НАШІ ПЕРЕВАГИ
працюємо в києві
та харкові
Під охороною
56758 объектов
68 екіпажів ГШР
5-7 хвилин прибуття
більше 20
років досвіду
виробник сертифікованого обладнання та ПЗ
НАШІ ПОСЛУГИ
ОХОРОНА ЖИТЛА

Безпека нерухомості - завжди актуальна тема. На сьогоднішній день це питання техніки і для того, щоб убезпечити своє майно — достатньо встановити якісну сигналізацію. Однак, охоронні системи бувають різні і перш ніж вибрати, ознайомтеся з їхніми різновидами.

«КНОПКА SOS»

Особиста охорона у Вашому смартфоні. Ви отримуєте захист у ситуаціях, коли на кону здоров'я і потрібне негайне прибуття групи швидкого реагування за Вашим місцезнаходженням. Послуга також актуальна для людей похилого віку та дітей.

МОНІТОРИНГ АВТОМОБІЛЯ

Для автовласників ми пропонуємо незамінну послугу – пультова охорона для автомобілів. ГК «Охорона та Безпека» з гордістю представляє пристрій GPS-моніторингу «Алет». Цей пристрій власної розробки стане надійним супутником та гарантією безпеки Вашого авто.

ПОЖЕЖНА СИГНАЛІЗАЦІЯ

Пожежа – екстрена ситуація, яка здатна завдати шкоди майну та є загрозою для життя та здоров'я людей. У нашій країні встановлення пожежної сигналізації є обов'язковим на бізнес-об'єктах. Більшість сучасних будівель збудовано за допомогою матеріалу, який легко піддається займанню. Виникнення відкритого полум'я здатне завдати непоправної шкоди.

ФІЗИЧНА ОХОРОНА ОБ'ЄКТІВ

Одна з найбільш популярних послуг на всіх промислових підприємствах, торгових майданчиках та інших об'єктах. Охоронці, які пройшли спецпідготовку, допоможуть зберегти майно організації та забезпечать безпеку працівників чи мешканців.

КОМПЛЕКСНА ОХОРОНА ОБ'ЄКТІВ
ОХОРОНА
БІЗНЕСУ
ДЕТАЛЬНІШЕ
ОХОРОНА
ОФІСА
ДЕТАЛЬНІШЕ
ОХОРОНА
БУДИНКУ
ДЕТАЛЬНІШЕ
ОХОРОНА
КВАРТИРИ
ДЕТАЛЬНІШЕ
1
РОКІВ ДОСВІДУ
1
ОБ'ЄКТІВ ПІД ОХОРОНОЮ
1
ГШР
1 %
ОБ'ЄКТИ БІЗНЕСУ
1 %
ЖИТЛОВІ ТА ПРИВАТНІ ОБ'ЄКТИ
ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

ВИНИКЛИ ЗАПИТАННЯ?

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

* Поля, обов’язкові для заповнення

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

Охорона і Безпека (Харків)

Охоронне агентство «Охорона і Безпека» (Харків) — це фірма, яка спеціалізується на захисті майна і територій. З кожним роком зростає кількість грабежів і порушень меж приватної власності, але ми знаємо як цього уникнути. Ось уже більше ніж 20 років наша компанія надає якісні та надійні послуги охорони в Харкові. Нам довіряють державні підприємства, банки, великі складські комплекси, VIP квартири та багато іншого. Так під захистом нашої служби безпеки знаходиться більше ніж 50 000 об’єктів.

Ми можемо гарантувати найшвидше реагування на сигнал тривоги, цілодобовий захист, сучасне обладнання та ефективну сигналізацію 24/7. У нашому підрозділі велика кількість автомобілів і груп швидкого реагування.

ГК «Охорона і Безпека» (Харків) завжди на сторожі Вашого захисту.

Послуги охоронного агентства «Охорона і Безпека»

Наше охоронне агентство (Харків) «Охорона і Безпека» надає широкий вибір послуг, які потрібні в сучасному суспільстві для забезпечення захисту майна. Головний напрям:

 • Охоронна сигналізація. Ми захищаємо будинки, квартири, заміські котеджі, офіси, підприємства та інші об’єкти. Підключаємо пультову (сенсорна панель, кнопка тривоги) і автономну систему сигналізації, встановлюємо відеоспостереження (через вебкамеру) по периметру охоронюваного комплексу.
 • «Кнопка SOS». Захист, який працює через Мобільний додаток на Вашому телефонному пристрої. Популярний інструмент для людей старшого покоління. Ви можете викликати ГШР не виходячи з дому за своїм місцем розташування.
 • Моніторинг автомобіля. Незамінна річ для власника машини. Ми розробили універсальний прилад “Алет” для більш ефективного захисту від викрадення транспортного засобу. Цілодобовий моніторинг і контроль на базі Джипіес (на ніч).
 • Пожежна сигналізація. Необхідна умова для всіх бізнес-об’єктів. Протягом декількох годин позавідомча охорона (Харків) зробить установку і монтаж пожежної системи безпеки. Це хороший захист Вашої компанії або будинку від загорянь і пожежі.
 • Фізична приватна охорона об’єктів (Харків). Унікальна послуга по запобіганню нападів і грабежів для Вашого об’єкта. Наші охоронці пройшли спеціальну професійну підготовку, володіють навичками по боротьбі та застосуванню вогнепальної зброї. Відмінний спосіб захистити велике промислове підприємство, Міжнародний банк або приватну віллу.

