ПУЛЬТОВА ОХОРОНА
ЯК ПРАЦЮЄ ПУЛЬТОВА ОХОРОНА

Система охоронної сигналізації являє собою технічний спосіб охорони, який включає такі модулі:

 • датчики;
 • приймально-контрольний прилад;
 • виконавчі пристрої;
 • ПЦС (Пульт централізованого спостереження)

Датчики, виходячи з їхнього основного призначення, контролюють конкретні показники. У ролі них можуть виступати відкриття дверей або вікна, рух на об’єкті, що охороняється, присутність диму і так далі. Якщо відбудеться подія, контрольована датчиком (наприклад, у приміщенні відчинилися двері), він спрацює, перетворить сигнал на зрозумілу форму для повідомлення приймально-контрольного модуля.

Приймально-контрольний прилад стежить і контролює роботу всіх датчиків загалом. Якщо один із них спрацьовує, він обробить отриману від нього інформацію, і відповідно до запрограмованої в його пам’ять охоронної тактики, видасть сигнал на виконавчі пристрої.

Виконавчі пристрої активуються, коли приймають повідомлення від приймально-контрольного приладу. Як правило, це повідомлення являє собою світлозвуковий пристрій (сирену) та/або додзвон із мовним повідомленням на смартфон.

ПЦС приймає сигнали від приймально-контрольного приладу, аналізує їх і у разі тривоги відправляє ГШР (групу швидкого реагування).

Передаватися сигнали від приймально-контрольного приладу можуть через міську стаціонарну мережу, за глобальним стандартом цифрового мобільного стільникового зв’язку (GSM), по радіоканалу (якщо виділено конкретну частоту для сигналізації), по інтернету.

ОБ'ЄКТИ ПУЛЬТОВОЇ ОХОРОНИ
ОХОРОНА
БІЗНЕСУ
ДЕТАЛЬНІШЕ
ОХОРОНА
ОФІСУ
ДЕТАЛЬНІШЕ
ОХОРОНА
АВТО
ДЕТАЛЬНІШЕ
ОХОРОНА КАФЕ
І РЕСТОРАНУ
ДЕТАЛЬНІШЕ
ПОЖЕЖНА
ОХОРОНА
ДЕТАЛЬНІШЕ
ВИНИКЛИ ЗАПИТАННЯ?
ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

* Поля, обов’язкові для заповнення

ТИПИ ОХОРОНОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ
Автономна
сигналізація

Це гучний сигнал, іноді зі світловим ефектом, головним завданням якого є сповіщення стаціонарної охорони підприємства про спробу проникнення зловмисника. Якщо йдеться про квартирну сигналізацію, то цей тип створює ефект переляку.

Пультова
охорона

Вважається ефективним методом, особливо для приватної квартири. При спробі проникнення недоброзичливця, а також у разі виникнення диму або води в приміщенні, на пульт надходить тривожний сигнал. Після чого агентство здійснює оперативний виїзд на місце групи швидкого реагування та повідомляє клієнта.

Тривожна
кнопка

Встановлюється разом із системою пультової охорони, але використовується окремо. Актуальна для невеликих магазинів, кафе та ін. Принцип роботи полягає у виклику групи швидкого реагування шляхом механічного натискання кнопки.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ПУЛЬТОВОЇ ОХОРОНИ

Ви зв'язуєтеся з Нашим Мереджером, який відповість на всі питання, що Вас цікавлять, і підбере оптимальне обладнання.

Після зустрічі з фахівцем, який складе кошторис, відбувається монтаж самої системи та встановлення датчиків.

Далі об'єкт ретельно перевіряється інженером і відбувається навчання Користувача, як працювати із системою.

На фінальному етапі укладається Договір та взяття об'єкта під охорону.

МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК

Програма «Phoenix MK» перетворює смартфон на зручний спосіб керування сигналізацією

Події та статус житла на одному екрані

Контролюйте стан будинку та переглядайте архів подій та тривог

Миттєво дізнавайтеся про тривоги

Дізнайтеся про тривоги за допомогою push-повідомлень, СМС або дзвінка

Управління електроприладами

Управління будь-якими пристроями у Вашому домі

Ставте та знімайте з охорони

Зручний спосіб керування сигналізацією прямо у Вашому смартфоні

МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК

Програма «Phoenix MK» перетворює смартфон на зручний спосіб керування сигналізацією

 
Події та статус житла на одному екрані

Контролюйте стан будинку та переглядайте архів подій та тривог

Миттєво дізнавайтеся про тривоги

Дізнайтеся про тривоги за допомогою push-повідомлень, СМС або дзвінка

Управління електроприладами

Управління будь-якими пристроями у Вашому домі

Ставте та знімайте з охорони

Зручний спосіб керування сигналізацією прямо у Вашому смартфоні

НАМ ДОВІРЯЮТЬ
ЗАМОВТЕ ПУЛЬТОВУ ОХОРОНУ

* Поля, обов’язкові для заповнення

Пультова охорона Харків 

Пультова охорона (Харків) — це цілий комплекс заходів щодо забезпечення безпеки обраного об’єкта. Своєю чергою, пультова охоронна сигналізація (Харків) — це новітня технологія захисту Вашого майна в місті. Сигналізація припускає наявність датчиків руху, тривожної кнопки, приладів контролю і підключення до центрального пульта офісу. Звичайно всі підключення та установку пультової охорони в Харкові не можна довіряти кому попало, адже на кону стоїть безпека не тільки фізичних об’єктів, а й життя людей, що в них знаходяться.

Ми, ГК «Охорона і Безпека», є приватною службою охорони, яка більше ніж 20 років обслуговує величезну кількість об’єктів України. У нашому арсеналі великий сучасний автопарк та обладнання європейських стандартів. Наше охоронне агентство надає послуги підключення автономної та провідної охоронної системи, відеоспостереження на території (через вебкамеру), фізичної охорони особливого порядку. Однак основний напрямок нашої роботи й розвитку – установка пультової охоронної сигналізації (Харків) за оптимальною ціною за годину та місяць.

Як працює пультова охоронна сигналізація (Харків)

Пультова система охорони (Харків) як і раніше найефективніший і надійний захист від злодіїв в місті. Наша фірма розробила власний метод захисту Вашого майна. Розглянемо докладніше роботу пультової охоронної сигналізації для приміщень (Харків):

 1. У разі несанкціонованого проникнення на територію об’єкту, що охороняється активується один з портативних датчиків сигналізації.
 2. Після чого в цей же момент на центральний пост охорони надходить сигнал тривоги.
 3. Група швидкого реагування негайно виїжджає на адресу і не більше ніж через 5 хвилин екіпаж прибуває на об’єкт.
 4. Озброєна бригада професіоналів усуває проблему, здійснює захоплення грабіжників і передає злочинців поліції.
 5. При цьому через встановлений мобільний додаток на телефон господаря приходить оповіщення про спрацювання сигналізації.

Необхідно відзначити, що на відміну від інших охоронних фірм, ГК «Охорона і Безпека» завжди на зв’язку зі службою порятунку МНС України, швидкою допомогою, аварійною службою газу. Ми надійно захищаємо Ваш бізнес, власність і ваше життя!

Чому варто поставити сигналізацію (Харків) саме у нас?

ГК «Охорона і Безпека» є найбільшим і досвідченим приватним агентством, яке здійснює індивідуальний підбір охоронної сигналізації (Харків):

 • У нас широкий вибір послуг, персональний підхід до кожного клієнта і зручна абонентська плата, та приємна ціна установки сигналізації (Харків)
 • У нашому підрозділі працює 68 ГШР, а їх склад постійно поповнюється.
 • Технічна підтримка підприємства працює 24/7, в будь-який час дня і ночі відповімо на Ваше запитання.
 • Ми несемо матеріальну відповідальність за встановлене обладнання та надаємо гарантійне обслуговування.
 • Моніторинг і контроль охоронюваних об’єктів ведеться цілодобово, що дозволяє надійно захищати територію і негайно реагувати на сигнал порушення безпеки.
 • Тільки у нас відсутній штраф за помилковий виклик.
 • Спеціально розроблений мобільний додаток зручний і простий у використанні.
 • Наша пультова охоронна сигналізація (Харків) працює на базі потужної системи каналів GSM, GPS, Internet.
 • З кожним днем межі обслуговування нашої компанії розширюються. Вже зараз офіси фірми «Охорона і Безпека» знаходяться в найбільших містах країни — Києві та Харкові, а надання послуг з охорони об’єктів діє і за їх межами.

