МОНІТОРИНГ АВТОМОБІЛЯ В КИЄВІ
ПУЛЬТОВА ОХОРОНА АВТОМОБІЛІВ GPS

Послуги GPS моніторингу автотранспорту в Харкові, Київі та Україні від ГК «Охорона і Безпека» — це ефективне управління і охорона транспортних засобів з максимальним рівнем захисту Вашого авто від угону, на базі охоронно-моніторингового приладу «Алет» власного виробництва.

ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ GPS МОНІТОРИНГУ ДЛЯ ВЛАСНИКІВ АВТОТРАНСПОРТУ

Дистанційне або автоматичне керування зовнішніми виконавчими пристроями

Охорона транспортного засобу

Оповіщення ПЦН та власника про тривогу з визначенням місцезнаходження ТЗ

СИГНАЛ ТРИВОГИ БУДЕ ПЕРЕДАНО НА ПЦС

Встановлення пристрою «Алет» не вплине на гарантію, якщо його встановити в офіційному дилерському центрі заводу-виготовлювача будь-якої марки авто або на будь-якому СТО, на розсуд власника транспортного засобу.

ЗАМОВТЕ МОНІТОРИНГ АВТОМОБІЛЯ

* Поля, обов’язкові для заповнення

Сигналізація на авто GPS трекер (Київ)

Сигналізація для GPS моніторинга на авто в Києві – це обов’язкова умова збереження вашого рухомого майна. Адже машини часто привертають увагу не тільки грабіжників, але і різних хуліганів. Через проблеми зі стоянками в Києві доводиться залишати машину поза увагою навіть у власному дворі, так що вранці ніколи не можна бути впевненим, чи знайдеш свого залізного коня на тому місці, де залишив вчора. Тому так важлива система охорони автомобіля, яка запобіжить викраденню і захистить вашу власність.

Основні види автосигналізації в Києві

Сигналізація на машині GPS трекер потрібна для того, щоб запобігти викраденню або пошкодженню автомобіля. Робота сигналізації для автомобіля будується на взаємодії встановленого в авто центрального модуля і брелока, який є тільки у водія. Відповідальні виробники ретельно шифрують сигнал брелоків сигналізації для авто GPS моніторингу, щоб зловмисники не могли зламати або підмінити код. Скільки коштує поставити сигналізацію на авто ви також можете дізнатися у наших менеджерів.

Сучасні системи сигналізацій GPS для автомобілів в Києві бувають трьох видів:

 1. односторонні системи;
 2. двостороння сигналізація на авто (зі зворотним зв’язком);
 3. GSM сигналізація на авто.

Одностороння сигналізація – найпростіший і дешевий спосіб захистити свій автомобіль від викрадення. При спробі злому така система подає гучний сигнал тривоги та включає сирену. Така система моніторингу охорони автомобіля в Києві не дуже надійна, якщо немає можливості швидко перевірити машину.

Водій, у якого в руках брелок односторонньої системи, може тільки ставити й знімати авто з сигналізації GPS. Двостороння охоронна система для машини дозволяє водієві отримувати відповідні сигнали від системи. Перевага такої сигналізації в тому, що відстань, на якому водій може дізнатися про спробу викрадення, значно вище, а функціонал самої системи – ширше. Купити авто сигналізацію з двосторонньою системою зв’язку варто в тому випадку, якщо немає можливості швидко зреагувати на сирену автомобіля.

Модуль GSM в сигналізації на машину дозволяє обходитися для спілкування зі своїм авто тільки мобільним телефоном, зберігаючи всі додаткові функції, наприклад віддалений запуск двигуна або можливість стежити за автомобілем по супутнику. Ціна супутникової GSM сигналізації для авто вище, ніж в інших видів охоронних систем, але вона виправдана надійністю.

Типи підключень сигналізацій для авто GPS

Встановлення сигналізації на авто повинне враховувати кілька моментів. Найважливіший з них – тип підключення сигналізації. Всього буває два способи установки сигналізації на машини:

 • Аналоговий. Передбачає безпосереднє дротове підключення всіх елементів захисної системи до ланцюгів автомобіля. Спосіб передбачає значне втручання в конструкцію машини, адже кількість точок підключення коливається від 25 до 60 в залежності від типу сигналізації та автомобіля. Велика складність установки сигналізації на авто (Київ), ціна якої невисока, компенсується саме дешевизною. Аналогове підключення підійде для захисту автомобілів до 2010 року випуску.
 • Цифровий. CAN – цифрова шина управління, яка зв’язується безпосередньо з бортовим комп’ютером авто. Цифрова система передбачає набагато менше втручання в проводку автомобіля (5-7 точок підключення) і забезпечує широкий набір функціональних можливостей.

