ОХОРОНА МАГАЗИНА У КИЄВІ

Охорона магазину в Києві – один з основних напрямків діяльності компанії «Охорона та Безпека». І причина цього не тільки в достатку різноманітних підприємств роздрібної та оптової торгівлі, а й у тому, що саме вони, як ніякі інші організації, потребують професійної охорони.

Охорона магазину – це окремий напрямок в охоронній справі, який значно відрізняється від охорони будь-якого іншого об’єкта. Відмінності перш за все полягають у дещо інших завданнях, які ставляться перед охоронним агентством, а також в інших критеріях оцінки якості їх праці.

ПОСЛУГИ ОХОРОНИ ДЛЯ МАГАЗИНУ

Цілодобове стеження за об'єктом та забезпечення заходів безпеки при виникненні загрози, чи то незаконне проникнення, пожежа чи потоп.

Негайний виїзд групи швидкого реагування при спрацюванні охоронної або пожежної сигналізації, а також при натисканні кнопки тривоги на об'єкті.

ПРИКЛАДИ ВАРТІСТЬ ОХОРОНИ МАГАЗИНУ (КИЇВ) У МІСЯЦЬ
від 365 грн
до 30 кв.м
до 3-х датчиків
МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК

Програма «Phoenix MK» перетворює смартфон на зручний спосіб керування сигналізацією

Події та статус житла на одному екрані

Контролюйте стан будинку та переглядайте архів подій та тривог

Миттєво дізнавайтеся про тривоги

Дізнайтеся про тривоги за допомогою push-повідомлень, СМС або дзвінка

Управління електроприладами

Управління будь-якими пристроями у Вашому домі

Ставте та знімайте з охорони

Зручний спосіб керування сигналізацією прямо у Вашому смартфоні

МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК

Програма «Phoenix MK» перетворює смартфон на зручний спосіб керування сигналізацією

 
Події та статус житла на одному екрані

Контролюйте стан будинку та переглядайте архів подій та тривог

Миттєво дізнавайтеся про тривоги

Дізнайтеся про тривоги за допомогою push-повідомлень, СМС або дзвінка

Управління електроприладами

Управління будь-якими пристроями у Вашому домі

Ставте та знімайте з охорони

Зручний спосіб керування сигналізацією прямо у Вашому смартфоні

НАМ ДОВІРЯЮТЬ
ЗАМОВТЕ ОХОРОНУ МАГАЗИНУ В КИЄВІ

* Поля, обов’язкові для заповнення

Охорона супермаркетів та магазинів у Києві

Охорона мафів, крамниць, супермаркетів тамагазинів у Києві – це незамінна частина відкриття бізнесу в продажах і торгівлі взагалі. Це саме та форма бізнесу, яка потребує цілодобового спостереження. Житлові будинки в Києві також страждають від грабіжників, але супермаркети та малі торговельні підприємства (кіоски чи мафи) піддаються проникненню і злому найчастіше. Тому власнику потрібно спочатку продумати якісну охорону в супермаркеті. Для цього потрібна охоронна система, топова сигналізація, яка буде гарантувати захист майна. Наша фірма працює вже понад 22 років, завдяки чому має величезний досвід у сфері безпеки. Серед клієнтів нашої фірми 55 тисяч різних компаній, які ставлять на перше місце сучасну охоронну систему магазину, що захищає територію по периметру кіоска, завдяки наявності чутливих датчиків і швидкому реагуванню. Сфера нашої діяльності базується не тільки на охороні, а й на безпеці. Тому ми встановлюємо шумову сирену, пожежну сигналізацію при охороні в супермаркеті (Київ), тривожні кнопки та інші датчики, які роблять роботу служби ефективною.

Принцип роботи і установка охоронної сигналізації в магазині (Київ)

Пультова охорона для магазину або мафу в Києві складається з декількох частин:

 1. Датчики, встановлені по площі
 2. Приладу, який зчитує надійшовший сигнал
 3. Техніка, яка виконує виконавчу функцію

Щоб поставити магазин на пультову охорону, не потрібно докладати особливих зусиль. Установка сигналізації в магазин – доволі проста процедура. Починається все з того, що потрібна пультова охорона в супермаркеті чи кіоску. Її можна замовити на фірмі. Далі розглядається необхідна кількість датчиків. Охорона в кіоску, супермаркеті чи мафи вимагає більшого числа чутливих елементів, ніж постановка на дачі або в заміських котеджах. Це залежить від площі об’єкта (чим більше територія – тим більше датчиків потрібно). Вони реагують на найменші зміни, які не передбачені часом. Після того як всі покинули приміщення, включається сигналізація в якості охорони торговельних точок. Якщо після цього помічаються рухи тіла, переміщення по приміщенню і т.д., то сигнал передається на пульт управління, з якого надходить повідомлення групі швидкого реагування (ГШР). Вона, своєю чергою, негайно відправляється на точку. Це ж повідомлення по мобільному зв’язку GSM приходить на телефон власнику магазину або мафа.

