ФІЗИЧНА ОХОРОНА ОБ'ЄКТІВ
ЯКИМ ОБ'ЄКТІВ ПОТРІБНА ФІЗИЧНА ОХОРОНА

Фізична охорона об’єктів — одна з найбільш затребуваних послуг на всіх промислових підприємствах, торгових майданчиках і інших об’єктах. Охоронці, які пройшли спецпідготовку, допоможуть зберегти майно організації і забезпечать безпеку співробітників або мешканців.

ОБ'ЄКТИ, ЩО МИ ОХОРОНЯЄМО

КОМЕРЦІЙНІ БУДІВЛІ

Магазини, торгові центри, гіпермаркети, складські приміщення

ОСВІТНІ ТА МЕДИЧНІ УСТАНОВИ

Школи та вищі навчальні заклади, медичні клініки та аптеки

ФІНАНСОВІ УСТАНОВИ

Банки та інші фінансові установи

РОЗВАЖАЛЬНІ УСТАНОВИ

Бари, ресторани та інші заклади громадського харчування, клуби, театри та кінотеатри

ПІДПРИЄМСТВА СФЕРИ ПОСЛУГ

Фітнес-центри та салони краси

ПЛОЩІ, ЩО ЗНАХОДЯТЬСЯ ПІД ВІДКРИТИМ НЕБОМ

Паркування та автостоянки, автозаправні станції, місця відпочинку населення, стадіони, будівельні майданчики

КОМПЛЕКСИ ЖИЛИХ БУДІВЕЛЬ І СПОРУД

Житлові комплекси та котеджні оселі

КОМПЛЕКСИ ПРОМИСЛОВИХ БУДІВЕЛЬ І СПОРУД

Промислові та сільськогосподарські підприємства

ЕТАПИ НАДАННЯ ПОСЛУГ З ОХОРОНИ ОБ'ЄКТІВ

Наші фахівці докладно вивчають об'єкт, оцінюють його специфіку

Щоб організувати ефективні охоронні заходи, потрібно знати, де знаходиться об'єкт, як він пов'язаний із сусідніми будинками, скільки в ньому співробітників чи мешканців. Очевидно, враховується і функція об'єкта.

Визначається вартість охорони об'єкта

Вона залежить від того, які саме охоронні заходи проводитимуться. Звернувшись до нас, ви можете дізнатися про приблизну вартість охорони об'єктів, щоб попередньо оцінити, в яку суму може обійтися безпека. Якщо ви порівняєте ціни в кількох компаніях, що надають послуги охорони, вартість, яку пропонуємо, виявиться досить вигідною, а якість при цьому залишається на висоті.

Продумана схема втілюється в життя

Вона може включати пост фізичної охорони, системи відеоспостереження, системи забезпечення контролю доступу (СКУД) та інші компоненти. Потім проводиться перевірка, потрібна, щоб переконатися, що всі частини системи працюють належним чином. Зрозуміло, ми не лише розробляємо систему охорони, а й виділяємо людей, які забезпечуватимуть вашу безпеку.

ФІЗИЧНА ОХОРОНА ОБ'ЄКТІВ СПІВРОБІТНИКАМИ ГК «ОХОРОНА І БЕЗПЕКА»

ГК «Охорона та Безпека» організує та забезпечить необхідну охорону на території Вашого об'єкту у короткий термін та за вигідною ціною.

ЗАМОВТЕ ФІЗИЧНУ ОХОРОНУ ОБ'ЄКТА

* Поля, обов’язкові для заповнення

Фізична охорона в Києві

Фізична охорона (Київ) — це комплекс послуг для охорони фізичних осіб та підприємств, які прагнуть забезпечити собі повну безпеку. Нормальне функціонування промислових підприємств, торгових точок і офісних центрів неможливо, якщо не організувати надійну фізичну охорону (Київ).

Навіщо потрібна фізична охорона об’єктів (Київ)

Фізична охорона об’єктів — це професійна фізична охорона ЧОП «Охорона і Безпека», які несуть вахту на об’єкті. Позавідомча охорона — найкращий вибір для підприємств, які не хочуть витрачати зайві гроші на навчання власних охоронців, але прагнуть забезпечити повний захист свого майна. Приватне агентство «Охорона і Безпека» — це ЧОП, фізична охорона якого організовує кращий захист в Києві для таких об’єктів як:

 • магазини, торгові центри, склади;
 • школи, аптеки, клініки;
 • банки та фінансові установи;
 • бари, кафе, ресторани;
 • фітнес-центри, салони краси;
 • Будівлі, житлові комплекси;
 • промислові та сільськогосподарські підприємства будь-яких розмірів.

Присутність озброєного охоронця безпосередньо на об’єкті дозволяє запобігти екстрену ситуацію в зародку.

Як здійснюється фізична охорона об’єктів (Київ)

Функції фізичної охорони об’єктів:

 1. захист об’єкта від несанкціонованого проникнення;
 2. захист товарів і обладнання від пошкодження;
 3. контроль переміщення людей по периметру об’єкту, що охороняється;
 4. затримання та знешкодження порушників фізичною охороною ЧОП;

Попри те, що наші ГШР приїжджають на об’єкт менш ніж за 5 хвилин, для трагедії буває достатньо секунд. Охоронці нашого агентства знають, як діяти в будь-якій екстреній ситуації та здатні забезпечити безпеку людей і майна, що б не сталося.

