ПУЛЬТОВА ОХОРОНА В КИЄВІ
ЯК ПРАЦЮЄ ПУЛЬТОВА ОХОРОНА В КИЄВІ

Система охоронної сигналізації являє собою технічний спосіб охорони, який включає такі модулі:

 • датчики;
 • приймально-контрольний прилад;
 • виконавчі пристрої;
 • ПЦС (Пульт централізованого спостереження)

Датчики, виходячи з їхнього основного призначення, контролюють конкретні показники. У ролі них можуть виступати відкриття дверей або вікна, рух на об’єкті, що охороняється, присутність диму і так далі. Якщо відбудеться подія, контрольована датчиком (наприклад, у приміщенні відчинилися двері), він спрацює, перетворить сигнал на зрозумілу форму для повідомлення приймально-контрольного модуля.

Приймально-контрольний прилад стежить і контролює роботу всіх датчиків загалом. Якщо один із них спрацьовує, він обробить отриману від нього інформацію, і відповідно до запрограмованої в його пам’ять охоронної тактики, видасть сигнал на виконавчі пристрої.

Виконавчі пристрої активуються, коли приймають повідомлення від приймально-контрольного приладу. Як правило, це повідомлення являє собою світлозвуковий пристрій (сирену) та/або додзвон із мовним повідомленням на смартфон.

ПЦС приймає сигнали від приймально-контрольного приладу, аналізує їх і у разі тривоги відправляє ГШР (групу швидкого реагування).

Передаватися сигнали від приймально-контрольного приладу можуть через міську стаціонарну мережу, за глобальним стандартом цифрового мобільного стільникового зв’язку (GSM), по радіоканалу (якщо виділено конкретну частоту для сигналізації), по інтернету.

ОБ'ЄКТИ ПУЛЬТОВОЇ ОХОРОНИ В КИЄВІ
ОХОРОНА
БІЗНЕСУ
ДЕТАЛЬНІШЕ
ОХОРОНА
ОФІСУ
ДЕТАЛЬНІШЕ
ОХОРОНА
АВТО
ДЕТАЛЬНІШЕ
ОХОРОНА КАФЕ
І РЕСТОРАНУ
ДЕТАЛЬНІШЕ
ПОЖЕЖНА
ОХОРОНА
ДЕТАЛЬНІШЕ
ВИНИКЛИ ЗАПИТАННЯ?
ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

* Поля, обов’язкові для заповнення

ТИПИ ОХОРОНОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ В КИЄВІ
Автономна
сигналізація

Це гучний сигнал, іноді зі світловим ефектом, головним завданням якого є сповіщення стаціонарної охорони підприємства про спробу проникнення зловмисника. Якщо йдеться про квартирну сигналізацію, то цей тип створює ефект переляку.

Пультова
охорона

Вважається ефективним методом, особливо для приватної квартири. При спробі проникнення недоброзичливця, а також у разі виникнення диму або води в приміщенні, на пульт надходить тривожний сигнал. Після чого агентство здійснює оперативний виїзд на місце групи швидкого реагування та повідомляє клієнта.

Тривожна
кнопка

Встановлюється разом із системою пультової охорони, але використовується окремо. Актуальна для невеликих магазинів, кафе та ін. Принцип роботи полягає у виклику групи швидкого реагування шляхом механічного натискання кнопки.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ПУЛЬТОВОЇ ОХОРОНИ В КИЄВІ

Ви зв'язуєтеся з Нашим Мереджером, який відповість на всі питання, що Вас цікавлять, і підбере оптимальне обладнання.

Після зустрічі з фахівцем, який складе кошторис, відбувається монтаж самої системи та встановлення датчиків.

Далі об'єкт ретельно перевіряється інженером і відбувається навчання Користувача, як працювати із системою.

На фінальному етапі укладається Договір та взяття об'єкта під охорону.

МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК

Програма «Phoenix MK» перетворює смартфон на зручний спосіб керування сигналізацією

Події та статус житла на одному екрані

Контролюйте стан будинку та переглядайте архів подій та тривог

Миттєво дізнавайтеся про тривоги

Дізнайтеся про тривоги за допомогою push-повідомлень, СМС або дзвінка

Управління електроприладами

Управління будь-якими пристроями у Вашому домі

Ставте та знімайте з охорони

Зручний спосіб керування сигналізацією прямо у Вашому смартфоні

МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК

Програма «Phoenix MK» перетворює смартфон на зручний спосіб керування сигналізацією

 
Події та статус житла на одному екрані

Контролюйте стан будинку та переглядайте архів подій та тривог

Миттєво дізнавайтеся про тривоги

Дізнайтеся про тривоги за допомогою push-повідомлень, СМС або дзвінка

Управління електроприладами

Управління будь-якими пристроями у Вашому домі

Ставте та знімайте з охорони

Зручний спосіб керування сигналізацією прямо у Вашому смартфоні

НАМ ДОВІРЯЮТЬ
ЗАМОВТЕ ПУЛЬТОВУ ОХОРОНУ

* Поля, обов’язкові для заповнення

Пультова охорона в Києві

Пультова охорона в Києві — це незамінна функція, яка допомагає спокійно ставитися до знаходження поза домом, зберігання цінностей в межах офісу та інших моментів, пов’язаних з крадіжкою. Установка охоронної сигналізації в Києві є гарантією збереження об’єкта в цілісності й схоронності. Конкретно пультова охорона є фаворитом через сукупність заходів, які проводяться для захисту клієнта. Злагоджена робота диспетчера з екіпажем призводить до максимального рівня безпеки.

Як працює пультова охорона (Київ)

Охоронна сигналізація – це гарант спокою та безпеки. Принцип, за яким працює пульт сигналізації охорони в Києві, зав’язаний на швидкості надходження сигналу з датчика, що передається оператору по GSM. Далі на об’єкт прямує озброєна група, яка в лічені хвилини прибуває на точку. Це корисна можливість, тому що відповідальність за збереження перекладається на службу охорони стаціонарного об’єкта. Зростаюче число зломів і крадіжок по великих містах України підтверджує думки про потрібність встановлення і підключення пультової охоронної сигналізації в Києві. Існує кілька видів охорони:

 1. Автономна сигналізація (для підприємств з власною охороною. Тоді з’являється звуковий або світловий сигнал для охорони, яка включається в розв’язанні проблеми)
 2. Сигналізація зі зворотним зв’язком (пультова)
 3. Індивідуальна
 4. GPS

Також установка охоронної сигналізації в Києві, і не тільки, залежить від закладу та площі;

 • Захист для квартир
 • Будинок
 • Офіс
 • Магазин
 • Ресторан

Чому варто поставити пультову охорону саме у нас?

На ринку можна знайти велику кількість представників охоронної сфери, ща пропонують підключення сигналізації, але орієнтуватися варто на досвід та відгуки. Ми, ГК “Охорона і Безпека”, працюємо в цій сфері давно, надаючи великий вибір клієнтам, виходячи з їх бажань (функціонал при цьому ніяк не погіршується). Із загальних переваг виділимо такі:

 • Покупцям доступно пояснюють принцип роботи та відповідають на виниклі питання
 • В наявності 68 ГШР
 • Швидкість реагування — 5 хвилин, тому що проводиться постійний моніторинг об’єктів
 • Повна матеріальна відповідальність
 • На підприємствах встановлені датчики охоронної сигналізації, які дозволяють відстежити час прибуття екіпажу. Тому оперативна група зацікавлена у своєчасному прибутті на точку
 • Підв’язування до смартфону спрощує контроль
 • Ніяких штрафів за помилковий виклик, через що люди не бояться викликати службу
 • Найвагоміший аргумент — це досвід роботи 22 роки

Встановлення охоронної сигналізації та ціна пультової охорони в Києві, Борисполі та Київській області

Тариф установки для пульта сигналізації в Києві змінюється в залежності від декількох факторів:

 1. Масштаби приміщення. Очевидно, що за велику площу вартість встановлення охоронної сигналізації (пультової) буде вище, причому не тільки в Києві
 2. Тип будови
 3. Обладнання. Власник в праві сам вибирати, наскільки оснащена технологіями буде пультова охорона (Київ). Це сильно впливає на ціну та допомагає убезпечити обидві сторони, які укладають договір.

