ПОЖЕЖНА СИГНАЛІЗАЦІЯ
НАВІЩО ПОТРІБНА ПОЖЕЖНА СИГНАЛІЗАЦІЯ

Пожежа — екстрена ситуація, яка здатна завдати шкоди майну і є небезпечною загрозою для життя і здоров’я людей. У нашій країні установка пожежної сигналізації обов’язкове на бізнес-об’єктах.

Більшість сучасних будівель побудовані і облицьовані за допомогою матеріалу, легко піддається загоряння і виникнення відкритого полум’я здатне завдати непоправної шкоди.

В компанії «Охорона і Безпека» монтаж і обслуговування пожежної сигналізації – одне з провідних напрямків діяльності. Наші фахівці швидко і якісно встановлять на об’єкт протипожежне обладнання, забезпечать його безперебійну роботу і цілодобовий контроль за показаннями датчиків. Ми маємо всі необхідні ліцензії. Установкою і обслуговуванням займається висококваліфікований персонал нашої компанії.

ДАТЧИКИ пожежної сигналізації

При установці системи для захисту від пожежі використовується кілька типів датчиків для раннього виявлення вогнища загоряння. Ці високочутливі прилади здатні на ранньому етапі спалаху визначити виникнення диму, підвищення температури та інших даних і моментально передати інформацію на контрольну панель, яка відправить сигнал на пульт централізованого спостереження ГК «Охорона і Безпека».

ЕТАПИ НАДАННЯ ПОСЛУГ пожежної сигналізації

Аналіз об'єкта замовника та підписання договору

Складання плану встановлення пожежної сигналізації

Розробка проекту, відповідно до існуючих норм

Монтаж датчиків для виявлення займання, задимлення та ін.

Монтаж системи пожежогасіння (за потреби)

Підключення сигналізації на віддалений пульт охорони ГК «Охорона та Безпека»

При спрацьовуванні сигналізації - виїзд на місце групи швидкого реагування та МНС

Обслуговування систем ОПC (охоронно-пожежної сигналізації)

МОНТАЖ І ОБСЛУГОВУВАННЯ ПОЖЕЖНОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ ГК «ОХОРОНА І БЕЗПЕКА»

ГК «Охорона та Безпека» здійснить монтаж якісної пожежної сигналізації на території Вашого об'єкта в короткий термін та за вигідною ціною. Ми забезпечимо регулярне обслуговування всіх систем ОПС як за гарантією, так і після її закінчення.

ЗАМОВТЕ пожежну сигналізацію

* Поля, обов’язкові для заповнення

Системи пожежогасіння Харків

Система пожежогасіння – це комплекс заходів, спрямованих на запобігання пожежі та її придушення. Найбільш популярним останнім часом стає автоматичне пожежогасіння, яке відбувається водяним, пінним, газовим, аерозольним і порошковим способом. Ігри з сірниками нам забороняли ще з дитячого віку, однак існує безліч факторів, здатних вплинути на виникнення вогню в недозволеному місці. Щоб цього уникнути необхідно заздалегідь продумати схему пожежної сигналізації для своєї території.

Наша компанія “Охорона і безпека” працює на ринку охоронних послуг 22 року. За цей час ми досягли максимально високих позицій в рейтингу міжвідомчих служб безпеки України. Фірма охороняє державні та приватні об’єкти, що знаходяться в межах міста і за його периметром. У нашому підпорядкуванні 68 груп швидкого реагування, чия чисельність постійно зростає. У нас хороший спектр послуг та кращі ціни. У нас ви можете купити автоматичне пожежогасіння.

Принцип дії системи пожежогасіння Харків

Система пожежогасіння має спеціальну схему дій на той момент, коли активізувалися датчики визначення загоряння. Система автоматичного пожежогасіння виконує ряд наступних етапів:

 1. Включення сирени для оповіщення про виникнення пожежі. Сигналізація може видавати звуковий або світлозвуковий ефект, який визначається вже на етапі проєктування системи. У приміщеннях обов’язково повинні розташовуватися світлові таблички з написом “вихід”, які допомагають людям орієнтуватися в диму. Вид сирени оптимально підбирається під кожен об’єкт індивідуально.
 2. Організація доступу до проходу евакуації людей. При цьому повинна бути правильно налаштована система контролю та управління доступом. Пожежна сигналізація передає сигнал тривоги, і система відкриває доступ до всіх шляхах для безпечного покидання будівлі людьми.
 3. Активація системи автоматичного пожежогасіння. Даний спосіб передбачає водяне, пінне, газове або ж порошкове пожежогасіння. Вибір виду модуля системи залежить від типу майна, що знаходиться на території об’єкта.
 4. Запуск системи димовидалення. Люди не повинні отруїтися небезпечними речовинами, які виділяються під час пожежі. Крім того, потрібно зупинити прохід повітря в приміщення з вулиці, оскільки це гальмує гасіння полум’я. Такий функціонал без проблем виконує система автоматичного пожежогасіння.
 5. Відкриття ліфтів. При пожежі ліфт повинен спуститися до першого поверху і блокуватися, попередньо відкривши двері.
 6. Відключення електроенергії. Центральна система переходить в аварійний режим, а система безпеки продовжує функціонувати за рахунок акумуляторів безперебійного живлення.