ЧОП фізична охорона – ціни в Києві

Вартість фізичної охорони об’єктів (Київ) визначається індивідуально і залежить від специфіки об’єкта. Щоб сказати точну ціну організації фізичної охорони підприємства, наші фахівці попередньо вивчають об’єкт. Значення мають:

 1. функції об’єкта;
 2. розташування об’єкта;
 3. зв’язок з іншими будівлями;
 4. кількість людей, які постійно присутні на об’єкті;
 5. необхідність організації контрольно-пропускного пункту;
 6. наявність охоронної системи.

Всі ці параметри враховуються при визначенні кількості охоронців, які потрібні для забезпечення повної безпеки об’єкта в Києві та області. Вартість фізичної охорони об’єктів у Києві залежить від індивідуальних переваг замовника і того, які саме охоронні заходи будуть проводитися. Замовник визначає також екіпіровку (спорядження, обладнання) охоронців. Щоб дізнатися наш прайс, попередню вартість організації фізичної охорони Вашого підприємства і можливу абонентську плату в місяць, ви можете зв’язатися з нашим менеджером.

Організація фізичної охорони об’єктів у Києві

Щоб організувати ефективну фізичну охорону об’єктів, ціна яких залежить від багатьох складових, наші фахівці приїжджають на об’єкт і оцінюють його. До уваги беруться не тільки зовнішні чинники, на зразок розміру території, а й такі важливі особливості як розпорядок роботи, функції об’єкта і можливі ризики. Зрозуміло, фізична охорона заводу відрізняється від охорони житлового комплексу.

Також наші фахівці визначають можливі слабкі сторони в захисті об’єкта і створюють схему охоронної системи. Крім поста фізичної охорони та патрулювання по периметру, охорона може містити також системи відеоспостереження, пропускні пункти та інші компоненти. За бажанням замовника, вона може включати також організацію додаткового технічного захисту для забезпечення комплексної фізичної охорони об’єкта. Вартість абонплати та ціни на фізичну охорону залежать від необхідних охоронних заходів.

Ми надаємо повний спектр послуг для забезпечення вашого комфорту і безпеки:

 • кваліфікована озброєна охорона (ви можете заздалегідь ознайомитися з усією інформацією про охоронців та їх кваліфікації й особисто вибрати тих, що підійдуть вам найкраще);
 • забезпечення безпеки при проведенні масових заходів у приміщенні або на відкритій території;
 • супровід перевезень цінних вантажів;
 • охорона території по периметру з установкою контрольно-пропускного пункту;
 • організації цілодобової вахти на стаціонарному об’єкті;
 • охоронець для забезпечення особистої безпеки (в такому випадку сплачується ціна на фізичну охорону за годину).

З ГК «Охорона і безпека» ви можете не хвилюватися за своє життя, життя співробітників або збереження майна, адже у нас працюють тільки професіонали!

Фізична охорона об’єктів (Київ) від агентства «Охорона і безпека» — переваги

Наша компанія є одним з найбільших постачальників охоронних послуг в Україні. У нашому автопарку 68 екіпажів груп швидкого реагування, які розподілені по місту так, щоб шлях до кожного з охоронюваних об’єктів займав не більше 5 хвилин. Ми з 1999 року забезпечуємо не тільки захист від злодіїв, а й комплексну охорону об’єктів, так що нашим клієнтам не страшні ніякі лиха. Тому нам довіряють охорону більш ніж 55 тисяч об’єктів, серед яких великі банки (Укрсиббанк, банк “Гарант”), супермаркети (“Посад”), Магазини електроніки (“Алло”), міжнародні компанії (PhilipMorrisInternational).

Ми використовуємо власні розробки при установці сигналізації, а також даємо гарантію на обладнання і забезпечуємо цілодобову технічну підтримку. «Охорона і безпека» йде в ногу з часом, тому можна встановити додаток на телефон, щоб контролювати охоронну систему з мобільного пристрою.

Ми гарантуємо

 1. високу кваліфікацію кожного з понад 400 працівників фірми;
 2. встановлення сучасного обладнання (GSM сигналізація, пультова охорона, тривожна кнопка);
 3. індивідуальний підхід і підбір того обладнання, яке ідеально підійде саме вашим запитам;
 4. цілодобову підтримку і роботу операторів на пультах центрального управління;
 5. оперативну реакцію на сигнал тривоги (ГШР приїде швидше 5 хвилин);
 6. Висока якість за низькими цінами на фізичну охорону об’єктів (Київ).

При проєктуванні охоронної системи та укладенні договору ми враховуємо індивідуальні потреби кожного клієнта. Тому в договорі окремо обумовлюється відсутність штрафів за помилковий виклик і наша матеріальна відповідальність за охоронювані об’єкти.

ГК «Охорона і Безпека» забезпечує комплексний захист і гарантує, що життя і здоров’я людей, а також цілісність майна буде в безпеці в будь-якій ситуації.

Scroll to Top

ПОЗВОНИТЕ СЕЙЧАС

ИЛИ ЗАКАЖИТЕ ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК
* Поля, обязательные для заполнения

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗАРАЗ

АБО ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

*Поля, обов’язкові для заповнення

ЯК ВСТАНОВИТИ ДОДАТОК «PHOENIX-MK»

ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

* Поля, обов’язкові для заповнення