Є декілька видів системи охорони в супермаркеті чи кіоску:

 • Автономна. У цьому випадку відбувається установка сигналізації в магазин для охорони, коли інформація надходить на вахту. Далі з проникненням розбирається охоронець. Це одна з найпоширеніших видів охоронних систем торгових залів.
 • Пультова охорона магазину, охорона в супермаркеті і охорона торгових приміщень взагалі будь-якого типу. Це портативна система охорони, яка допомагає організувати найбільший захист, тому що по сигналу виїжджає група швидкого реагування. Це найкращий спосіб охорони торговельних об’єктів.

Вибір виду системи безпеки залишається за покупцем, але менше проблем буде, якщо відповідальність повністю ляже на плечі фірми. Для повного взяття контролю, підписується договір між обома сторонами, де прописуються всі необхідні пункти.

Чому варто встановити системну охорону супермаркетів і магазинів саме у ГК “Охорона і Безпека”?

Сигналізація та інша організація охорони магазину та організація охорони супермаркетів в Україні виходить досить бюджетною, особливо якщо працювати без посередників. Ми пропонуємо вітчизняне обладнання, яке за ціною є дешевшим для клієнта. При цьому відгуки про «Охорона та Безпека», як про фірму, знаходяться на високому рівні й підіймають наше агенство в топ українського рейтингу.

Переймаючись питанням, скільки коштує охорона магазинів (Київ), охорона супермаркетів мафів (Київ), охорона бутіків (Київ) дати миттєву відповідь не так просто! Адже тариф вартості охорони об’єкту в Києві залежить від кількості датчиків усередині та площі об’єкту. Найкраще зв’язатися з менеджерами нашої компанії й обговорити конкретний окремий випадок з ними. Але все ж, орієнтовна розцінка на охорону магазину у нас така:

 • Торговельний павільйон – від 315 грн / місяць (також охоронна система торгових залів)
 • Пожежна сигналізація – від 275 грн / місяць
 • Тривожна кнопка й кнопка СОС – 450-500 і вище

Установка сигналізації в магазині, ціна у м. Київ якої буде залежати від багатьох факторів, це сучасне рішення для бізнесу й саме наша фірма надасть таку послугу на професійному рівні.

Установка охоронної системи в магазинах і охорона бутиків (Київ)

На вибір клієнта надається або дротова, або бездротова система охорони магазинів, ларьків (Київ). Вся процедура, щоб встановити охоронну систему в магазинах Києва від нашої компанії займає всього пару годин. Підключається готова система, яка контролюється по GPS. На території встановлюють чутливі датчики. Підключені пристрої передають сигнали через GSM на сенсорний пульт управління, а далі оперативній групі, яка під час сигналу повідомлення виїжджає на місце. Від швидкості прибуття ГШР залежить успішність виконання операції, при цьому вона повністю зацікавлена ​​в успішному виконанні завдання. На фірму лягає матеріальна відповідальність, так що замовнику немає сенсу турбуватися про збереження майна мафа кіоска чи мафа.

Реагування

Наша ГШР прибуває на місце протягом 5 хвилин. Зазвичай дорога займає менше часу, але максимальний термін прибуття обмежується таким числом. Також у власника магазину є можливість відстежити рух фізичної охорони супермаркетів і магазинів по GPS на своєму мобільному телефоні. Крім того, ГШР відзначається на датчику, тим самим підтверджує прибуття. Час фіксується, тому зволікати нашим кваліфікованим співробітникам не можна.

Гарантії

Чому саме ми? Тому що ми надаємо необхідні гарантії, які підтверджують надійність нашої з вами співпраці:

 1. У нас є задоволені клієнти, які продовжують співпрацювати з нами з року в рік.
 2. ГК «Охорона та Безпека» перекладає на себе матеріальну відповідальність і бере повний контроль за захист об’єктів.
 3. Наші клієнти не бояться хибних викликів, тому що за них відсутні штрафи (якщо здається – краще викликати, ніж не викликати службу по тривожній кнопці, адже від цього може багато залежати). 
 4. Звісно, все це підкріплюється невисокою ціною.
Scroll to Top

ПОЗВОНИТЕ СЕЙЧАС

ИЛИ ЗАКАЖИТЕ ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК
* Поля, обязательные для заполнения

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗАРАЗ

АБО ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

*Поля, обов’язкові для заповнення

ЯК ВСТАНОВИТИ ДОДАТОК «PHOENIX-MK»

ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

* Поля, обов’язкові для заповнення