ОХОРОНА ЖИТЛА В КИЄВІ
ОХОРОНА ЖИТЛА - ЦЕ БЕЗПЕКА ВАШОЇ РОДИНИ

Щоб забезпечити повну безпеку приміщення, наші фахівці в Харкові та Києві виробляють комплексний монтаж охоронної сигналізації, який включає: звуковий пристрій, тривожну кнопку, систему відеоспостереження.

Ефективною сигналізацією буде підключення на пульт, який надходить сигнал тривоги і виїжджає група швидкого реагування. Охоронна сигналізація вимагає правильного монтажу, щоб не заважати людині, не порушувати комфорту, вписуватися в інтер’єр і якісно виконувати свою місію. Кваліфіковані співробітники компанії «Охорона та Безпека» швидко, якісно та надійно встановлять як провідну, так і бездротову систему сигналізації у квартиру, будинок, офіс – протягом 3 годин.

ВИДИ ОХОРОНИ ЖИТЛА У КИЄВІ
ОХОРОНА
КВАРТИРИ
ДЕТАЛЬНІШЕ
ОХОРОНА
БУДИНКУ
ДЕТАЛЬНІШЕ
ОХОРОНА
ДАЧІ
ДЕТАЛЬНІШЕ
ВИНИКЛИ ЗАПИТАННЯ?
ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

* Поля, обов’язкові для заповнення

ТИПИ ОХОРОНОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ
Автономна
сигналізація

Це гучний сигнал, іноді зі світловим ефектом, головним завданням якого є сповіщення стаціонарної охорони підприємства про спробу проникнення зловмисника. Якщо йдеться про квартирну сигналізацію, то цей тип створює ефект переляку.

Пультова
охорона

Вважається ефективним методом, особливо для приватної квартири. При спробі проникнення недоброзичливця, а також у разі виникнення диму або води в приміщенні, на пульт надходить тривожний сигнал. Після чого агентство здійснює оперативний виїзд на місце групи швидкого реагування та повідомляє клієнта.

Тривожна
кнопка

Встановлюється разом із системою пультової охорони, але використовується окремо. Актуальна для невеликих магазинів, кафе та ін. Принцип роботи полягає у виклику групи швидкого реагування шляхом механічного натискання кнопки.

МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК

Програма «Phoenix MK» перетворює смартфон на зручний спосіб керування сигналізацією

Події та статус житла на одному екрані

Контролюйте стан будинку та переглядайте архів подій та тривог

Миттєво дізнавайтеся про тривоги

Дізнайтеся про тривоги за допомогою push-повідомлень, СМС або дзвінка

Управління електроприладами

Управління будь-якими пристроями у Вашому домі

Ставте та знімайте з охорони

Зручний спосіб керування сигналізацією прямо у Вашому смартфоні

МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК

Програма «Phoenix MK» перетворює смартфон на зручний спосіб керування сигналізацією

 
Події та статус житла на одному екрані

Контролюйте стан будинку та переглядайте архів подій та тривог

Миттєво дізнавайтеся про тривоги

Дізнайтеся про тривоги за допомогою push-повідомлень, СМС або дзвінка

Управління електроприладами

Управління будь-якими пристроями у Вашому домі

Ставте та знімайте з охорони

Зручний спосіб керування сигналізацією прямо у Вашому смартфоні

НАМ ДОВІРЯЮТЬ
ЗАМОВТЕ ОХОРОНУ ЖИТЛА

* Поля, обов’язкові для заповнення

Охорона житла Київ

Охорона житла (Київ) — це один з найважливіших заходів, який допоможе захистити житловий об’єкт, а разом з ним і ваше життя 24/7, цілодобово. Фізичні особи встановлюють пультову охорону стаціонарних об’єктів, підприємств, але не варто забувати про необхідність захисту і свого житла. Це місце, де, як правило, знаходяться деякі заощадження людини, документи, техніка та інші речі, які не бажалося б втрачати. Часто нехтують установкою поста охорони майна через штрафи за помилкові виклики. Це нагнітає паніку і тривогу, адже в такому випадку не помилковим виклик буде тільки пост факту проникнення і грабежу. У нашому охоронному агентстві ГК «Охорона і Безпека» люди не турбуються за це, а користуються наданням послуг від професіоналів.

Як у нас працює охорона житла в Києві

Охорона об’єктів під житло в Києві, як столиці України й найбільшому мегаполісі, піддається більшій небезпеці. Тому потрібно встановлювати системи сигналізації житла, які допоможуть уберегти Вас і Ваше майно від небезпеки. Суть роботи лежить в отриманні інформації з встановлених у житло датчиків і передачі їх спеціальним озброєним службам. Будь-яка система позавідомчої охорони житла в Україні, яку можна замовити, складається з таких частин:

  1. Датчик. Від їх кількості по периметру залежить якість виявлення сторонніх об’єктів або змін. Більше число потрібно в кафе та інших установах масового користування, але на житлоплощу можна встановити 3-5 датчиків.
  2. Приймач. Вони контролюють датчики. Зчитуючи з них інформацію, на наступні пункти передаються сигнали.
  3. Виконавчі компоненти. Це завершальний етап передачі сигналу. Як правило, має логічне завершення на телефоні або комп’ютері по мобільному зв’язку GSM, сповіщаючи про порушення спокою, також включається сирена.