Додаткову консультацію про роботу системи пожежогасіння (Харків) ви можете отримати, набравши номер одного з наших менеджерів або подавши онлайн-заявку. Наші фахівці можуть сказати ціну на автоматичне пожежогасіння та пожежну сигналізацію для вашого об’єкта і розрахувати абонентську плату в місяць. Також можете дізнатися ціну станції пожежогасіння.

Системи пожежогасіння Харків – класифікація

Існують різні види систем пожежогасіння в Харкові. Помпова станція та модулі пожежогасіння підбираються індивідуально.

Водяне пожежогасіння

Речовина, яка застосовується при гасінні пожежі – вода. Такі конструкції бувають дренчерні та спринклерні.

Дренчерна система пожежогасіння

Основна особливість конструкції дренчерної системи пожежогасіння – відсутність теплового замку. Робота системи активується після отримання сигналу з портативного датчика. Такі системи надійно локалізують загоряння за подобою секторів і включають подачу води по всьому периметру об’єкта. При цьому витрачається велика кількість води, проте система відмінно підходить для великої території.

Спринклерне пожежогасіння

Система спринклерного пожежогасіння виглядає як трубопровід зі спеціальним зрошувачем (спринклери). Трубопровід заповнюється водою (для об’єктів, температура яких не перевищує 5 ° С) або повітрям під тиском. Тепловий замок реагує на перевищення норми заданої температури, і активується спринклер.

Газове пожежогасіння

Основний компонент системи газового пожежогасіння – стиснутий або скраплений газ (суміш). Принцип способу гасіння заснований на заміщення повітря в установі. Газове пожежогасіння абсолютно не шкодить екології, але обмежене в застосуванні, бо низький рівень кисню не є допустимим для нормальної життєдіяльності живого організму. Модулі газового пожежогасіння мають суміш вуглекислого та синтетичного газу на основі фтору. Система газового пожежогасіння не потребує великої території, модуль газового пожежогасіння не може зупинити тільки загоряння ядерних речовин. Наприклад, є газове пожежогасіння архіву.

Пінна система пожежогасіння

Основна активна речовина діючої системи – піна (колоїдна система з великою кількістю бульбашок вуглекислоти або ж інертного газу. Дана конструкція має генератор піни і пристрій-дозатор. Дозатор може бути у вигляді бака, обладнаний з гідромотором, що використовує трубу Вентурі.

Пінна система пожежогасіння в основному застосовується в тому випадку, коли необхідно в кілька разів збільшити речовину для гасіння пожежі.

Порошкове пожежогасіння

Використовується у випадках відсутності можливості використовувати воду або піну, тому, що може початися зворотна хімічна реакція. На вогнище спалаху подається доза порошку, яка володіє охолоджувальним ефектом внаслідок зниження обсягу кисню в приміщенні й перерозподілу тепла. Продукти розкладання порошку змінюють склад середовища. Модулі пожежогасіння порошкового потрібно вибирати під свої конкретні випадки. У виборі допоможе наш менеджер.

Аерозольне пожежогасіння

Твердопаливні аерозолеутворюючі суміші утворюють тонкодисперсну порошкову масу при згорянні. Дані системи діють з певними обмеженнями. Наприклад, не варто застосовувати для гасіння речовин, схильних до самозаймання. Крім того, не є ефективними для гасіння порошкоподібних металів і безлічі полімерів.

Підбір оптимальної системи пожежогасіння самостійно виконати неможливо. Наші фахівці з радістю допоможуть вам у цьому питанні, а також за кілька годин проведуть монтаж системи пожежогасіння Харків і установку всього необхідного обладнання.

Рекомендації по установці аерозольного пожежогасіння

Система аерозольного пожежогасіння відмінно підходить для локалізації та гасіння наступних видів пожеж: тверді горючі метали, легкозаймисті рідини, електроізоляційні пристрої, обладнання (навіть під напругою).

