ОХОРОНА БУДИНКУ
СИГНАЛІЗАЦІЯ В БУДИНКУ - НЕ РОЗКІШ

Постійний приріст кількості крадіжок і зломів в приватних домоволодіннях зобов’язує вживати додаткових заходів щодо збереження Вашого майна. Якими б міцними, надійними не були паркани, двері і замки Вашого приватного будинку, вони не гарантують повну безпеку. А ось якісна сигналізація в квартирі – може.

ГК «Охорона і Безпека» спеціалізується на підборі, встановленні, технічному обслуговуванні і контролі за станом охоронних систем в приватних квартирах, будинках і промислових приміщеннях з виїздом груп швидкого реагування.

ПУЛЬТОВА ОХОРОНА БУДИНКУ ВКЛЮЧАЄ:

Підбір типу охоронної сигналізації для дому, з урахуванням планування житлової площі, дизайну інтер'єру та особистих побажань клієнта

Професійний монтаж, який забезпечить безперебійну роботу обладнання

Підключення будинку на пульт охорони та цілодобовий моніторинг показників датчиків сигналізації

Виїзд групи швидкого реагування на об'єкт у разі надходження на пульт тривожного повідомлення

Матеріальна відповідальність

Технічне обслуговування обладнання та виїзд інженера для оперативного усунення несправностей

ЯК ПРАЦЮЄ ПУЛЬТОВА ОХОРОНА
ПРИКЛАДИ ВАРТОСТІ ОХОРОНИ БУДИНКУ В МІСЯЦЬ
від 400 грн
до 100 кв.м
до 5-ти датчиків
від 450 грн
100 – 300 кв.м
до 10-ти датчиків
від 550 грн
більше 300 кв.м
до 15-ти датчиків
МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК

Програма «Phoenix MK» перетворює смартфон на зручний спосіб керування сигналізацією

Події та статус житла на одному екрані

Контролюйте стан будинку та переглядайте архів подій та тривог

Миттєво дізнавайтеся про тривоги

Дізнайтеся про тривоги за допомогою push-повідомлень, СМС або дзвінка

Управління електроприладами

Управління будь-якими пристроями у Вашому домі

Ставте та знімайте з охорони

Зручний спосіб керування сигналізацією прямо у Вашому смартфоні

МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК

Програма «Phoenix MK» перетворює смартфон на зручний спосіб керування сигналізацією

 
Події та статус житла на одному екрані

Контролюйте стан будинку та переглядайте архів подій та тривог

Миттєво дізнавайтеся про тривоги

Дізнайтеся про тривоги за допомогою push-повідомлень, СМС або дзвінка

Управління електроприладами

Управління будь-якими пристроями у Вашому домі

Ставте та знімайте з охорони

Зручний спосіб керування сигналізацією прямо у Вашому смартфоні

ЧАСТО ЗАДАВАНІ ПИТАННЯ
Скільки часу забирає підключення?

Весь комплекс робіт із встановлення займає в середньому від 3 до 6 годин. За цей час фахівці проводять монтаж системи охорони, знайомлять клієнта із роботою обладнання. Зручний час монтажу визначається заздалегідь.

Чи можна "заглушити" сигналізацію?

Ваш прилад спілкується з нашим Пультом в основному по двох каналах зв'язку - "Основному" та "Резервному" для чого використовуються: GPRS, GSM, інтернет та телефонна лінія. При спробі “заглушити” або якимось чином заблокувати канал зв'язку, ми отримаємо сигнал на Пульт та надішлемо нашу групу швидкого реагування.

Хто виїжджає за сигналом тривоги та протягом якого часу здійснюється прибуття на місце?

За сигналом тривоги на об'єкт, що охороняється, виїжджають екіпіровані групи швидкого реагування. У цілодобовому режимі здійснюють чергування понад 50 автомобілів охорони.

Якщо я хочу виїхати надовго, чи потрібно попереджати Вас, які є моменти?

