Як поставити квартиру на охорону?

Щоб захистити житло та майно від грабіжників, люди ставлять броньовані вхідні конструкції, складні замки, монтують ґрати на вікна або укріплені жалюзі. На жаль, цього недостатньо. Наразі єдиний надійний варіант убезпечити себе від кримінальних гостей – встановити сигналізацію у квартирі та під’єднати її до пульта охорони, щоб на тривогу приїжджали охоронці! Про вартість такої системи, особливості монтажу та переваги ми поговоримо далі.

Який тип охорони вибрати?

Охоронні системи та обладнання – це автономні технічні комплекси для захисту приватної території та власності чи інших матеріальних цінностей від ушкодження, несанкціонованого втручання та розкрадання. Однак перед тим як вибрати сигналізацію, варто розібратися з видами та статусами компаній, що надають охоронні послуги:

 • Відомча охорона – державні та недержавні збройні підрозділи спеціального призначення.
 • Позавідомча охорона – має статус державного поліцейського або нацгвардійського підрозділу, надає послуги захисту важливих та режимних об’єктів та територій, що додаються до них, майна фізичних, юридичних осіб, їх життя за договором. Бере участь у контролі громадського порядку, попереджає та припиняє злочини та адміністративні правопорушення також із використанням зброї. Єдина істотна відмінність позавідомчої охорони від відомчої – співробітники такої компанії не входять до штатного складу об’єктів та осіб, що охороняються.
 • Приватна охорона – спеціально засновані компанії для надання охоронних послуг згідно з отриманою державною ліцензією. Перевагою є те, що про все можна домовитися та задокументувати в рамках закону, прописавши у договорі, на відміну від інших типів охорони, що діють суто за єдиним державним регламентом.

Яку сигналізацію ставити?

Система пристроїв (датчики, сповіщувачі, відеокамери та термінали) може захистити приміщення, майно чи транспорт від крадіжки та/або псування. Наприклад, система обмеження доступу ефективно захищає приватний простір, адже дозвіл на вхід мають не всі.

Для будь-яких конкретних цілей слід вибирати спеціалізовані датчики та системи для сигналізації, що підходить саме вам. Інженери компанії «Охорона і Безпека» спеціалізуються на установці сучасного обладнання, тому вибрати потрібний комплект буде просто. Працездатність сигналізації та іншого обладнання регулярно контролюється по кількох каналах зв’язку – телефонна лінія, інтернет, gsm і gprs. Вивести з ладу або заглушити такий комплекс і залишитися при цьому непоміченими злочинці просто не мають шансів!

Скільки коштує обладнання для охорони квартири?

Ціна сигналізації та системи відеоспостереження розраховується з урахуванням кількості залучених датчиків та складності монтажу інженерних систем. При цьому обладнання, що підключається, дає можливість контролювати через мобільний додаток і пульт охорони не тільки периметр, вікна та двері, а й виникнення порушень комунікацій (води, проводки, газопостачання), що дозволяє запобігти затопленню, займанню та іншим надзвичайним ситуаціям.

Вже в стандартний набір обладнання з абонплатою за оренду та обслуговування від 285 грн/місяць входитиме контрольна панель, датчик руху, наліпка на двері та вікна, можливість керування через мобільний додаток. У разі бажання підвищити рівень захисту варто звернути увагу на пакети з розширеними сервісами, де діятимуть відеокамери та додаткові контрольні пристрої.

Особливості укладання договору на охорону

Компанія з великою повагою ставиться до конфіденційної (особистої) інформації усіх без винятку клієнтів. Перед встановленням сигналізації з кожним клієнтом обов’язково укладається договір, що включає всі пункти та сценарії партнерства. Це займає мінімум часу, але дає реальну гарантію на спокійний сон клієнту.

Договір містить:

 1. Предмет договору.
 2. Права та обов’язки виконавця.
 3. Права та обов’язки заказника.
 4. Відповідальність сторін.
 5. Вартість послуг та порядок розрахунків.
 6. Форс-мажорні обставини.
 7. Період дії договору та порядок його розірвання.
 8. Порядок вирішення суперечностей.
 9. Інші умови.
 10. Адреси, банківські реквізити, підписи сторін.

Можна проконсультуватися з фахівцем про вартість, порядок оформлення та монтаж.

Як поставити квартиру на охорону: алгоритм дій

Наші фахівці разом із клієнтом виїжджають та оглядають об’єкт, щоб визначити його категорію захищеності. Відповідно до типу приміщення вибирається, яку охоронну систему встановити. Наступна процедура виконується за 5 кроків:

 • Крок 1. Виберіть актуальне охоронне обладнання, включаючи пакет послуг. Фахівець уточнює у клієнта його очікування від сигналізації та потрібний функціонал, щоб підібрати ідеальний комплект.
 • Крок 2. Консультація. Можна безплатно отримати відповідь на будь-яке запитання на тему обраної охоронної системи.
 • Крок 3. Укладання договору – вимагає уваги. Тут прописуються спектр послуг, а також права та обов’язки обох сторін.
 • Крок 4. Установка сигналізації, яка займає усього близько 3 годин. У зручний час на об’єкт прибуде команда інженерів, щоб змонтувати систему, протестувати її та під’єднати до центрального пульта безпеки.
 • Крок 5. Упорядкування акта здачі-приймання квартири. Остання формальність, коли замовник особисто засвідчується у працездатності всіх пристроїв та приймає проєкт. Також монтажник проводить навчання клієнта та показує як користуватися обладнанням.

Інженери та експерти галузі моделюють ситуації загрози життю людей та сценарії викрадення майна грабіжниками, прописують послідовність їх вирішення. До інших переваг співпраці з компанією «Охорона і безпека» відносять максимальну пильність. Майстри перевіряють і тестують працездатність обладнання перед здаванням в експлуатацію. Ми гарантуємо монтаж та встановлення протягом одного дня в Києві та Харкові. Якщо Ви зібралися у відпустку, будьте спокійними – ПЦС (пульт централізованого спостереження) зреагує на відсутність хазяїв належним чином.

Scroll to Top

ПОЗВОНИТЕ СЕЙЧАС

ИЛИ ЗАКАЖИТЕ ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК
* Поля, обязательные для заполнения

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗАРАЗ

АБО ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

*Поля, обов’язкові для заповнення

ЯК ВСТАНОВИТИ ДОДАТОК «PHOENIX-MK»

ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

* Поля, обов’язкові для заповнення