Охорона кафе та ресторанів
НАДІЙНІСТЬ - ГОЛОВНИЙ КРИТЕРІЙ ПРИ ВИБОРІ ОХОРОНИ

Охорона ресторанів та кафе вимагає до себе особливого підходу, адже успішність закладу пов’язана з комфортом гостя. Поряд із кухнею, атмосферою та цінами, важливим моментом є безпека відпочиваючих та персоналу. Конфліктні ситуації, пожежа на кухні або затоплення приміщень можуть суттєво зіпсувати враження від Вашого закладу. ГК «Охорона та Безпека» спеціалізується на підборі, установці, технічному обслуговуванні та контролі за станом охоронних систем у квартирах, офісах, приватних будинках, об’єктах бізнесу та промислових приміщеннях з виїздом Груп Швидкого Реагування.

ВИДИ СИСТЕМ ОХОРОНИ
Пультові охоронні сигналізації для кафе та ресторанів

Встановлені на території об’єкта датчики, інформація з яких миттєво передається на віддалений пульт охорони. При спрацюванні сигналізації в офіс оперативно виїжджає група швидкого реагування. На території розміщуються додатково тривожні кнопки для самостійного виклику охорони в екстрених ситуаціях. На сьогоднішній день цей тип сигналізації по праву вважається одним з найуспішніших.

Автономні охоронні звукові
сигналізації

При спробі проникнення спрацьовує звукова сирена, яка покликана відлякати зловмисника і привернути увагу стаціонарної охорони, якщо є на об’єкті. Найсучасніші системи можуть надсилати тривожне повідомлення на телефон власника. Також є сигналізації з автодозвоном, які при спрацьовуванні сигналізації автоматично здійснюють дзвінок за вказаними в програмі номерами.

 
ЕТАПИ НАДАННЯ ПОСЛУГ З ОХОРОНИ ЗАКЛАДІВ

Аналіз планування приміщення для правильної установки датчиків з покриттям всього периметра

Професійне встановлення обладнання, що відповідає стандартам безпеки

Перевірка та налагодження обладнання

Презентація та навчання клієнта та його персоналу: як правильно поставити кафе на сигналізацію, як відключити, як користуватися тривожними кнопками

Після закінчення робіт ми надаємо гарантійне та післягарантійне технічне обслуговування сигналізації

У разі виникнення неполадок, забезпечуємо негайний виїзд інженера у погоджений з Вами час

НАМ ДОВІРЯЮТЬ
24 ГОДИНИ НА ДОБУ
7 ДНІВ НА ТИЖДЕНЬ
МОНІТОРИНГ ПРИМІЩЕНЬ І ДАНИХ З ДАТЧИКІВ
ЧАСТО ЗАДАВАНІ ПИТАННЯ
Скільки часу забирає підключення?

Весь комплекс робіт із встановлення займає в середньому від 3 до 6 годин. За цей час фахівці проводять монтаж системи охорони, знайомлять клієнта із роботою обладнання. Зручний час монтажу визначається заздалегідь.

Чи можна "заглушити" сигналізацію?

Ваш прилад спілкується з нашим Пультом в основному по двох каналах зв'язку - "Основному" та "Резервному" для чого використовуються: GPRS, GSM, інтернет та телефонна лінія. При спробі “заглушити” або якимось чином заблокувати канал зв'язку, ми отримаємо сигнал на Пульт та надішлемо нашу групу швидкого реагування.

Хто виїжджає за сигналом тривоги та протягом якого часу здійснюється прибуття на місце?

За сигналом тривоги на об'єкт, що охороняється, виїжджають екіпіровані групи швидкого реагування. У цілодобовому режимі здійснюють чергування понад 50 автомобілів охорони.

Якщо я хочу поїхати надовго, чи потрібно попереджати Вас, які є моменти?

Вам необхідно повідомити наш Пульт охорони час відсутності та контакти людини, з якою можна буде спілкуватися замість Вас. Питання можуть виникнути різні, як щодо сигналізації, так і з порушень комунікацій (вода, електроенергія тощо), що вимагатиме розкриття об'єкта охорони для усунення проблем. Також важливо тримати позитивний баланс оплати за послуги охорони для уникнення відключення системи сигналізації.

ЗАМОВТЕ ОХОРОНУ СВОЄЇ СПРАВИ

* Поля, обов’язкові для заповнення

Scroll to Top

ПОЗВОНИТЕ СЕЙЧАС

ИЛИ ЗАКАЖИТЕ ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК
* Поля, обязательные для заполнения

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗАРАЗ

АБО ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

*Поля, обов’язкові для заповнення

КАК УСТАНОВИТЬ ПРИЛОЖЕНИЕ «PHOENIX-MK»

ЯК ВСТАНОВИТИ ДОДАТОК «PHOENIX-MK»

ЗДЕСЬ ВЫ МОЖЕТЕ ОСТАВИТЬ ОТЗЫВ

* Поля, обязательные для заполнения

ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

* Поля, обов’язкові для заповнення