Замовити та організувати установку аерозольного пожежогасіння, можна звернувшись в наш відділ продажів. Інтерес до даного виду системи постійно зростає. Це можна пояснити основними перевагами конструкції:

 • не поступаються вітчизняним методам пожежогасіння по надійності;
 • не вимагають додаткового спеціального обладнання і потужностей, додаткових витрат;
 • ідеально підходять для виробничих, адміністративних та приватних об’єктів (склади, гаражі, офісні будівлі, лабораторії, заміські котеджі, дачні комплекси і інше);
 • проста і зручна експлуатація системи.

Агентство “Охорона і безпека” відмінно розуміє як захистити вас і ваше майно, Ми допоможемо надійно убезпечити життя всієї родини!

Плюси роботи автоматичної системи пожежогасіння

Автоматизована пожежна сигналізація оптимально підходить для більшості об’єктів. У чому її переваги?

 • забезпечує безпеку людей на території об’єкта;
 • відповідає за збереження матеріальних цінностей;
 • безпосередня автономна система;
 • захищає майно від загорянь і будівля від високих температур;
 • повідомляє про сигнал тривоги;
 • передає сигнал на пульт центрального управління;
 • оперативне гасіння вогнища загоряння;
 • у свою чергу, ми забезпечуємо монтаж автоматичного пожежогасіння.

Крім того, на охоронюваних нами об’єктах, ми додатково встановлюємо тривожну кнопку для самостійного виклику ГШР і сенсорну панель управління.

Установка автоматизованої системи пожежогасіння в Харкові

Пожежна сигналізація складається з таких елементів: портативні датчики, блок управління, панель індикації, джерело живлення. Ми встановлюємо два види сигналізації:

 • бездротова охоронна система пожежогасіння – передбачає підключення портативних датчиків по периметру об’єкта (бюджетний варіант);
 • пультова сигналізація – сигнал передається на основний пульт управління.

Етапи установки пожежної сигналізації для підприємств в Харкові:

 1. подати заявку на підключення;
 2. вибрати найбільш відповідну готову сигналізацію;
 3. спроєктувати схему системи пожежогасіння;
 4. ознайомитися з необхідними документами, підписати договір користувача;
 5. провести монтаж і установку портативних датчиків і обладнання по периметру будівлі;
 6. підключити систему до центрального пульта офісу;
 7. встановити мобільний додаток (для отримання сповіщень на телефон).

Наша компанія надає повний пакет послуг з установки, настройки й обслуговування пожежної сигналізації під ключ. Ми працюємо без посередників.

Гарантії обслуговування від компанії “Охорона і безпека”

Чому варто поставити систему пожежогасіння в Харкові від нашої фірми?

 • Ми успішно працюємо на ринку України у сфері охорони та захисту з 1999 року і розвиваємося з кожним днем.
 • Під нашою охороною знаходиться 55 000 об’єктів.
 • Робимо монтаж системи пожежогасіння в Харкові, і не тільки.
 • Ми несемо матеріальну відповідальність.
 • Надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування.
 • Підключаємо топ сигналізації проти грабіжників недорого.
 • Наша технічна підтримка працює 24/7.
 • Ми недорого встановлюємо портативні датчики прибуття ГШР на фізичні об’єкти.
 • Ведемо цілодобовий моніторинг і контроль вашого об’єкта (вахтовий метод охорони на ніч).
 • У нас є можливість надати фізичну VIP охорону і дешево встановити зовнішнє відеоспостереження (через вебкамеру).
 • Охоронна система діє на базі потужної системи GPS (джіпіес), GSM (ЖСМ), Internet і телефонної лінії.
 • Є власний автопарк сучасного транспорту.
 • Персональний підхід до кожного клієнта.
 • Тільки у нас найкращі розцінки і тарифи міста.

Реальні відгуки наших клієнтів можна побачити на офіційному сайті агентства “Охорона і безпека”.

З нами ваш захист безпеки життя і майна в надійних руках.

Scroll to Top

ПОЗВОНИТЕ СЕЙЧАС

ИЛИ ЗАКАЖИТЕ ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК
* Поля, обязательные для заполнения

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗАРАЗ

АБО ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

*Поля, обов’язкові для заповнення

КАК УСТАНОВИТЬ ПРИЛОЖЕНИЕ «PHOENIX-MK»

ЯК ВСТАНОВИТИ ДОДАТОК «PHOENIX-MK»

ЗДЕСЬ ВЫ МОЖЕТЕ ОСТАВИТЬ ОТЗЫВ

* Поля, обязательные для заполнения

ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

* Поля, обов’язкові для заповнення