ОХОРОНА КВАРТИРИ В КИЕВІ
СИГНАЛІЗАЦІЯ В КВАРТИРІ Києва - НЕ РОЗКІШ

Кількість квартирних крадіжок і зломів по Києву, що безперервно зростає, зобов’язує вживати додаткових заходів щодо збереження Вашого майна. Вихід є – встановлення системи охорони квартири від ДК «Охорона і Безпека».

Ознайомитися з Тарифами

Ми спеціалізуємося на виробництві, підборі, установці, технічному обслуговуванні та контролі за станом охоронних систем у приватних квартирах, будинках та промислових приміщеннях з виїздом груп швидкого реагування.

До кінця року діють Спецпропозиції!

ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ СИСТЕМ ОХОРОНИ КВАРТИРИ В КИЄВІ

Встановлення охоронної сигналізації у квартирі на території Києва та Київської області, яка відповідає всім вимогам сучасної охорони

Підбір типу сигналізації, яка впишеться в дизайн інтер'єру та відповідатиме особливостям планування

Постійну технічну підтримку — встановивши сигналізацію, ми забезпечуватимемо сервіс і технічне обслуговування обладнання на об'єктах, що охороняються.

Цілодобову та чітку роботу операторів пульта централізованого спостереження

Оперативний виїзд групи швидкого реагування на об'єкт за сигналом тривоги

Прибуття групи швидкого реагування протягом максимально короткого часу

МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК

Програма «Phoenix MK» перетворює смартфон на зручний спосіб керування сигналізацією в Києві

Події та статус житла на одному екрані

Контролюйте стан будинку та переглядайте архів подій та тривог

Миттєво дізнавайтеся про тривоги

Дізнайтеся про тривоги за допомогою push-повідомлень, СМС або дзвінка

Управління електроприладами

Управління будь-якими пристроями у Вашому домі

Ставте та знімайте з охорони

Зручний спосіб керування сигналізацією прямо у Вашому смартфоні

МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК

Програма «Phoenix MK» перетворює смартфон на зручний спосіб керування сигналізацією

 
Події та статус житла на одному екрані

Контролюйте стан будинку та переглядайте архів подій та тривог

Миттєво дізнавайтеся про тривоги

Дізнайтеся про тривоги за допомогою push-повідомлень, СМС або дзвінка

Управління електроприладами

Управління будь-якими пристроями у Вашому домі

Ставте та знімайте з охорони

Зручний спосіб керування сигналізацією прямо у Вашому смартфоні

ЧАСТО ЗАДАВАНІ ПИТАННЯ
Скільки часу забирає підключення?

Весь комплекс робіт із встановлення займає в середньому від 3 до 6 годин. За цей час фахівці проводять монтаж системи охорони, знайомлять клієнта із роботою обладнання. Зручний час монтажу визначається заздалегідь.

Чи можна "заглушити" сигналізацію?

Ваш прилад спілкується з нашим Пультом в основному по двох каналах зв'язку - "Основному" та "Резервному" для чого використовуються: GPRS, GSM, інтернет та телефонна лінія. При спробі “заглушити” або якимось чином заблокувати канал зв'язку, ми отримаємо сигнал на Пульт та надішлемо нашу групу швидкого реагування.

Хто виїжджає за сигналом тривоги та протягом якого часу здійснюється прибуття на місце?

За сигналом тривоги на об'єкт, що охороняється, виїжджають екіпіровані групи швидкого реагування. У цілодобовому режимі здійснюють чергування понад 50 автомобілів охорони.

Якщо я хочу виїхати надовго, чи потрібно попереджати Вас, які є моменти?

Вам необхідно повідомити наш Пульт охорони час відсутності та контакти людини, з якою можна буде спілкуватися замість Вас. Питання можуть виникнути різні, як із приводу сигналізації, так і щодо порушень комунікацій (вода, електроенергія тощо), що вимагатиме розкриття об'єкта охорони для усунення проблем. Також важливо тримати позитивний баланс оплати за послуги охорони для уникнення відключення системи сигналізації.

ЗАМОВТЕ ОХОРОНУ КВАРТИРИ

* Поля, обов’язкові для заповнення

Охорона квартир  в КиЄВі

Охорона квартир (Київ) – це комплексна організація безпеки свого житла в столиці України. Природа приватної власності така, що вона завжди вимагає захисту. Незалежно від того, квартира велика, середня чи маленька, вона все одно залишається місцем для життя і тому заслуговує найкращого у системах безпеки. Охоронне агентство “Охорона і безпека” пропонує широкий асортимент відзначених нагородами продуктів для захисту від вторгнень і захисту периметру, які ідеально підходять для об’єктів будь-якого розміру. Крім цього, до наших обов’язків входить виконання монтажних робіт і обслуговування системи тривожної сигналізації. Фахівці компанії встановлять охоронне обладнання усього за кілька годин. Експлуатація нашої системи дуже проста, й не складе великих труднощів зрозуміти як поставити квартиру під охорону (Київ), адже з вами будуть працювати професіонали.

Як працює охорона квартир (Київ)?

