ОХОРОНА КОТЕДЖІВ У КИЄВІ

Заміські котеджі користуються особливою популярністю у зловмисників і є кілька причин:
– Висока ймовірність хорошої “наживи”.
— Заміські котеджі часто знаходяться у віддалених та нелюдних місцях.

Тому охорона котеджу – це те питання, яке завжди має продумуватися до дрібниць. Адже мати будинок, який стане надійною фортецею – бажання будь-якої людини.

ГК «Охорона і Безпека» спеціалізується на підборі, установці, технічному обслуговуванні та контролі стану охоронних систем у приватних квартирах, будинках та промислових приміщеннях з виїздом груп швидкого реагування.

МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК

Програма «Phoenix MK» перетворює смартфон на зручний спосіб керування сигналізацією в Києві

Події та статус житла на одному екрані

Контролюйте стан будинку та переглядайте архів подій та тривог

Миттєво дізнавайтеся про тривоги

Дізнайтеся про тривоги за допомогою push-повідомлень, СМС або дзвінка

Управління електроприладами

Управління будь-якими пристроями у Вашому домі

Ставте та знімайте з охорони

Зручний спосіб керування сигналізацією прямо у Вашому смартфоні

МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК

Програма «Phoenix MK» перетворює смартфон на зручний спосіб керування сигналізацією

 
Події та статус житла на одному екрані

Контролюйте стан будинку та переглядайте архів подій та тривог

Миттєво дізнавайтеся про тривоги

Дізнайтеся про тривоги за допомогою push-повідомлень, СМС або дзвінка

Управління електроприладами

Управління будь-якими пристроями у Вашому домі

Ставте та знімайте з охорони

Зручний спосіб керування сигналізацією прямо у Вашому смартфоні

ЧАСТО ЗАДАВАНІ ПИТАННЯ
Скільки часу забирає підключення?

Весь комплекс робіт із встановлення займає в середньому від 3 до 6 годин. За цей час фахівці проводять монтаж системи охорони, знайомлять клієнта із роботою обладнання. Зручний час монтажу визначається заздалегідь.

Чи можна "заглушити" сигналізацію?

Ваш прилад спілкується з нашим Пультом в основному по двох каналах зв'язку - "Основному" та "Резервному" для чого використовуються: GPRS, GSM, інтернет та телефонна лінія. При спробі “заглушити” або якимось чином заблокувати канал зв'язку, ми отримаємо сигнал на Пульт та надішлемо нашу групу швидкого реагування.

Хто виїжджає за сигналом тривоги та протягом якого часу здійснюється прибуття на місце?

За сигналом тривоги на об'єкт, що охороняється, виїжджають екіпіровані групи швидкого реагування. У цілодобовому режимі здійснюють чергування понад 50 автомобілів охорони.

Якщо я хочу виїхати надовго, чи потрібно попереджати Вас, які є моменти?

Вам необхідно повідомити наш Пульт охорони час відсутності та контакти людини, з якою можна буде спілкуватися замість Вас. Питання можуть виникнути різні, як із приводу сигналізації, так і щодо порушень комунікацій (вода, електроенергія тощо), що вимагатиме розкриття об'єкта охорони для усунення проблем. Також важливо тримати позитивний баланс оплати за послуги охорони для уникнення відключення системи сигналізації.

ЗАМОВТЕ ОХОРОНУ КОТЕДЖУ В КИЄВІ

* Поля, обов’язкові для заповнення

ВИНИКЛИ ЗАПИТАННЯ?
ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

* Поля, обов’язкові для заповнення

Охорона котеджів в Києві – охоронна сигналізація котеджних поселень

Охорона котеджів в Києві – це безпека елітних котеджних селищ і душевний спокій, коли ви не вдома. Більшість людей не проводять стільки часу у своїх будинках дачного типу, як в основному місці проживання, а це означає, що вони потенційно можуть піддаватися більшому ризику і установка сигналізації в котеджах і дачах вкрай важлива. Наше охоронне агентство “Охорона і безпека” здатне організувати кращий захист. У своїй роботі ми застосовуємо передовий світовий досвід ведення бізнесу, впроваджуємо новітні інноваційні рішення, завдяки чому і зарекомендували себе як експерти вищого класу. Ми дотримуємося принципу високої якості в усьому: від персоналу до обслуговування наших клієнтів. Наша компанія використовує у своїй діяльності продумані рішення при установці вітчизняного та сучасного обладнання. Охоронна сигналізація котеджів, сигналізація для котеджу безпровідна, gsm сигналізація для котеджу, елегантний дизайн, бездротове і проводове використання – відмінні риси ТОП сигналізації для охорони периметра котеджу і всій території.