Вам необхідно повідомити наш Пульт охорони час відсутності та контакти людини, з якою можна буде спілкуватися замість Вас. Питання можуть виникнути різні, як із приводу сигналізації, так і щодо порушень комунікацій (вода, електроенергія тощо), що вимагатиме розкриття об'єкта охорони для усунення проблем. Також важливо тримати позитивний баланс оплати за послуги охорони для уникнення відключення системи сигналізації.

ЗАМОВТЕ ОХОРОНУ БУДИНКУ

* Поля, обов’язкові для заповнення

ВИНИКЛИ ЗАПИТАННЯ?
ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

* Поля, обов’язкові для заповнення

Охорона будинків у Києві

Охорона будинків (Київ) – це послуга, потреба якої зростає з кожним роком.

Особливо актуальна охорона заміського будинку – котеджу, дачі, будинку в садовому товаристві. Все просто, охорона будинку – це гарантія безпеки та спокійного життя його власника і збереження його майна. І тут важливо довіритися професіоналам – компанії, що має тривалий досвід роботи у сфері надання охоронних послуг.

Наше приватне агентство ГК «Охорона і Безпека» надає послуги у сфері захисту об’єктів різного призначення вже понад 20 років. Під нашим спостереженням на сьогодні знаходяться 55 696 об’єктів – від квартир і офісів до торгових центрів і банків. У місті Київ ми маємо у своєму складі групи швидкого реагування з більш ніж 24-ма машинами, які прибувають на місце протягом 5-ти хвилин. Наші ціни дозволяють купити сигналізацію для дому кожній середньостатистичній сім’ї з середнім бюджетом.

Як працює охорона будинку (Київ)

Охорона будинків (Київ), як і охорона інших об’єктів, найбільш ефективна у тому випадку, якщо застосовується охоронна сигналізація для дому, яка може бути двох видів:

 1. Автономна сигналізація.
 2. Пультова сигналізація.

Автономна сигналізація для дому (Київ) при її спрацьовуванні передбачає повідомлення власника будинку чи служби охорони, якщо така є (наприклад, позавідомчої охорони садового товариства або котеджного селища), шляхом подачі звукового та/або світлового сигналу. Така шумова сигналізація для дому за відсутності його господарів може слугувати тільки фактором відлякування для грабіжників. Різновидом автономної сигналізації є GSM сигналізація для дому, Така сигналізація не тільки включає тривожний сигнал, але і сповіщає господаря будинку через СМС повідомлення або телефонним дзвінком.

Буває ДЖСМ сигналізація для дому бездротова й дротова:

 • Дротові сигналізації для будинку мають перевагу у відсутності необхідності замінювати акумулятори та в практично необмеженому радіусі дії.
 • Головна перевага пультової сигналізації в тому, що при її спрацьовуванні до охорони будинку підключаються співробітники охоронного агенства, на пульт якого надходить сигнал тривоги. В результаті через короткий час до будинку приїжджає група швидкого реагування, а власник помешкання сповіщається про спрацювання сигналізації.

Якщо у вашому садовому товаристві чи котеджному селищі не передбачена фізична охорона – сигналізація для дому, підключена до пульту агентства охорони, найкраще розв’язання проблеми.

Системи сигналізації для будинку з надходженням сигналу тривоги на пульт охоронного агентства можуть включати також тривожну кнопку. Це проста, але ефективна складова системи охорони будинку в тому разі, коли хтось із господарів знаходиться вдома.

Пультова сигналізація для приватного будинку (Київ) містить такі апаратні засоби:

 • датчики;
 • приймально-контрольний пристрій;
 • виконавчий пристрій.

