«ОХОРОНА І БЕЗПЕКА»
ШВИДКА ОХОРОННА ДОПОМОГА
НАШІ ПЕРЕВАГИ
працюємо в києві
та харкові
Під охороною
56869 об'єктів
68 екіпажів ГШР
5-7 хвилин прибуття
більше 20
років досвіду
виробник сертифікованого обладнання та ПЗ
НАШІ ПОСЛУГИ
ОХОРОНА ЖИТЛА

Безпека нерухомості - завжди актуальна тема. На сьогоднішній день це питання техніки і для того, щоб убезпечити своє майно — достатньо встановити якісну сигналізацію. Однак, охоронні системи бувають різні і перш ніж вибрати, ознайомтеся з їхніми різновидами.

«КНОПКА SOS»

Особиста охорона у Вашому смартфоні. Ви отримуєте захист у ситуаціях, коли на кону здоров'я і потрібне негайне прибуття групи швидкого реагування за Вашим місцезнаходженням. Послуга також актуальна для людей похилого віку та дітей.

МОНІТОРИНГ АВТОМОБІЛЯ

Для автовласників ми пропонуємо незамінну послугу – пультова охорона для автомобілів. ГК «Охорона та Безпека» з гордістю представляє пристрій GPS-моніторингу «Алет». Цей пристрій власної розробки стане надійним супутником та гарантією безпеки Вашого авто.

ПОЖЕЖНА СИГНАЛІЗАЦІЯ

Пожежа – екстрена ситуація, яка здатна завдати шкоди майну та є загрозою для життя та здоров'я людей. У нашій країні встановлення пожежної сигналізації є обов'язковим на бізнес-об'єктах. Більшість сучасних будівель збудовано за допомогою матеріалу, який легко піддається займанню. Виникнення відкритого полум'я здатне завдати непоправної шкоди.

ФІЗИЧНА ОХОРОНА ОБ'ЄКТІВ

Одна з найбільш популярних послуг на всіх промислових підприємствах, торгових майданчиках та інших об'єктах. Охоронці, які пройшли спецпідготовку, допоможуть зберегти майно організації та забезпечать безпеку працівників чи мешканців.

КОМПЛЕКСНА ОХОРОНА ОБ'ЄКТІВ
ОХОРОНА
БІЗНЕСУ
ДЕТАЛЬНІШЕ
ОХОРОНА
ОФІСА
ДЕТАЛЬНІШЕ
ОХОРОНА
БУДИНКУ
ДЕТАЛЬНІШЕ
ОХОРОНА
КВАРТИРИ
ДЕТАЛЬНІШЕ
1
РОКІВ ДОСВІДУ
1
ОБ'ЄКТІВ ПІД ОХОРОНОЮ
1
ГШР
1 %
ОБ'ЄКТИ БІЗНЕСУ
1 %
ЖИТЛОВІ ТА ПРИВАТНІ ОБ'ЄКТИ
ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ
ВИНИКЛИ ЗАПИТАННЯ?

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

* Поля, обов’язкові для заповнення

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

Охорона і безпека в Києві

ГК “Охорона і Безпека” (Київ) — це охоронна фірма України, яка пропонує послуги охорони та установки пультової сигналізації під ключ:

 • квартир;
 • приватних будинків;
 • автомобілів;
 • офісів і гаражів;
 • магазинів;
 • банків;
 • інших приватних або громадських приміщень та міських об’єктів державного рівня.

Агенство “Охорона і Безпека” є найбільшою недержавною структурою, беручи до уваги усі охоронні фірми України, в тому числі приватні охоронні компанії. Колектив охоронної компанії (Київ) складається з більш ніж 4 сотень фахівців, що дозволяє робочим швидко реагувати на систему сигналізації, завдяки чому позавідомча охорона України приїжджає протягом менше ніж 5-ти хвилин з моменту надходження виклику від клієнта.

“Охорона і безпека” охоронна фірма (Київ) — наші послуги

Нижче Ви можете ознайомитися з нашими платними охоронними послугами в п’яти різних напрямках, а саме:

 1. Охоронна Сигналізація. У таку систему входить: тривожна кнопка, камера відеоспостереження, звуковий пристрій. Встановлюється в будь-яке приміщення протягом 3-х годин. Ефективним впровадженням у послугу буде підключення автоматичного пульта, на який надходить сигнал тривоги, після чого виїжджає позавідомча охорона (Київ) швидкого реагування.
 2. «Кнопка SOS» — це додаток «Alarmbutton HD» в смартфоні, який має можливість передавати сигнал охоронній службі в момент небезпеки. Замовити можна за зручним вам тарифом: «Молодіжний»; «сімейний»; «дружба» або «адвокат».
 3. Моніторинг автомобіля — здійснюється через GPS і дозволяє відстежувати всі переміщення авто в разі викрадення, а також може запобігти небезпеці за спеціальними датчиками охоронно-моніторингового приладу «Алет».
 4. Пожежна сигналізація встановлюється висококваліфікованими фахівцями з усіма нормативними документами й Ліцензією в найкоротші терміни в будь-яке приміщення з подальшим технічним обслуговуванням.
 5. Фізична охорона об’єктів. Ця послуга охорони допоможе захистити майно, забезпечити захист і безпеку співробітників організації за допомогою спеціально підготовлених людей — охоронців.

