ОХОРОНА ДАЧІ
Сигналізація на дачі — не розкіш
Охорона дачі – питання серйозне, але багато хто цим нехтує. Вандали та злодії, які б'ють шибки, ламають двері та виносять дорогі інструменти, начиння та техніку — вороги дачних ділянок та заміських будинків. ГК «Охорона та Безпека» пропонує замислитися про охорону своєї заміської ділянки та підійти до вирішення цього питання професійно. Адже ви не хочете втратити те, у що вклали багато часу та зусиль?

Ми допоможемо захистити Вашу власність за містом.

За спецпропозицією від “Охорона і Безпека”, більше немає необхідності в покупці приладу – він дається в користування.
ПУЛЬТОВА ОХОРОНА ДАЧІ ВІД «ОХОРОНА І БЕЗПЕКА» ВКЛЮЧАЄ:

Моніторинг та реагування 24/7

Індивідуальний підбір сигналізації

Гарантія на обладнання

Матеріальна відповідальність

Відсутності штрафів за помилковий виклик

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ПУЛЬТОВОЇ ОХОРОНИ

Менеджером підбирається оптимальна система, що забезпечує моментальне реагування на всілякі сигнали.

Після монтажу та налаштування обладнання укладається договір про надання послуг охорони.

У результаті Ви отримуєте систему охорони та відеоспостереження, яка дозволяє контролювати об'єкт та отримувати повідомлення про нессанкціоновані проникнення з виїздом Групи Реагування при тривогах.

ПРИКЛАДИ ВАРТІСТИ ОХОРОНИ ДАЧІ В МІСЯЦЬ
від 400 грн
до 100 кв.м
до 5-ти датчиків
ЗАМОВТЕ ОХОРОНУ ДАЧІ

* Поля, обов’язкові для заповнення

МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК

Програма «Phoenix MK» перетворює смартфон на зручний спосіб керування сигналізацією

Події та статус житла на одному екрані

Контролюйте стан будинку та переглядайте архів подій та тривог

Миттєво дізнавайтеся про тривоги

Дізнайтеся про тривоги за допомогою push-повідомлень, СМС або дзвінка

Управління електроприладами

Управління будь-якими пристроями у Вашому домі

Ставте та знімайте з охорони

Зручний спосіб керування сигналізацією прямо у Вашому смартфоні

МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК

Програма «Phoenix MK» перетворює смартфон на зручний спосіб керування сигналізацією

 
Події та статус житла на одному екрані

Контролюйте стан будинку та переглядайте архів подій та тривог

Миттєво дізнавайтеся про тривоги

Дізнайтеся про тривоги за допомогою push-повідомлень, СМС або дзвінка

Управління електроприладами

Управління будь-якими пристроями у Вашому домі

Ставте та знімайте з охорони

Зручний спосіб керування сигналізацією прямо у Вашому смартфоні

НАМ ДОВІРЯЮТЬ
ВИНИКЛИ ЗАПИТАННЯ?
ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

* Поля, обов’язкові для заповнення

Охоронна сигналізація для дачі у місті Києві та області

Сигналізація для дачі – це простий спосіб захистити своє майно і, що важливо, своє життя, а також життя своїх рідних. Багатьом здається, що злодії існують в іншій реальності, однак кожен може стати потерпілим від замаху на його власність, до чого і необхідно бути готовим. Тому в такий неспокійний час, охоронна сигналізація для дачі є надмірною та вкрай необхідною. Але рівень крадіжок постійно зростає, і заміські будинки, власники яких довго відсутні – кращі об’єкти посягання для грабіжників, куди вони проникають з метою особистого збагачення за рахунок злочинної діяльності. Дачні кооперативи зазвичай розташовані далеко від населених пунктів, відділів поліції, що свідчить про не масивне скупчення людей на територіях розташування дачних ділянок, так що власники своїх котеджів можуть розраховувати тільки на себе і на наше приватне агентство “Охорона і безпека”.

Охоронні системи сигналізації для дачі – види

Вибір оптимальної домашньої та вуличної сигналізації для дачі залежить від розмірів і розташування дачної ділянки, а також бажаного рівня безпеки.

Охоронна система може бути:

 • провідна;
 • безпровідна.

У безпровідної сигналізації для дачі зв’язок між елементами системи здійснюється безпровідно, за допомогою радіосигналів, що значно спрощує монтаж і дозволяє охоронній системі GSM бути більш мобільною. Провідна система, в той же час, вважається більш надійним і бюджетним варіантом безпеки.

За функціями розрізняють пультові та автономні системи. Різниця між ними в тому, що в разі проникнення сторонніх осіб, автономна система сповіщає про проникнення внутрішній пост охорони гучного сиреною. Така система шумової сигналізації на дачі передбачає самостійний контроль безпеки. Якщо в дачному кооперативі (селищі) немає власної вахти, ефективність такої сигналізації для дачі буде низькою. Пультова охоронна система виводить сигнал про проникнення на головний охоронний пункт ГК “Охорона і безпека”.

Як працює охоронна сигналізація для дачі в Києві

Сигналізація для дачі із сиреною, яка не пов’язана з охоронним пультом, тобто ймовірно у Вашому розумінні «простенька сигналізація для дачі» відводить певну загрозу, відлякуючи зловмисників та сповіщає сусідів про спробу проникнення на вашу територію. Однак на появу сусідів в бажаний час не варто впевнено розраховувати, тому охоронна сигналізація для дачі пультового типу – оптимальний варіант захисту від грабіжників та інших сторонніх осіб. Вказаний тип охоронної сигналізації складається з кількох елементів:

 1. пристрою для встановлення і зняття дачі із сигналізації;
 2. датчиків руху і відчинення дверей по периметру;
 3. охоронного приладу, який передає сигнал на головний охоронний пункт.

