ПОЖЕЖНА СИГНАЛІЗАЦІЯ
НАВІЩО ПОТРІБНА ПОЖЕЖНА СИГНАЛІЗАЦІЯ

Пожежа — екстрена ситуація, яка здатна завдати шкоди майну і є небезпечною загрозою для життя і здоров’я людей. У нашій країні установка пожежної сигналізації обов’язкове на бізнес-об’єктах.

Більшість сучасних будівель побудовані і облицьовані за допомогою матеріалу, легко піддається загоряння і виникнення відкритого полум’я здатне завдати непоправної шкоди.

В компанії «Охорона і Безпека» монтаж і обслуговування пожежної сигналізації – одне з провідних напрямків діяльності. Наші фахівці швидко і якісно встановлять на об’єкт протипожежне обладнання, забезпечать його безперебійну роботу і цілодобовий контроль за показаннями датчиків. Ми маємо всі необхідні ліцензії. Установкою і обслуговуванням займається висококваліфікований персонал нашої компанії.

ДАТЧИКИ пожежної сигналізації

При установці системи для захисту від пожежі використовується кілька типів датчиків для раннього виявлення вогнища загоряння. Ці високочутливі прилади здатні на ранньому етапі спалаху визначити виникнення диму, підвищення температури та інших даних і моментально передати інформацію на контрольну панель, яка відправить сигнал на пульт централізованого спостереження ГК «Охорона і Безпека».

ЕТАПИ НАДАННЯ ПОСЛУГ пожежної сигналізації

Аналіз об'єкта замовника та підписання договору

Складання плану встановлення пожежної сигналізації

Розробка проекту, відповідно до існуючих норм

Монтаж датчиків для виявлення займання, задимлення та ін.

Монтаж системи пожежогасіння (за потреби)

Підключення сигналізації на віддалений пульт охорони ГК «Охорона та Безпека»

При спрацьовуванні сигналізації - виїзд на місце групи швидкого реагування та МНС

Обслуговування систем ОПC (охоронно-пожежної сигналізації)

МОНТАЖ І ОБСЛУГОВУВАННЯ ПОЖЕЖНОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ ГК «ОХОРОНА І БЕЗПЕКА»

ГК «Охорона та Безпека» здійснить монтаж якісної пожежної сигналізації на території Вашого об'єкта в короткий термін та за вигідною ціною. Ми забезпечимо регулярне обслуговування всіх систем ОПС як за гарантією, так і після її закінчення.

ЗАМОВТЕ пожежну сигналізацію

* Поля, обов’язкові для заповнення

Система пожежогасіння в Києві

Система пожежогасіння — це комплекс пов’язаних між собою технічних засобів та дій, які необхідні як для виявлення виникнення загоряння, так і для запобігання його поширення та повної ліквідації з метою захисту життя й здоров’я людей, а також збереження матеріальних цінностей.

Автоматична система пожежогасіння відрізняється від інших способів і засобів гасіння пожежі (таких, наприклад, як за допомогою вогнегасника або пожежного крана) не лише ціною, але й тим, що тут не потрібне втручання людини, весь процес ліквідації пожежі відбувається автоматично.

Наша компанія «Охорона і Безпека» займається наданням цілого спектру послуг з охорони, в тому числі з охорони від пожежі об’єктів вже більше ніж двадцять років. На сьогодні таких об’єктів налічується більше 55-ти тисяч. Моніторинг тривожних повідомлень ми забезпечуємо в режимі 24/7, а наші групи оперативного реагування з парком з 24-х машин прибувають на об’єкт в найкоротший час, що не перевищує п’яти хвилин.

Класифікація систем пожежогасіння

Системи пожежогасіння в Україні можна класифікувати за багатьма параметрами, але в основному це три види класифікації:

 1. По конструктивному виконанню;
 2. За ступенем автоматизації;
 3. За типом активних речовин.

Класифікація систем за конструктивним виконанням

За конструктивним виконанням системи пожежогасіння можна розділити на два типи:

 • традиційна (агрегатна) система пожежогасіння;
 • система з використанням модулів пожежогасіння.

Традиційна система – це стаціонарна система пожежогасіння, яка має комплекс пристроїв з центральним управлінням, кожен з яких виконує свою функцію. Речовина що гасить зберігається в спеціальних резервуарах і подається до пристроїв гасіння по трубопроводах.