Як працює GSM сигналізація для котеджу і принцип її установки в Києві

У заміських дачах та котеджних селищ обов’язково повинна бути встановлена ​​хороша, шумова сигналізація, але для охорони котеджів (Київ) цього може бути недостатньо. Якщо ви хочете отримати максимальну віддачу від своїх вкладень, вам слід додати моніторинг сигналів тривоги, щоб ви були захищені цілодобово. Оскільки, котедж не є основним місцем проживання, це означає, що бувають випадки, коли в ньому нікого немає. У цьому сценарії, тим більше необхідно підписатися на послуги моніторингу тривог, щоб пульт приймав сигнал і міг зреагувати вчасно. Також є послуга поставити на дачі прості автономні датчики на рухи разом з сиреною. Якщо в будь-який момент буде порушений периметр, ви отримаєте повідомлення негайно, бо воно буде відправлено на ваш телефон, а також в центр моніторингу, який контролює вашу систему охорони та охоронну сигналізацію котеджу 24/7. Сигнал подається через системи gsm (ЖСМ) і gps (джіпіес). Система також включає сигнал тривоги по всьому будинку, досить гучний, щоб відлякати зловмисників і повідомити всіх, хто знаходиться поблизу. Установка gsm сигналізації для котеджу – надійний і дешевий спосіб убезпечити своє майно в Україні.

Пріоритети нашої компанії при виборі пультової або GSM охорони для котеджу в місті Київ

Наша компанія займає провідні позиції з продажу та встановлення бюджетної, портативної системи охорони на ринку України вже багато років. Ми пропонуємо різні послуги для охорони котеджних селищ. Одна з них – пультова охорона котеджів в Києві.

Скільки коштує система охорони котеджу?

Убезпечити себе, свою сім’ю і поставити на котедж охорону обійдеться нашим замовникам від 380 грн в місяць з повною установкою, контролем і підтримкою. Купити сигналізацію для котеджів ви зможете за доступною ціною.

Наші переваги в охоронній системі для котеджів (Київ)

 • великий автопарк машин;
 • професіонали своєї справи, для яких безпека клієнтів на першому місці;
 • гарантія на установку і підключення;
 • моніторинг об’єкту 24/7;
 • працюємо без посередників і з високоякісним обладнанням;
 • маємо необхідні ліцензії;
 • швидке реагування;
 • індивідуальний підхід і персональні рішення.

Установка GSM сигналізації для котеджу

Замовити охоронну сигналізацію для котеджу швидко і нескладно. Для початку потрібно подати заявку на установку через адміністратора, поставити питання, що цікавлять і очікувати, коли наш інженер приїде на об’єкт для детального огляду, обговорення та вибору пультової охорони котеджу. Після ми підписуємо готовий договір, а також документи і приступаємо до роботи, коли установка сигналізації в котеджі завершиться, клієнт приймає і перевіряє якість виконання.

Додатково ми пропонуємо ще кілька видів охорони котеджу:

 • відеоспостереження котеджних селищ;
 • цілодобову вахту (охоронець);
 • тривожна кнопка.

Завдяки камерам ви будете знати, не проникне чи хто-небудь на вашу власність, щоб спробувати вкрасти ваші цінності. Спостереження забезпечує запис відео високої чіткості і нічне бачення, в момент виявлення руху в межах заданого кута огляду ви отримаєте попередження. Ви також можете використовувати наші відеокамери, щоб з’ясувати причину спрацювання сигналізації про вторгнення і скасувати приїзд мобільної групи, наприклад, в разі чотириногого відвідувача. Отже, сигналізація котеджу необхідна.

Реагування нашої охорони на сигналізацію в котеджі

Коли спрацьовує сигналізація, сигнал миттєво відправляється на пульт охорони для котеджних селищ, де наш оператор оцінить сигнал тривоги або записи відеоспостереження і відправить нашого найближчого мобільного співробітника служби безпеки. Наш кваліфікований фахівець служби безпеки приїде до вас в найкоротші терміни, щоб:

 1. візуально оцінити приміщення зовні, перевірити будівлі на наявність ознак злому або пошкоджень;
 2. встановити причину і зону спрацювання сигналізації, після чого провести повний внутрішній огляд.

Охорона котеджу – гарантії

Наша фірма займає топові позиції в кращих рейтингах країни. Під нашою охороною банки, ТРЦ, великі заміські комплекси та готелі. Клієнти, з якими ми працюємо вже багато років, залишають свої відгуки про нас в соціальних мережах і знають, що ми розвиваємося, вивчаємо нові технології та підбираємо актуальну інформацію. Для зручності наших замовників ми розробили мобільний додаток, де завжди на зв’язку, куди приходять поновлення і, у випадку тривоги, надходить сигнал SOS. Встановивши кілька простих заходів безпеки, ви зможете убезпечити свою родину і майно. Радимо встановити охоронну сигналізацію котеджів та бути спокійними в сучасному неспокійному суспільстві.

Scroll to Top

ПОЗВОНИТЕ СЕЙЧАС

ИЛИ ЗАКАЖИТЕ ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК
* Поля, обязательные для заполнения

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗАРАЗ

АБО ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

*Поля, обов’язкові для заповнення

ЯК ВСТАНОВИТИ ДОДАТОК «PHOENIX-MK»

ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

* Поля, обов’язкові для заповнення