Щоб вибрати правильну систему безпеки GPS (вона ж є сигналізація для авто в Києві), яка забезпечить повний захист від викрадення, варто проконсультуватися з менеджером.

Встановлення сигналізації на авто – ціна (Київ)

Скільки коштує сигналізація на авто – це те питання, яке стоїть актуально серед клієнтів. При виборі охоронної системи, перед тим як купить сигналізацію на авто, слід враховувати кілька важливих факторів. Отже, щоб правильно підібрати й встановити GPS сигналізацію на авто, потрібно звернути увагу на:

 • вік автомобіля (встановлювати на модель старше 2010 року випуску CAN не має сенсу);
 • розташування стоянки автомобіля (якщо стоянка досить далеко від водія і не має власного охоронця на вахті, то шумова одностороння сигналізація на авто може не принести результату, а сигналізація повинна мати достатній радіус дії); Двостороння сигналізація на авто.
 • тип і кількість датчиків (крім датчиків удару, авто може бути оснащений датчиками руху, обсягу або нахилу автомобіля);
 • наявність додаткових функцій.

Саме від кількості функцій залежить те, скільки коштує встановлення сигналізації на авто (Київ).

Так конкретно, скільки коштує поставити сигналізацію на авто? Наприклад, ціна сигналізації на авто, купити яку можна з автозапуском двигуна, буде дорожче, проте така сигналізація вже не просто протиугінний засіб. Якщо купити таку сигналізацію на машину, то Ви купуєте повноцінного помічника.

Охоронно-моніторинговий прилад “Алет-9”

Для охорони автомобіля в Києві приватне охоронне агентство “Охорона і безпека” використовує власні розробки. Зокрема – охоронний прилад “Алет-9” дозволяє контролювати місце розташування автомобіля за допомогою GPS і забезпечує супутниковий захист від викрадення автомобіля.

Унікальна перевага “Алет-9” полягає в тому, що система не впливає на автомобіль і не залежить від його електричних ланцюгів. Це забезпечує як збереження авто, так і ефективність охоронної системи. “Алет-9” входить в топ сигналізацій України й займає високі місця в рейтингах за відгуками клієнтів. Встановлення сигналізації на авто ціна та функції “Алет-9”.

Функції охоронно-моніторингового приладу “Алет-9”:

 • GPS охорона автомобіля від угону;
 • сповіщення власника автомобіля про спробу несанкціонованого проникнення в авто з визначенням місця розташування транспорту;
 • тривожна кнопка (в разі необхідності власник може послати сигнал тривоги на пункт центрального спостереження агентства “Охорона і безпека”);
 • дистанційне керування автомобілем.

Якщо водій натискає на тривожну кнопку або спрацьовує один з датчиків автомобіля, на пульт центрального спостереження надходить сигнал. Наші фахівці відстежують розташування автомобіля і висилають туди групу швидкого реагування або екстрені служби (у разі потреби). Якщо ГШР зловить порушника при спробі угону автомобіля, злочинець буде офіційно переданий поліції.

Сигналізація на авто GPS трекер – гарантії ГК “Охорона і безпека”

Ми використовуємо тільки вітчизняні системи сигналізацій для авто, які особисто не тільки встановлюємо, а й розробляємо. Тому гарантуємо якість і ефективність обладнання. Наші фахівці самостійно проводять технічне обслуговування охоронних систем.

Приватне агенство “Охорона і безпека” на ринку охоронних послуг з 1999 року. За більш ніж 20 років роботи ми розробили власні стандарти якості, які дозволяють нам бути однією з кращих охоронних організацій України. Нашому захисту довіряють понад 55 тис. об’єктів, серед яких великі банки (Укрсиббанк і банк “Гарант”), магазини (“Алло”, “Посад”, Аттика) та багато інших. Ми спеціально розміщуємо наші 68 екіпажів груп швидкого реагування таким чином, щоб забезпечити максимально швидке прибуття на виклик в будь-яку точку.

Для ГК “Охорона і безпека” на першому місці потреби клієнтів, тому ми постійно вдосконалюємо наші технології й несемо матеріальну відповідальність за збереження вашого майна. Якщо хочете вигідно, без посередників, купити сигналізацію на авто GPS (Київ) і організувати своїй машині надійну безпеку – звертайтеся до наших менеджерів. У нас ви зможете купить сигналізацію на авто.

Scroll to Top

ПОЗВОНИТЕ СЕЙЧАС

ИЛИ ЗАКАЖИТЕ ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК
* Поля, обязательные для заполнения

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗАРАЗ

АБО ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

*Поля, обов’язкові для заповнення

ЯК ВСТАНОВИТИ ДОДАТОК «PHOENIX-MK»

ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

* Поля, обов’язкові для заповнення