Модульна система пожежогасіння являє собою один модуль пожежогасіння або кілька модулів із загальною системою виявлення загоряння. Якщо ви вирішили купить модульну систему пожежогасіння (Київ), то повинні знати що вони характеризуються мобільністю, вимагають менше часу на установку й монтаж, але такі системи більше підходять для приміщень, що мають невеликий обсяг і площу. 

Класифікація за ступенем автоматизації

За ступенем автоматизації існує два види систем пожежогасіння:

 • автоматичний;
 • ручна.

Приведення в дію системи автоматичного пожежогасіння відбувається без втручання людини, функціонуванням такої системи управляє автомат. Ручна система, як випливає з її назви, запускається вручну. 

Класифікація систем по виду активної речовини

Ефективність роботи всієї системи пожежогасіння безпосередньо пов’язана з видом речовини, яка безпосередньо застосовується для пожежогасіння. Вибір цієї речовини, своєю чергою, залежить від того, які горючі речовини знаходяться в даному приміщенні.

За типом речовини, що застосовується для гасіння пожежі, система автоматичного пожежогасіння поділяється на такі види:

 1. Водяні системи;
 2. Газові системи;
 3. Пінні системи;
 4. Порошкові системи;
 5. Аерозольні системи.

Водяне пожежогасіння

Водяні установки для систем пожежогасіння поділяються на спринклерні та дренчерні системи пожежогасіння (автоматичні).

Спринклерне пожежогасіння побудовано на основі спринклера (зрошувача). Конструкція установки спринклерної системи пожежогасіння тонкорозпиленою водою являє собою наповнений водою трубопровід зі спринклерами. При певному значенні температури запірний пристрій, що становить з себе термоколбу з рідиною, руйнується і відкривається протипожежний водогін та системи пожежогасіння. Сучасна спринклерна система пожежогасіння зазвичай застосовується в приміщеннях, де температура вище нуля. Спрацьовує система спринклерного пожежогасіння з деякою затримкою, обумовленою часом руйнування термоколби.

Дренчерні системи пожежогасіння мають у своєму складі зрошувальний елемент відкритого типу і не потребують запірному пристрої. Вода в них надходить за сигналом, який подає сповіщувач загоряння. Для своєї роботи дренчерна система пожежогасіння вимагає великої витрати води, тому вона ефективна для ліквідації пожежі на великій площі. Для подачі в неї води використовується помпова станція пожежогасіння. Станції пожежогасіння включають основний і резервний помпи, а також запірний вентиль. При виникненні пожежі станція пожежогасіння приймає сигнал від датчика загоряння, включається помпа і починає подавати воду в установку дренчерної автоматичної системи пожежогасіння. 

Газові системи пожежогасіння

Автоматичні системи газового пожежогасіння працюють за принципом витіснення газом повітря з приміщення, кисень якого підтримує Gorenje. Але оскільки кисень необхідний для життєдіяльності людей, то такі системи можуть застосовуватися не скрізь. Існують наступні види систем газового пожежогасіння:

 1. Централізована система газового пожежогасіння. У цій системі газ знаходиться в балонах, розміщених в окремому приміщенні.
 2. Модульна система пожежогасіння, в якій модулі газового пожежогасіння з газом, який в них зберігається, знаходяться безпосередньо в тому приміщенні, яке вимагає захист від виникнення пожежі. Модуль газового пожежогасіння являє собою балон з газом, обладнаний запірно-пусковим клапаном.

Пінне пожежогасіння

Автоматична система пінного пожежогасіння використовує в якості активної речовини піну, яка покриває місце загоряння, припиняючи таким чином доступ до нього кисню. Гідність такої системи пожежогасіння в значно меншій витраті води, а також в безпеці людей, які знаходяться в приміщенні.

Порошкове пожежогасіння

Цей спосіб пожежогасіння зазвичай застосовуються у випадках, коли чомусь не можна застосувати воду або піну. Порошок, який в них застосовується, являє собою дрібнозернисті мінеральні солі. Потрапляючи на місце займання, порошок утворює газ, що витісняє кисень, а також щільну кірку, що покриває місце горіння. Система порошкового пожежогасіння конструктивно виконується як модулі порошкового пожежогасіння. Вони можуть активуватися або вручну, або автоматично. Крім місткості для зберігання порошку, модуль порошкового пожежогасіння включає також в себе капсулу, в якій знаходиться газ, під тиском якого викидається порошок. 

Аерозольне пожежогасіння

Аерозольна система пожежогасіння заснована на тому ж принципі, що і порошкова — створення умов для неможливості подальшого поширення пожежі. Це досягається спалюванням певного складу, що утворює аерозольний заряд, який становить собою гарячий струмінь дрібних частинок і газу, які, заповнюючи обсяг приміщення, витісняють повітря та припиняють процес подальшого горіння.