У разі проникнення сторонніх осіб на об’єкт спрацьовує датчик руху. Сигнал миттєво надходить на пульт охорони нашої компанії через gsm (жсм) і gps (джіпіес). Одночасно з цим вмикається сирена і приходить повідомлення на мобільний телефон. Відразу ж виїжджає озброєний екіпаж професійних охоронців. Поставити сигналізацію на квартиру – основа вашої безпеки. Так ви зможете знизити ризик злочинних посягань і будете спати спокійно. Але під’єднати квартиру до охорони завдання непросте, тому до його вирішення потрібно підходити виважено і професійно. Встановити пультову охоронну систему та під’єднати всі звукові динаміки зможуть наші професіонали з великим досвідом роботи.

Скільки коштує встановити сигналізацію в квартирі (Київ)?

Ми пропонуємо найкращі послуги, щоб під’єднати квартиру до охорони, за вигідними тарифами. Ціна на сигналізацію у квартиру (Київ) вас приємно здивує. Абонентська плата усього від 350 грн на місяць. До вартості охорони квартир (Київ) входить:

 • встановлення сигналізації в квартирі;
 • обслуговування;
 • підтримка.

Ми готові запропонувати найширший спектр рішень із гарантування безпеки вашого житла, а також провести та встановити пультову охорону квартир (Київ). За самою актуальною ціною на охорону квартир, а також з питаннями оплати охорони квартири, звертайтеся прямо до наших менеджерів.

Чому варто поставити сигналізацію в квартирі саме у нас?

Наша приватна, позавідомча фірма має бездоганну репутацію, достатній досвід роботи у підключенні та встановленні охоронної сигналізації у квартирі (Київ), ціна відповідає якості, наш арсенал сучасного обладнання і швидких машин з кожним роком зростає. Про все це найкраще розкажуть відгуки наших клієнтів, які можна побачити на нашому сайті.

Сигналізація в квартиру (Київ) – це ГК “Охорона і безпека” – наші переваги

Рішення встановити сигналізацію у квартиру (Київ) дозволить Вам відчути від нашої фірми весь рівень спокою та захищеності. Понад 50 тис. клієнтів виділять у нас такі переваги:

 • базовий і розширений комплекс послуг;
 • додаткові опції;
 • моментальне інформування та миттєве сповіщення про спрацювання;
 • мобільний додаток для клієнта;
 • цілодобовий моніторинг;
 • повний захист проти зловмисників;
 • захист від хибних дзвінків;
 • оптимальне співвідношення якості, надійності й професіоналізму за доступною ціною.

Сигналізація в квартирі (Київ) дасть можливість гарантувати максимальну безпеку житла і ваш безумовний комфорт. Професійне технічне обслуговування дозволить підтримувати всю охоронну систему на належному рівні, забезпечуючи тим самим її безперебійну роботу.

Встановлення охоронної системи у квартиру в Києві

На ваш вибір ми пропонуємо:

 • найкращі бездротові та дротові охоронні системи;
 • камери відеоспостереження;
 • вахту цілодобового контролю.

Наші бездротові датчики несуть за собою просте встановлення без шкоди для безпеки – ми впевнені, що у нас є продукти та рішення, що відповідають вашим потребам. З бездротовими системами встановлення просте – немає дротів для прокладання. Навіть за низького сигналу чи відсутності світла датчики будуть працювати. Відстежити свій будинок, коли вас немає, просто за допомогою домашньої камери відеоспостереження всередині або за межами вашого будинку. Фізична охорона контролюватиме периметр і запобігатиме подіям.

Наша ГШР

У разі ввімкнення сигналізації приймально-контрольний прилад надсилає сигнал оператору пульта охорони та оперативні групи відразу ж виїжджають на місце, і прибувають вже за кілька хвилин. За необхідності передача сигналу направляється в поліцію, швидку допомогу протягом декількох секунд. Усі автомобілі оснащені звуковою та світловою індикацією, радіо і мобільним зв’язком, відеореєстраторами.

Охорона квартири (Київ) – Гарантії

Ми маємо великий досвід – десятки встановлених охоронних систем і сигналізацій у квартирах (Київ), а також запобіглих злочинів. Високий рівень захисту нам дозволяє забезпечити те, що:

 1. декількома каналами передаються дані, як результат, це гарантує швидке інформування співробітників;
 2. висока швидкість постановки системи та передачі сигналу;
 3. важливі елементи працюють в автономному режимі;
 4. охоронна система працює в режимі самодіагностики, що зменшує ймовірність помилок і збоїв.

Віддалений контроль, надійна допомога професіоналів і охорона квартири за ціною нижче, ніж у конкурентів – звертайтеся.

Scroll to Top

ПОЗВОНИТЕ СЕЙЧАС

ИЛИ ЗАКАЖИТЕ ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК
* Поля, обязательные для заполнения

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗАРАЗ

АБО ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

*Поля, обов’язкові для заповнення

ЯК ВСТАНОВИТИ ДОДАТОК «PHOENIX-MK»

ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

* Поля, обов’язкові для заповнення