Розрізняють також провідні й безпровідні системи. Вибір по установці сигналізації житла в Києві залишається за клієнтом, але варто пам’ятати, що за безпровідними системами дивитися потрібно частіше. Вони вимагають перевірки та заміни акумулятора і стабільно хорошого сигналу. Разом з тим, провідна система буде працювати навіть у разі обрізання проводів. До речі, для ГШР це стане першим сигналом про проникнення.

Що стосується роботи нашої спецгрупи, то час її прибуття максимально швидкий — до 5 хвилин. Від швидкості реакції залежить успішність операції й знешкодження житлової ділянки. На передачу виклику по комп’ютеру витрачається близько пів хвилини. Далі справа в руках ГШР. Якщо фірма надійна, то прибуття буде оперативним. Це впливає на репутацію, тому зацікавлені обидві сторони. І ми, ГК «Охорона і Безпека» приділяємо чимало часу саме відточуванню швидкості прибуття фізичної охорони ГШР для забезпечення повного спектру дій по технічній охороні житла (Київ).

Чому варто зробити установку сигналізації житла саме у нас?

Послуги охорони житла в Києві надаються різними компаніями. Проте, ми настійно рекомендуємо встановити пультову охорону житла (Київ) саме у нас. І на це є ряд вагомих аргументів:

  • «Охорона і Безпека” знаходиться на сторожі вже 22 роки
  • Усе наше обладнання має гарантію на експлуатацію
  • Наші клієнти не бояться натискати тривожну кнопку, тому що за помилкові виклики ми не штрафуємо
  • Ми працюємо на совість

Багато хто становить собі питання про те, скільки коштує послуга «Охорона житла» в Києві. Система охорони житла в Києві доступна всім! У прайсі прописана ціна не за годину, а за місяць. Це підйомна сума для захисту Вашого житла. Розцінки залежать від кількості датчиків і габаритів будови, наприклад:

  • Приватний будинок з прибудовами до 10 датчиків в обслуговуванні обійдеться в 450 грн/місяць
  • Будинок звичайних габаритів — вартість від 400 грн/місяць
  • Пультова охорона житла в Києві та області у квартирі коштує від 350 грн/місяць

Уточнюйте конкретні моменти у наших менеджерів, які завжди на зв’язку.

Установка сигналізації на житло в Києві

Установка сигналізації на житло для вашого захисту починається з підбору системи, яка буде максимально гарантувати безпеку і швидке реагування. Це вибір кількості датчиків і їх розташування. Після цього тривожні кнопки, кнопки СОС, датчики та пожежна безпека приєднується до пульта, який інформує групу швидкого реагування. Сформована система буде працювати й за відсутності господарів, і при знаходженні їх всередині приміщення. Монтаж займає мінімальну кількість часу, не доставляючи клієнтам ніяких незручностей, а використання в роботі до 2-7 років (в залежності від того, провідна або безпровідна система). Для додаткової впевненості ми можемо встановити відеоспостереження.

Технічна охорона житла (Київ) – реагування

Постійний моніторинг об’єктів дозволяє не випустити жодного моменту з уваги. Реакція на сигнали з датчиків або по тривожній кнопці, як ми вже казали, становить максимально 5 хвилин (зазвичай менше). Пультова охорона житла в Києві має багато постійних клієнтів при відносно невисокому рівні вартості абонплати. Все тому, що реакція на грабіжників і злом миттєва. Це дозволяє нашому охоронному агентству захищати клієнтів в будь-який час доби.

Охорона об’єктів під житло – гарантії

Від початку співпраці з ГК «Охорона та Безпека» Ми гарантуємо Вам збереження житлового майна та якісне обслуговування обладнання. Своєчасні перевірки, досвід роботи, величезна кількість задоволених клієнтів (серед яких великі державні та приватні об’єкти) підтверджують нашу любов до роботи та самовіддачу. Про все це Ви можете дізнатися безпосередньо з відгуків людей.

Житло під сигналізацією, послуги з безпеки та в цілому встановлення послуги «Охорона житла» в Києві на сьогодні необхідність. Свої переваги та гарантії ми озвучили. Вам залишилося лише зв’язатися з нашими менеджерами та обговорити всі деталі Вашого приватного випадку, а також договору на співпрацю.

Scroll to Top

ПОЗВОНИТЕ СЕЙЧАС

ИЛИ ЗАКАЖИТЕ ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК
* Поля, обязательные для заполнения

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗАРАЗ

АБО ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

*Поля, обов’язкові для заповнення

ЯК ВСТАНОВИТИ ДОДАТОК «PHOENIX-MK»

ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

* Поля, обов’язкові для заповнення