Автоматизована пожежна сигналізація — плюси

Одним з найбільш дієвих методів запобігання пожежі на об’єкті є обладнання його автоматизованою системою пожежної сигналізації. Це дозволить:

 • зберегти життя і здоров’я людей, що знаходяться на цьому об’єкті;
 • не допустити псування і знищення матеріальних цінностей, наявних на об’єкті;
 • захистити від високих температур й пошкодження будівлі самого об’єкта;
 • забезпечити передачу тривожного сигналу про виникнення пожежі на центральний пульт компанії, що здійснює охорону об’єкта;
 • гарантувати миттєве реагування та вжиття заходів для ліквідації пожежі.

Наша група компаній «Охорона і Безпека» надає комплекс послуг в частині проєктування, установки й монтажу автоматичних систем пожежної сигналізації, а також їх технічне обслуговування.

Автоматична система пожежогасіння — принцип дії

Якщо датчик, встановлений в приміщенні, виявив наявність ознак загоряння, системою пожежогасіння виконується певна послідовність дій:

 1. Включається система оповіщення (сирена), яка може бути світлозвукова або звукова. Крім того, включається освітлення табличок, що вказують вихід з приміщення, тому що його може бути не видно через задимленість.
 2. Приводиться в активний стан система автоматичного пожежогасіння для того, щоб ліквідувати вогнище загоряння. Проводиться це різними способами й з використанням різних активних речовин, тип яких визначає та система пожежогасіння, яка встановлена в даному приміщенні.
 3. Для електрощитів включаються автономні системи пожежогасіння та димовидалення, яка видаляє з приміщення дим.
 4. Вимикаються всі пристрої припливної вентиляції (якщо такі є), що нагнітають в приміщення повітря, тому що він тільки сприяє поширенню пожежі.
 5. Проводиться відключення споживачів струму, при цьому сама система пожежогасіння продовжує працювати, тому що підключена до джерела безперебійного живлення.

Продаж встановлення автоматизованої системи пожежогасіння в Києві

Установка автоматизованої системи пожежогасіння включає два етапи:

 • проєктування систем автоматичного пожежогасіння;
 • робота по монтажу систем пожежогасіння та збірка обладнання й комунікацій.

На етапі проєктування системи автоматичного пожежогасіння проводиться оцінка особливостей приміщення (його призначення, властивості матеріалів що в ньому містяться, ступінь заповнення, площа території). З урахуванням цього проводяться необхідні розрахунки та вибирається тип установки, яка здійснює пожежогасіння.

Установка й монтаж технічних засобів та обладнання системи автоматичного пожежогасіння включає також прокладку труб, кабелів, і адаптацію цієї системи з іншими, що знаходяться в даному приміщенні системами, такими, як, наприклад, система кондиціонування, вентиляції та ін. На завершальному етапі виконується налагодження зібраної системи пожежогасіння і перевірка її функціонування.

Гарантії

Наша компанія «Охорона і Безпека» застосовує в встановлюваних нами системах пожежної сигналізації й системах пожежогасіння сертифіковані прилади та пристрої власної розробки та виготовлення, що дозволяє знизити вартість системи пожежогасіння, а також більш якісно розв’язувати питання її монтажу, налагодження та технічного обслуговування.

Ми маємо всі необхідні ліцензії для того, щоб спроєктувати, встановити й проводити подальше обслуговування систем пожежогасіння та пожежної сигналізації будь-якої складності без посередників. Після завершення всіх робіт по установці й введенню в експлуатацію, ми оформляємо необхідний пакет документів, які відповідають усім нормам МНС.

Наша компанія проводить супровід й технічне обслуговування системи автоматичної пожежної сигналізації та пожежогасіння в будівлях, у промисловості та інших об’єктах в гарантійний і післягарантійний періоди експлуатації. Купити водяну систему пожежогасіння в будівлях ви можете просто зателефонувавши до нас.

Вибравши нашу компанію «Охорона і Безпека», ви можете бути впевнені в надійному захисті від пожежі об’єкта, який ви нам довірили.

Scroll to Top

ПОЗВОНИТЕ СЕЙЧАС

ИЛИ ЗАКАЖИТЕ ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК
* Поля, обязательные для заполнения

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗАРАЗ

АБО ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

*Поля, обов’язкові для заповнення

ЯК ВСТАНОВИТИ ДОДАТОК «PHOENIX-MK»

ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

* Поля, обов’язкові для заповнення