Вартість охоронних послуг у Києві

Послуга

Вартість охоронних послуг, розрахунок за місяць

Охоронна сигналізація

від 350 грн / міс

Кнопка SOS

від 200 грн / міс

Моніторинг авто

від 400 грн / міс

Пожежна сигналізація

від 300 грн / міс

Фізична охорона об’єктів

від 300 грн

Переваги установки нашої охоронної системи

Наша охоронна служба в Києві має такі переваги:

 • Багаторічний досвід установки, проєктування, контролю та захисту у сфері охоронних послуг — більше ніж 22 роки.
 • 68 екіпажів, які в будь-який момент готові прийти на допомогу.
 • Надійна персональна охорона об’єктів і людей.
 • Бюджетні розцінки (дешево в порівнянні з цінами ринку) на охоронні послуги, що дозволяють за приємну ціну захистити своє майно від грабіжників, пожежі, викрадення і т. д.
 • Індивідуальний підбір сигналізації в залежності від зручної вартості, практичного монтажу та інших побажань клієнта.
 • Технічна підтримка 24/7 — з будь-якого питання можна зателефонувати менеджеру компанії.
 • Контроль прибуття ГШР — датчики встановлюються безпосередньо в установку і в разі запізнення позавідомчої охорони швидкого реагування їм накладається штраф. Це ефективно позначається на роботі співробітників і не дозволяє їм виходити за рамки робочої дисципліни.
 • Швидке реагування і постійний моніторинг — команда протягом 5-ти хвилин прибуває на місце об’єкта, який знаходиться в небезпеці.
 • Наявність кнопки SOS — ця послуга зручна як для молоді, так і для літніх людей, які часто стикаються з небезпекою, а додаток дає можливість відчувати себе впевнено за будь-яких обставин. До того ж для встановлення мобільного додатку необов’язково мати сучасний смартфон.
 • Відсутність штрафів за помилковий виклик — даний параметр набув чинності від того, що безліч людей не надають великого значення своєму страху і не хочуть даремно викликати охоронні служби (Київ), щоб не отримати штраф. Але обставини бувають різного характеру та іноді просто потрібно викликати ГШР, якщо бачите що ви в небезпеці. Наші екіпажі завжди готові захистити Вас від бід!

Служба охорони Київ — як працює система захисту?

Технічно наші сигналізації працюють за допомогою декількох складових:

 1. Датчики — прилади, які реагують на рухи певних об’єктів (наприклад відкриття дверей, вікна, воріт та ін.) і посилають сигнал вже на контрольний прилад.
 2. Приймально-контрольний прилад містить певну програму, яка стежить за тим, щоб усі датчики працювали справно і якщо трапляється збій (порушення нормального режиму роботи, заліз злодій в будинок або намагається перелізти через ворота, сторонній зламує двері вашого авто), він передає інформацію виконавчому пристрою.
 3. Виконавчі пристрої передають видимий сигнал у відділення охоронної групи або господареві на смартфон. Якщо телефонний пристрій дозволяє передавати картинку, то може прийти відео в якому через вебкамеру видно злодія на периметрі об’єкту, що охороняється. У самій же зоні в роботу включається шумова сирена та інші світлові сигнали.

У всіх приладах є запасний елемент на випадок збою роботи пристрою в цілому, тому об’єкт знаходиться під службою охорони завжди в безпеці.

Компанія Охорона і безпека – відгуки по Києву та Україні

Працюючи у сфері охоронних послуг більше ніж 22 років, наша охоронна компанія “Охорона і безпека” захистила шляхом установки приладів сигналізації більше ніж 60 000 об’єктів. Також у нас вже є безліч постійних клієнтів, які відкривають кіоски, магазини, купують авто та інші об’єкти для безпеки яких використовують тільки наші послуги охорони (Київ). А ми своєю чергою дбаємо про рівень їх захисту і до кожного ставимося як до VIP-клієнта. Кращим свідченням цього є позитивні відгуки на сайті “Охорона і Безпека» (Київ) від реальних покупців, які вже багато років задоволені нашою співпрацею.

Охорона і безпека – гарантії

 • Висока якість технологій охоронюваних приладів і пристроїв. Наприклад, портативні пульти, сенсорні датчики стеження, джипіес з вбудованою програмою безпеки.
 • Матеріальна відповідальність — гарантії на обладнання та своєчасна грошова компенсація в разі, якщо позавідомча охорона України не встигла приїхати до того, як Вас вже відвідали грабіжники.
 • Ліцензії — при проєктуванні й монтажі додається вся сертифікована документація на техніку і юридично завірений договір клієнта з нашою охоронною компанією.

На нашому сайті ГК “Охорона і Безпека” Ви можете знайти найзручніший та оптимальний метод захисту та охорони Вас і вашого майна за доступними цінами. Тому, звертайтеся, ми будемо раді забезпечити Вам охорону і безпеку, щоб Ваше життя стало більш спокійне. Адже серед приватних охоронних компаній Києва, наша є кращою у сфері охоронних послуг, при чому не тільки в столиці, а й по всій Україні, тому може убезпечити від загроз будь-який Ваш об’єкт, територію і бізнес.

Scroll to Top

ПОЗВОНИТЕ СЕЙЧАС

ИЛИ ЗАКАЖИТЕ ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК
* Поля, обязательные для заполнения

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗАРАЗ

АБО ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

*Поля, обов’язкові для заповнення

ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

* Поля, обов’язкові для заповнення

ЯК ВСТАНОВИТИ ДОДАТОК «PHOENIX-MK»