Наші переваги

Охоронна компанія «Охорона і Безпека» (Харків) пропонує Вашій увазі не тільки окремі види сигналізацій, а й послуги під ключ, комплексну охорону, персональний підхід до вибору системи захисту. Ми займаємо провідне місце в списку «Найбільші та впізнавані охоронні фірми Харкова». У нашому підрозділі налічується 68 груп швидкого реагування, бригади яких складаються з професійних охоронців і досвідчених водіїв.

Цілодобово наші кращі фахівці забезпечують технічну підтримку. Моніторинг і контроль охоронюваних об’єктів ведеться 24/7. Тільки наша служба охорони (Харків) миттєво реагує на сигнал тривоги й протягом п’яти хвилин приїжджає на адресу. У швидкості команди Ви можете переконатися завдяки датчикам прибуття ГШР на об’єктах. А в разі невиконання своїх обов’язків ми несемо матеріальну відповідальність. Крім того, протягом усього терміну обслуговування надається гарантія на встановлене обладнання.

Також необхідно звернути увагу, що наше охоронне підприємство (Харків) має простий і зручний мобільний додаток, також ми виділяємося відсутністю штрафу за помилковий виклик. При цьому у нас відрядна абонентська плата, а ціни «Охорони і Безпеки» на наші охоронні послуги (Харків) не вище середнього рівня.

Не вірите — підпишіть договір з нашим охоронним агентством у Харкові та переконайтеся в цьому самі! Умови продажів, необхідні документи та додаткову інформацію можна запросити у наших консультантів, які із задоволенням дадуть відповідь на будь-яке Ваше запитання.

Реагування, комплексна охорона і захист Харків

А тепер давайте трохи про те, що ж відбувається в разі, якщо один з портативних датчиків зафіксував тривогу?

 1. сигнал негайно надходить на центральний пульт охорони;
 2. ГШР негайно виїжджає на адресу;
 3. протягом 5 хвилин екіпаж прибуває на місце;
 4. відбувається усунення проблеми або захоплення грабіжників;
 5. злочинці передаються поліції;
 6. на мобільний телефон власника відправляється повідомлення про спрацювання сигналізації.

Крім цього, ми завжди на зв’язку зі службою медичної допомоги, аварійною газовою службою та пожежною частиною. Наша команда якісно і швидко усуне проблему порушення безпеки об’єкта. У якості послуг Вам пропонується спостереження по відео, моніторинг автомобіля, автономна і пультова система охорони території.

ГК «Охорона і Безпека» (Харків) працює без вихідних та форс-мажорів, а значить і реагування завжди буде негайне.

Відгуки — охорона і безпека (Харків)

Наша охоронна компанія (Харків) працює на ринку України ще з кінця 20 століття. За цей час ми встигли домогтися неймовірного успіху у сфері з надання послуги охорони (Харків). Наші клієнти довіряють нам не тільки свої будинки, але і захист свого життя. Ми якісно і швидко проведемо установку необхідного обладнання, надійно убезпечивши периметр, що охороняється. У нас найширший вибір послуг: від бюджетної автономної сигналізації до індивідуальної пультової системи. Ціни охоронного агентства «Охорона і безпека» (Харків) Вас приємно здивують.

Про все це і не тільки Ви можете дізнатися, як то кажуть, «з перших вуст». Реальні відгуки та актуальні тарифи завжди публікуються на сторінках нашого сайту.

Гарантії охорони (Харків)

Чому варто замовити послуги охорони в Харкові саме у нас?

 • Ми успішно лідируємо на ринку України у сфері охорони та захисту за кількістю клієнтів більше ніж 20 років.
 • Під нашою охороною знаходиться величезна кількість різноманітних об’єктів, серед яких приватні та державні установи.
 • Ми гарантуємо Вам тільки якісне сучасне обладнання за оптимальною ціною від ГК «Охорона і Безпека» (Харків), за яке несемо матеріальну відповідальність.
 • Надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування.
 • Ви ніколи не залишитеся без відповіді, тому що наша технічна підтримка працює 24/7.
 • Ми дешево встановлюємо портативні датчики прибуття ГШР на фізичних об’єктах.
 • У нас діє цілодобове оповіщення і є можливість надати фізичну охорону.

Дізнатися прайс, пройти консультацію, провести розрахунок вартості та замовити установку обраної Вами послуги охорони (Харків) допоможе відділ експлуатації за вказаними контактами або через онлайн-заявку на сайті.

З нами Ваш захист в надійних руках! Довіряйте кращим у своїй справі та будьте спокійні за своє майно, бізнес і життя!

Scroll to Top

ПОЗВОНИТЕ СЕЙЧАС

ИЛИ ЗАКАЖИТЕ ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК
* Поля, обязательные для заполнения

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗАРАЗ

АБО ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

*Поля, обов’язкові для заповнення

ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

* Поля, обов’язкові для заповнення

КАК УСТАНОВИТЬ ПРИЛОЖЕНИЕ «PHOENIX-MK»

ЯК ВСТАНОВИТИ ДОДАТОК «PHOENIX-MK»

ЗДЕСЬ ВЫ МОЖЕТЕ ОСТАВИТЬ ОТЗЫВ

* Поля, обязательные для заполнения