Установка охоронної сигналізації — ціна на пультову охорону (Харків)

Щоб остаточно зрозуміти переваги нашої фірми, досить просто дізнатися у менеджерів ціну установки сигналізації (Харків), потім купити охоронну сигналізацію (Харків), покористуватися місяць та відчути комфорт і безпеку. Вартість встановлення охоронної сигналізації та ціна пультової системи сигналізації охоронного призначення взагалі, залежить від:

 • типу об’єкту, що охороняється (це може бути кафе, приватний стаціонарний об’єкт або квартира — розцінки будуть варіюватися);
 • протяжності охоронюваного периметра (на охорону великих установ знадобиться більша кількість датчиків);
 • потужності встановлюваного обладнання (нові ефективні пристрої є надійними, але мають більш високу абонплату).

В середньому абонентська плата (GSM сигналізація Харків, купити яку у нас можна без посередників) становить 300 гривень на місяць.

Взяти під охорону об’єкт і встановити сигналізацію (Харків) ми готові після того, як укладений буде договір і Ви заповните заявку на оптимально підібрану для Вас систему сигналізації. Наші фахівці проведуть установку сигналізації (Харків) протягом декількох годин.

Обладнання – пультова безпровідна охоронна сигналізація Харків

Як ми сказали, пультова охорона (Харків) — це комплексний захист будь-якого об’єкта. Обладнання пультової охорони має такий набір модулів:

 1. портативні датчики охоронної сигналізації — контролюють показники встановлених норм і рухів (наприклад, реагують на відкриття дверей, підвищення рівня газу, сторонній рух та інше);
 2. приймально-контрольні пристрої — відповідають за безперебійну роботу всіх датчиків охоронної системи – обробляють отриману інформацію і передають її на виконавчі прилади;
 3. виконавчі прилади — вмикаються при отриманні інформації з приймально-контрольних пристроїв, видають сигнал шляхом звукового або світлового оповіщення тривоги.

Крім основного обладнання на території охоронюваного периметра ми встановлюємо сенсорну панель для самостійного управління охоронною системою. Також додатково діє тривожна кнопка для особистого виклику ГШР в потрібний момент. На мобільний телефон завантажується спеціальний додаток, через який ви можете отримувати оповіщення про спрацьовану сигналізацію і змінювати персональні налаштування.

Охоронна сигналізація (Харків) має підключення до центрального пульта управління, тому система моментально реагує на сигнал SOS і оперативно усуває проблему.

Установка та підключення сигналізації Харків — гарантії

Позавідомче агентство «Охорона і Безпека» має багаторічний досвід і приємні ціни на установку сигналізації в Харкові, і на території всієї України:

 • Під нашим надійним захистом знаходиться понад 55 000 об’єктів. Ми охороняємо банки, ресторани, приватні будинки, бізнес-центри та інші важливі установи.
 • Тільки ми встановлюємо датчики прибуття ГШР і повністю координуємо роботу екіпажу на виклику.
 • Наша охоронна служба несе матеріальну відповідальність за встановлене обладнання, оскільки впевнені в ньому на всі 100%.
 • Крім цього надаємо навіть післягарантійне обслуговування.
 • Ми працюємо цілодобово, так що відпочинок вночі та форс-мажорні обставини — це не про нас!
 • Як показує практика, у нас найкращий прайс і доступна ціна на охоронну сигналізацію (Харків).
 • Ми лідируємо на ринку України за кількістю постійних клієнтів, які нам повністю довіряють свій захист. Реальні відгуки про пультову охорону (Харків), а також охоронну сигналізацію, можна знайти на нашому офіційному сайті.
 • У нас Ви можете замовити послуги під ключ, вибрати зручну для Вас сигналізацію і скористатися фізичною охороною території.

Установка сигналізації (Харків) — це краще рішення з питання захисту Вашого життя і майна в місті та області!

Scroll to Top

ПОЗВОНИТЕ СЕЙЧАС

ИЛИ ЗАКАЖИТЕ ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК
* Поля, обязательные для заполнения

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗАРАЗ

АБО ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

*Поля, обов’язкові для заповнення

КАК УСТАНОВИТЬ ПРИЛОЖЕНИЕ «PHOENIX-MK»

ЯК ВСТАНОВИТИ ДОДАТОК «PHOENIX-MK»

ЗДЕСЬ ВЫ МОЖЕТЕ ОСТАВИТЬ ОТЗЫВ

* Поля, обязательные для заполнения

ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

* Поля, обов’язкові для заповнення