Якщо сенсорні датчики фіксують незаконне проникнення на об’єкт, який охороняється, система надсилає сигнал на пульт охорони ГК “Охорона і безпека”, та звідти миттєво інформація про виклик переадресовується до чергової групи швидкого реагування.

Система роботи екіпажів груп швидкого реагування, які є у нашому розпорядженні налагоджена таким чином, щоб час у дорозі не перевищував 5 хвилин. Після приїзду на місце події, професійні охоронці ретельно оглянуть об’єкт, затримають правопорушників, повідомивши при цьому органи поліції та вжиють усіх заходів для притягнення їх до відповідальності. 

Для повного захисту дачі можливе встановлення додаткових опцій:

 • Тривожна кнопка (дозволяє викликати професійних охоронців, якщо на Вас здійснено напад, коли ви знаходитесь вдома і сигналізація вимкнена);
 • Повідомлення на мобільний (в разі спрацювання охоронної системи Вам надійде СМС-повідомлення).

Окрім вищевказаних опцій, за доступною ціною Ви можете замовити додаткові сповіщення, щодо інформування Вас про розбиті вікна, витік газу, витік води чи спалах. Таким чином, ваша дача буде захищена від шкоди з усіх сторін, незалежно від того, поїхали Ви на ніч чи на декілька місяців. При цьому всьому, наша охоронна сигналізація дачі відносно дешева, адже ми націлені на постійну співпрацю та пропозицію своїх послуг на регулярній основі.

Чому варто обрати системи охорони для дачі ГК “Охорона і безпека”

Ми надаємо весь діапазон послуг з охорони дач в місті Києві, при чому без посередників:

 1. Наші фахівці проектують і встановлюють вітчизняні охоронні системи для дачі в Києві так, щоб забезпечити повну безпеку об’єкту, який охороняється з урахуванням індивідуальних вимог і побажань замовника;
 2. Пульт централізованого спостереження забезпечує постійний моніторинг об’єктів, що охороняються;
 3. Групи швидкого реагування складаються з досвідчених охоронців, які оперативно реагують на тривожні сигнали;
 4. Ми надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування, а також технічну підтримку охоронних систем.

Для охоронних систем ми використовуємо сучасні портативні пульти централізованого управління “Орлан”, прилади для охоронної та пожежної сигналізації “Лунь” і систему автомобільної охорони “Алет”, які ми розробили та на даний час виробляємо. Ці розробки входять в топ сигналізацій України, тому їх ефективність та надійність підтверджується відповідними документами.

Переваги охоронного агентства “Система і безпека”:

 • Швидкість. Монтаж охоронної системи під ключ нашими фахівцями здійснюється за 3-6 годин. 68 екіпажів в нашому автопарку дозволяють групам швидкого реагування організувати прибуття на виклик спрацьованої сигналізації на дачі протягом 5-7 хвилин;
 • Індивідуальний підхід і демократичні ціни. У нас є як і vip-комплектації, так і бюджетні тарифи встановлення сигналізацій для дачі. Ви можете обрати оптимальну комплектацію охоронної системи в залежності від потреб вашого котеджу і дізнатися у особистого менеджера вартість охоронної системи для Вашої дачі в Києві і купити сигналізацію дачі відповідно до Вашого фінансового стану – як і дешеву сигналізацію для дачі, так і дорожчу, при цьому більш надійну;
 • Бездоганна репутація. Агенство “Охорона і безпека” займається встановленням охоронних систем з 1999 року та під своєю охороною утримує більше 55 тисяч об’єктів, що свідчить про статус однією з найбільших в Україні. Ми займаємося охороною таких підприємств як “Алло” і “Посад”, Укрсиббанк і банк “Грант”, під нашою охороною «Безлюдівський» і «Салтівський» м’ясокомбінати, та багато інших. Але ми ретельно підходимо до охорони не лише об’єктів бізнесу, так як 53% об’єктів під нашою охороною – приватні і житлові володіння. Позитивні відгуки клієнтів підтверджують високу якість нашої роботи і відповідний рейтинг на ринку.

Наші гарантії, реагування та принципи охорони дачі від ГК “Охорона і безпека”

При проектуванні системи охорони для дачі в Києві ми враховуємо особливості ділянки. Для багатьох на дачі важливий не тільки будинок, але і присадибна територія, тому ми забезпечуємо також можливість встановлення і вуличної сигналізації для дачі в Києві. Так що група швидкого реагування виїде на виклик як тільки зловмисники проникнуть на вашу територію, а не під час безпосереднього проникнення в будинок, що дозволить вберегти вашу власність.

На транспортні засоби груп швидкого реагування нам вдалося встановити сучасні системи “Алет-9” із функцією «GPS. Завдяки цим системам ми можемо по GPS стежити за екіпажами. В середньому, час прибуття групи швидкого реагування становить 4 хвилини 27 секунд. Також Ви можете слідкувати за діями охоронців онлайн через веб-камеру.

Крім цього, щоб гарантувати безпеку майна клієнтів, ГК “Охорона і безпека” укладає договір матеріальної відповідальності. Це означає, що ми несемо повну відповідальність за Ваше майно. У договорі в окремому порядку прописано відсутність штрафу за помилковий виклик, тому що агенство “Охорона і безпека” цінує ваш спокій і комфорт.

Scroll to Top

ПОЗВОНИТЕ СЕЙЧАС

ИЛИ ЗАКАЖИТЕ ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК
* Поля, обязательные для заполнения

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗАРАЗ

АБО ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

*Поля, обов’язкові для заповнення

ЯК ВСТАНОВИТИ ДОДАТОК «PHOENIX-MK»

ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

* Поля, обов’язкові для заповнення