Датчики призначені для реагування на певні зовнішні впливи – відчинення дверей, вікна, рух людей, поява диму та ін., і посилають сигнал на приймально-контрольний пристрій. Цей пристрій, отримавши сигнал хоча б від одного датчика, обробляє його за закладеною в нього програмою та видає сигнал на виконавчий пристрій (зазвичай світлошумову сирену), а також на центральний пульт охоронного агентства. Якщо це сигналізація GSM для будинку, то приймально-контрольний пристрій також ініціює передачу СМС повідомлення або дзвінок на мобільний телефон господаря будинку.

Передача сигналу від приймально-контрольного пристрою може здійснюватися чотирма способами:

 1. Міською телефонною мережею (якщо це не охорона заміського будинку).
 2. За стандартом GSM цифрового мобільного стільникового зв’язку.
 3. Радіоканалом (якщо виділені конкретні частоти).
 4. Інтернет-мережею.

Охорона периметру приватного будинку може здійснюватися з використанням відеокамери для охорони будинку. Встановлення камери для охорони будинку дозволяє не тільки цілодобово спостерігати за ним, але також архівувати ці відео, що дає можливість переглянути записи за потрібний проміжок часу.

Система сигналізації для будинку – чому замовити краще у нас?

Група компаній “Охорона і Безпека” на сьогодні це найкраща та велика компанія в Україні, яка з року в рік надає ефективні послуги з охорони об’єктів різного призначення, включаючи такі послуги, як охорона приватних будинків (Київ) і охорона будинку (Київська область). Крім великого досвіду роботи та значного числа об’єктів (понад 55 тисяч), на яких встановлені наші системи сигналізації, ми маємо такі переваги:

 • наша сигналізація для дому включає системи охорони власної розробки – охоронне устаткування «Лунь» і пультові комплекси «Орлан»;
 • ми не тільки встановлюємо охоронну сигналізацію для будинку, а й здійснюємо її технічний контроль, а також гарантійне та післягарантійне обслуговування;
 • після отримання диспетчером сигналу тривоги ГШР прибуває на об’єкт за час не більше 5-ти хвилин (для найбільш віддалених районів міста не більше 9-ти хвилин), а господар будинку сповіщається шляхом СМС повідомлення чи дзвінка на мобільний телефон;
 • ми єдині, хто підтверджує час прибуття ГШР шляхом встановлення датчиків на об’єктах;
 • крім можливості встановити сигналізацію для будинку, у нас є така послуга, як фізична охорона будинку спеціально навченими співробітниками;
 • ми підписуємо з клієнтом Договір про матеріальну відповідальність і тим самим відповідаємо за збереження майна будинку, що охороняється;
 • вартість наших послуг дозволяє купити сигналізацію для дому не тільки VIP персонам. Наші тарифи демократичні та аргументовані.

Встановлення та підключення охоронної сигналізації для будинку в Києві

Щоб провести встановлення сигналізації для охорони будинків (Київ), а також якщо потрібна охорона заміського будинку (Київська обл.), і під’єднати її до центрального пульту, виконуються такі кроки:

 1. Проводиться вибір оптимальної системи, враховуючи в тому числі індивідуальні особливості охорони заміського будинку, а також тих завдань, які ставляться перед охоронною системою.
 2. Оцінюються місця потенційних загроз, де необхідно поставити датчики.
 3. За бажанням замовника, в узгодженому з ним місці встановлюється тривожна кнопка.
 4. Після встановлення та збору компонентів системи проводиться її автономна перевірка, після чого залишається тільки під’єднати її до центрального пульту й перевірити комплексне функціонування системи в цілому.
 5. Завершує процес встановлення та підключення сигналізації для будинку постановка його на охорону.

Всі роботи проводяться кваліфікованими фахівцями та займають мінімальний час. Довірившись професіоналам нашої компанії, Ви тим самим гарантуєте збереження майна, яке перебуває у вашому будинку, а також безпеку членів вашої сім’ї.