Щоб зрозуміти, скільки коштує надання послуг, потрібно вникнути в фактори, які впливають на розцінки роботи поста охорони. Наприклад, ціни, за які можна купити охоронну сигналізацію в Києві, та встановити її, наприклад, на Борщагівці:

 • Будинок до 7-10 датчиків сигналізації — від 400-550 грн / місяць і вище (залежить від наявності прибудов і додаткової площі)
 • Квартира або гараж — 350 + грн / місяць
 • Магазин або будь-яка торгова точка — від 445 грн / місяць
 • Банк — 560+
 • Ломбард з додатковою кнопкою виклику по тривозі — від 565 грн / місяць
 • Малий бізнес (кафе і т.д.) — 445-495 грн / місяць і вище
 • Офіси, склади — від 445 (в залежності від кількості датчиків сигналізації)
 • Відокремлена пожежна система — 300+
 • Тривожна кнопка — від 100 грн / місяць
 • Кнопка екстреного виклику (СОС) — починаючи від 200 грн/місяць і вище

Прайс цілком доступний, щоб зберегти майно, адже ціна пультової охорони, як й ціна охоронної сигналізації (Київ) не за годину, а за місяць використання.

Обладнання для пультової охорони

Багато, хто вирішив убезпечити себе, ставлять собі питання: “яку встановити сигналізацію та де її замовити?». Вже зрозуміло, що вартість установки охоронної сигналізації для приміщень залежить від багатьох факторів, в тому числі та обладнання. Захист від злодіїв бере початок з встановлення сигналізації (ціна варіативна) датчиків руху, які фіксують зміни по периметру. Це і відкриття дверей, і поява диму, і рухи тіла. Після визначення сигналу, з датчика надходить інформація на панель приймально-контрольного пристрою. Інформація обробляється і відправляється на виконавчий пристрій, який включає сирену та відправляє повідомлення на телефон або інший підключений пристрій, що дозволяє бути в курсі цілодобово.

Для максимально якісного захисту можна встановити більше число датчиків, тривожні кнопки, систему пожежної безпеки та кнопку СОС. Це збільшить вартість установки системи сигналізації охоронного призначення, але стане більшою гарантією фізичного захисту закладів.

Гарантії на охоронну сигналізацію в Києві

І ще трохи аргументів, чому варто вибирати саме наше охоронне агентство:

 1. За 22 роки роботи на ринку ми знайшли безліч постійних клієнтів, серед них велике число як державних, так і приватних володінь, які довіряють охорону підприємства нам.
 2. При установці провідної або безпровідної охоронної сигналізації пультової охорони ми ставимо датчики ГШР, тому служба приїде в будь-якому випадку, щоб відзначитися. Якщо вона не з’явиться на об’єкті найближчим часом, то це призведе до наслідків в їх бік, а їм це не потрібно
 3. Ми надаємо гарантії на наше обладнання. За проблеми, пов’язані з роботою контори, ми самостійно несемо матеріальну відповідальність, тому ви нічого не втрачаєте.

Звернувшись до ГК” Охорона і Безпека”, ви отримаєте найвищий рівень сервісу по встановленню пультової охорони та пульт сигналізації в Києві за демократичні ціни. Ми гарантуємо щомісячну абонентську плату та тариф для охоронної сигналізації на народному рівні! Відгуки підтверджують, що наше агентство виступає надійним у боротьбі проти грабіжників.

Scroll to Top

ПОЗВОНИТЕ СЕЙЧАС

ИЛИ ЗАКАЖИТЕ ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК
* Поля, обязательные для заполнения

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗАРАЗ

АБО ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

*Поля, обов’язкові для заповнення

ЯК ВСТАНОВИТИ ДОДАТОК «PHOENIX-MK»

ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

* Поля, обов’язкові для заповнення