Охорона кафе та ресторанів
НАДІЙНІСТЬ - ГОЛОВНИЙ КРИТЕРІЙ ПРИ ВИБОРІ ОХОРОНИ

Охорона ресторанів та кафе вимагає до себе особливого підходу, адже успішність закладу пов’язана з комфортом гостя. Поряд із кухнею, атмосферою та цінами, важливим моментом є безпека відпочиваючих та персоналу. Конфліктні ситуації, пожежа на кухні або затоплення приміщень можуть суттєво зіпсувати враження від Вашого закладу. ГК «Охорона та Безпека» спеціалізується на підборі, установці, технічному обслуговуванні та контролі за станом охоронних систем у квартирах, офісах, приватних будинках, об’єктах бізнесу та промислових приміщеннях з виїздом Груп Швидкого Реагування.

ВИДИ СИСТЕМ ОХОРОНИ
Пультові охоронні сигналізації для кафе та ресторанів

Встановлені на території об’єкта датчики, інформація з яких миттєво передається на віддалений пульт охорони. При спрацюванні сигналізації в офіс оперативно виїжджає група швидкого реагування. На території розміщуються додатково тривожні кнопки для самостійного виклику охорони в екстрених ситуаціях. На сьогоднішній день цей тип сигналізації по праву вважається одним з найуспішніших.

Автономні охоронні звукові
сигналізації

При спробі проникнення спрацьовує звукова сирена, яка покликана відлякати зловмисника і привернути увагу стаціонарної охорони, якщо є на об’єкті. Найсучасніші системи можуть надсилати тривожне повідомлення на телефон власника. Також є сигналізації з автодозвоном, які при спрацьовуванні сигналізації автоматично здійснюють дзвінок за вказаними в програмі номерами.

 
ЕТАПИ НАДАННЯ ПОСЛУГ З ОХОРОНИ ЗАКЛАДІВ

Аналіз планування приміщення для правильної установки датчиків з покриттям всього периметра

Професійне встановлення обладнання, що відповідає стандартам безпеки

Перевірка та налагодження обладнання

Презентація та навчання клієнта та його персоналу: як правильно поставити кафе на сигналізацію, як відключити, як користуватися тривожними кнопками

Після закінчення робіт ми надаємо гарантійне та післягарантійне технічне обслуговування сигналізації

У разі виникнення неполадок, забезпечуємо негайний виїзд інженера у погоджений з Вами час

НАМ ДОВІРЯЮТЬ
24 ГОДИНИ НА ДОБУ
7 ДНІВ НА ТИЖДЕНЬ
МОНІТОРИНГ ПРИМІЩЕНЬ І ДАНИХ З ДАТЧИКІВ
ЧАСТО ЗАДАВАНІ ПИТАННЯ
Скільки часу забирає підключення?

Весь комплекс робіт із встановлення займає в середньому від 3 до 6 годин. За цей час фахівці проводять монтаж системи охорони, знайомлять клієнта із роботою обладнання. Зручний час монтажу визначається заздалегідь.

Чи можна "заглушити" сигналізацію?

Ваш прилад спілкується з нашим Пультом в основному по двох каналах зв'язку - "Основному" та "Резервному" для чого використовуються: GPRS, GSM, інтернет та телефонна лінія. При спробі “заглушити” або якимось чином заблокувати канал зв'язку, ми отримаємо сигнал на Пульт та надішлемо нашу групу швидкого реагування.

Хто виїжджає за сигналом тривоги та протягом якого часу здійснюється прибуття на місце?

За сигналом тривоги на об'єкт, що охороняється, виїжджають екіпіровані групи швидкого реагування. У цілодобовому режимі здійснюють чергування понад 50 автомобілів охорони.

Якщо я хочу поїхати надовго, чи потрібно попереджати Вас, які є моменти?

Вам необхідно повідомити наш Пульт охорони час відсутності та контакти людини, з якою можна буде спілкуватися замість Вас. Питання можуть виникнути різні, як щодо сигналізації, так і з порушень комунікацій (вода, електроенергія тощо), що вимагатиме розкриття об'єкта охорони для усунення проблем. Також важливо тримати позитивний баланс оплати за послуги охорони для уникнення відключення системи сигналізації.

ЗАМОВТЕ ОХОРОНУ СВОЄЇ СПРАВИ

* Поля, обов’язкові для заповнення

Охорона кафе і ресторанів (Київ)

Охорона кафе і ресторанів у Києві – це один з тих важливих аспектів, що просто необхідні в сучасному світі кожному власнику цього бізнесу для безпечного проведення часу відвідувачів і збереження свого майна. Як приклад, в разі конфлікту між гостями закладів можуть виникнути ситуації, коли деякі персони агресивним способом можуть заподіяти дискомфорт іншим людям, які відпочивають, а також знизити репутацію вашого кафе або ресторану. Ось для уникнення подібних подій наймають фізичну охорону ресторану.

Наше охоронне агентство”охорона і безпека” надає різні сучасні способи охорони вже тривалу кількість років. З нами співпрацюють не тільки маленькі дачні ділянки й котеджі, а й великі підприємства і банки. Вибір захисту залежить тільки від клієнта і його переваг. Це може бути бездротова охорона, автономна сигналізація, а також пультова охорона кафе (Київ). У разі будь-якої події різної складності наші фахівці з оперативної групи прибудуть на місце за лічені хвилини й вирішать усе мирно. Запорука успіху – це спокійні, чіткі дії спрямовані на усунення будь-яких конфліктів. Якщо замовник розуміє, що його заклад знаходиться під загрозою, є можливість поставити вахту цілодобового контролю.

