ГК “Охорона і безпека” відмінно навчені швидко реагувати в будь-якій ситуації, так що забезпечують повну безпеку вашого майна. Купити пультову охорону бізнесу ви зможете в нашому агентстві.

Пультова охоронна система для бізнесу містить наступні елементи:

 1. датчики (руху, диму, відкривання і закривання дверей, розбивання вікон);
 2. камери відеоспостереження за об’єктом;
 3. охоронний прилад, що забезпечує передачу тривожного сигналу на охоронний пульт;
 4. клавіатура для постановки об’єкта бізнесу на охорону.

Завдяки такій системі, ГШР може моментально отримати повідомлення в разі несанкціонованого проникнення на територію об’єкта і зберегти ваше майно.

Провідна і безпровідна охоронна система для бізнесу

Вибір виду охоронної системи залежить від побажання замовника, його можливостей і особливостей об’єкту, що охороняється. Компоненти бездротової охоронної системи портативні та зв’язуються за допомогою радіосигналу. Це дозволяє GSM системі бути більш гнучкою і мобільною, легше підлаштовуватися під особливості приміщення. Монтаж ЖСМ охоронної системи не вимагає додаткових ремонтних робіт і може бути проведений в найкоротші терміни (1-3 години в залежності від особливостей приміщення).

Провідна охорона бізнес об’єктів являє собою більш дешевий і надійний варіант. Попри те, що така система вимагає більше зусиль по установці та не може похвалитися портативністю, вона менш вимоглива в обслуговуванні.

Охоронна сигналізація для бізнесу в Києві і області

Після постановки об’єкта на охорону, датчики починають фіксувати те, що відбувається в приміщенні. Якщо буде виявлено порушення (розбите вікно, задимленість, рух на об’єкті), то охоронна система бізнесу посилає сигнал на центральний пульт. Замовник може також встановити додаткові функції в охороні для бізнесу:

 • поставити смс-повідомлення про спробу несанкціонованого проникнення;
 • включення гучної сирени (шумова сигналізація може злякати зловмисника і зберегти майно);
 • тривожна кнопка (дозволяє співробітникам підприємства самостійно викликати охорону).

На центральному пункті охорони в агентстві “Охорона і безпека” сигнал обробляється і пересилається до найближчого об’єкта екіпажу ГШР. Кожен екіпаж професійних охоронців оснащений усіма необхідними технічними засобами та озброєнням, щоб впоратися з будь-якою екстреною ситуацією. У разі помилкового виклику, на клієнта не накладається ніяких штрафів.

Гарантії від ТОВ “Охорона та безпека” для бізнесу

Ми працюємо з 1999 року і захищаємо вже понад 55 тисяч як міських, так і заміських об’єктів (з них 47% – об’єкти бізнесу). Наші екіпажі груп швидкого реагування розподілені по території, що охороняється так, щоб час прибуття на будь-який об’єкт становив трохи менше ніж 5 хвилин. Ми входимо в топ охоронних агентств України, завдяки ефективним охоронним системам для бізнесу і не тільки, які забезпечуються з власного виробництва. Те, що ми не даремно займаємо свої місця в рейтингах, підтверджується відгуками клієнтом, адже нам уже багато років довіряють охорону свого майна магазини “Алло”, “Посад”, “Кисет”, “Аттика”, а також такі підприємства як ХПАС, Салтівський і Безлюдівський м’ясокомбінати та багато інших.

Кілька фактів про ГК “Охорона і безпека”:

 1. Наші екіпажі ГШР оснащені GPS. Завдяки цьому ми можемо спостерігати за їх станом і відстежувати час прибуття на об’єкт. Дані джіпіес підтверджують, що середній час прибуття групи на об’єкт в Києві і області становить 4:27.
 2. Ми забезпечуємо цілодобову технічну підтримку і постійний моніторинг справності наших охоронних комплексів.
 3. Ми укладаємо з клієнтами договір матеріальної відповідальності, так що дійсно зацікавлені в збереження вашого майна.

Приватне охоронне агентство “Охорона і безпека” надає послуги охорони бізнесу в Києві та області. Ми розробляємо і встановлюємо охоронну сигналізацію для охорони бізнесу без посередників, що дозволяє забезпечити не тільки надійність охоронних систем, але і приємні ціни. Безпека вашого майна – перший пріоритет для нашого агентства і нашої служби охорони бізнесу.

Scroll to Top

ПОЗВОНИТЕ СЕЙЧАС

ИЛИ ЗАКАЖИТЕ ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК
* Поля, обязательные для заполнения

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗАРАЗ

АБО ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

*Поля, обов’язкові для заповнення

ЯК ВСТАНОВИТИ ДОДАТОК «PHOENIX-MK»

ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

* Поля, обов’язкові для заповнення