Реагування

При спрацюванні хоча б одного із датчиків, які входять у систему охорони будинку, у випадку натискання тривожної кнопки сигнал тривоги надходить на центральний пульт нашої компанії. Реакція на цей сигнал призводить до таких дій:

 • диспетчерська служба, яка працює в цілодобовому режимі, приймає цей сигнал і повідомляє інформацію групі оперативного реагування;
 • група відразу ж виїжджає та прибуває до будинку за час, який у більшості випадків не перевищує 5 хвилин;
 • співробітники ГШР оглядають територію будинку і з’ясовують причину спрацювання сигналізації для будинку;
 • при виявленні на території будинку грабіжників ГШР затримує їх і передає поліції.

Оскільки на машинах групи швидкого реагування встановлений прилад «Алет-9», який дозволяє фіксувати час від увімкнення запалювання машини до його вимкнення, час прибуття групи до будинку контролюється автоматично. Також цей час може контролювати сам господар будинку, якщо в комплект охоронної сигналізації для будинку входить датчик прибуття ГШР. Такий контроль часу реагування є тільки у нашій ГК «Охорона і Безпека».

Скільки коштує охорона будинку (Київ) і ціна охорони приватного будинку (Київська обл.)

Залежно від комплектації системи сигналізації для охорони дому, ціна пакету, що включає вартість апаратури, її встановлення та підключення, може змінюватися, а абонентська плата залишається без змін. У таблиці для прикладу наведені тарифи двох варіантів – Будинок комфорт і Будинок радіо:

Комплектація

Будинок комфорт

Будинок радіо

Прилад

Лунь 25К

Лунь 25К

Датчик відкриття

+

+

Датчик руху в коридорі

+

+

Безпечний сон

+

+

Можливість приєднати дротові датчики

До 5-ти шт.

До 5-ти шт.

Можливість приєднати бездротові датчики

До 32-х шт.

До 32-х шт.

Виносна клавіатура

+

Сирена

+

Тривожна кнопка

Абонентська плата (грн на місяць)

400

400

Вартість усього пакету, грн.

3 100

4 100

Оскільки при пультовій сигналізації для охорони будинку особливі вимоги висуваються до каналів передачі інформації (телефонна лінія, GSM-сигнал або радіо), вартість пакету залежить від розташування будинку, його віддаленості від центрального пульта і наявності необхідних комунікацій.

Гарантії

При виборі для системи охорони будинку нашої компанії «Охорона і Безпека», гарантією збереження його майна, а також безпеки людей, які знаходяться в ньому, є такі наші аргументи:

 • ми вже понад двадцять років працюємо у сфері гарантування безпеки об’єктів різного призначення – на сьогодні під нашим спостереженням знаходяться понад півсотні тисяч таких об’єктів;
 • моніторинг об’єктів і їхнє технічне обслуговування проводиться в режимі 24/7;
 • наші групи швидкого реагування мають у своєму розпорядженні більше 24-х машин і прибувають на об’єкт не більше ніж через 5 хвилин після надходження на пульт сигналу тривоги, причому цей час може контролюватись як службою компанії, так і клієнтом;
 • у наших системах охоронної сигналізації для будинку застосовується сертифікована апаратура власної розробки, при цьому забезпечується її обслуговування в гарантійний та післягарантійний періоди;
 • ми укладаємо та підписуємо з клієнтом договір про матеріальну відповідальність і тим самим відповідаємо за збереження майна будинку, що охороняється нами.

Результат нашої роботи найкраще характеризують клієнтські відгуки про безпровідну сигналізацію для дому та провідну систему безпеки – з ними можна ознайомитися на сайті.

Scroll to Top

ПОЗВОНИТЕ СЕЙЧАС

ИЛИ ЗАКАЖИТЕ ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК
* Поля, обязательные для заполнения

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗАРАЗ

АБО ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

*Поля, обов’язкові для заповнення

ЯК ВСТАНОВИТИ ДОДАТОК «PHOENIX-MK»

ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

* Поля, обов’язкові для заповнення