Принцип роботи фізичної охорони та сигналізації для кафе у Києві

Організувати кращий захист ресторанів і охорону кафе (Київ, Україна) дуже просто і доступно. Якщо ми розглядаємо варіант установки вітчизняної охоронної системи, то це буде містити у собі: невеликі датчики на рухи, які будуть контролювати процес переміщень і рухів у будівлі, і одночасно з цим передавати всю інформацію на приймально-контрольний прилад, який буде все фіксувати та запам’ятовувати. Далі, якщо все-таки датчики спрацьовують, вмикається ревун, пульт охорони бачить проблему і направляє на об’єкт, що охороняється команду фахівців.

Є ще один вид охорони кафе у Києві, такий як фізична охорона. Саме такий спосіб охорони може найкраще забезпечити захист відвідувачів до приїзду оперативної групи. Сигналізація в кафе справляється зі своїм завданням в нічний час доби, коли все закрито і є можливість для грабіжників прокрастися всередину, а ось охоронець забезпечить безпеку гостей під час роботи закладу.

Чому варто замовити охоронну сигналізацію для кафе і ресторанів саме у нас?

Наша компанія займає лідерські позиції на ринку охоронних фірм. Нам довіряють, адже знають, що ми ніколи не підведемо, виконаємо всю роботу чітко і за графіком. Про це свідчать тисячі відгуків задоволених клієнтів. Для нас дуже важливо, щоб клієнти могли довіряти і не переживати за своє життя, за життя своїх відвідувачів, а також зуміли зберегти репутацію і не втратити гостей.

Як же замовити та поставити охоронну сигналізацію для кафе або ресторанів і скільки це коштує в Україні (Київ)?

Повірте, все легко і просто, для надійної охорони кафе у Києві й установки сигналізації для ресторанів від нашого агентства, Вам потрібно лише залишити заявку у нашого менеджера, який проконсультує і відповість на всі питання, що цікавлять. Ви платите всього від 445 грн/місяць, якщо це до 3 датчиків і від 495 грн/місяць, якщо до 10. Наші інженери виїжджають на об’єкт, все детально розповідають і показують, після цього ми підписуємо з вами договір на охорону ресторану, приступаємо до роботи та ось вже скоро нові, портативні датчики з gps (джипіес), gsm (жсм) у вас на території.

Наші переваги

  • Ми гарантуємо встановлення бюджетної шумової ТОП сигналізації для охорони кафе і ресторану;
  • Наш досвід роботи з клієнтами говорить сам за себе, ми з легкістю знаходимо індивідуальний підхід для кожного, щоб підібрати хорошу сигналізацію для охорони території;
  • Ми встановлюємо готовий захист, який підходить не тільки для заміських комплексів, а й для роботи в міських реаліях і легко справляється з охороною кафе;
  • У нашому арсеналі є великий автопарк, швидких, нових машин, які без затримок доставляють наших фахівців, також ми встановлюємо прилад контролю, що фіксує як швидко та конкретно у скільки прибуває мобільна група;
  • Кожен наш клієнт має можливість встановити мобільний додаток для більш посиленого контролю за своїми об’єктами, а також для отримання свіжої інформації;
  • Наша компанія надає можливість, у разі відчуття небезпеки дзвонити нам на фірму і ми швидко надішлемо до вас групу швидкого реагування (ГШР). Навіть якщо це буде помилкова тривога, ніяких штрафів ми не виписуємо, адже для нас, в першу чергу, важлива безпека кожного і розуміння клієнта.

Встановлення пультової охоронної сигналізації для закладів у Києві

Існують такі види охорони кафе у Києві: пультова та автономна, яка оснащена тривожною кнопкою. Своїм клієнтам ми радимо пультову сигналізацію (проте все залежить від конкретного випадку). Чим вона краща: по-перше, вона підключена безпосередньо до головного пульта охорони, якщо відбувається злом, вона миттю передає тривожний сигнал і наші машини виїжджають на об’єкт. Більш того, ми настійно рекомендуємо встановити камери стеження, які допоможуть нам у розв’язанні проблем. Сама охоронна сигналізація для кафе або ресторану може бути як провідною, так і бездротовою, все залежить від місця установки та бажань Замовника.

Реагування нашої ГШР

Охорона в ресторані та пультова охорона кафе (Київ) вимагає швидкого реагування, оперативних дій і правильного розв’язання проблеми. Якщо на території закладу присутній наш охоронець, він зробить все можливе, щоб до приїзду групи швидкого реагування мирно розв’язати питання. Але якщо охоронця немає, наші фахівці прибудуть негайно (менш ніж за 5 хвилин) і кваліфіковано виправлять ситуацію.

Наші гарантії

Ми гарантуємо дешеву, швидку і надійну пультову охорону кафе у Києві. Всі відгуки наших клієнтів ви можете знайти на наших сторінках в соціальних мережах або на нашому сайті. Ми входимо в кращі рейтинги країни за якістю охорони. Всі продажі здійснюються без посередників і безпосередньо вирішуються будь-які питання і проблеми. Наш стаж роботи в кілька десятків років, автопарк сучасних машин допоможе замовникам виправити будь-які ситуації, адже ми працюємо на захист наших клієнтів і дорожимо репутацією.

Scroll to Top

ПОЗВОНИТЕ СЕЙЧАС

ИЛИ ЗАКАЖИТЕ ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК
* Поля, обязательные для заполнения

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗАРАЗ

АБО ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

*Поля, обов’язкові для заповнення

ЯК ВСТАНОВИТИ ДОДАТОК «PHOENIX-MK»

ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

* Поля, обов’язкові для заповнення