ЯК ПРАЦЮЄ СИСТЕМА

ЯК ПРАЦЮЮТЬ СИСТЕМИ ОХОРОННОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ

Система охоронної сигналізації являє собою технічний спосіб охорони, який включає в себе такі модулі:

  • датчики;
  • приймально-контрольний прилад;
  • виконавчі пристрої.

Датчики, виходячи з їх основного призначення, контролюють конкретні показники. У ролі них можуть виступати відкриття дверей або вікна, рух на об’єкті, що охороняється, присутність диму і так далі. Якщо станеться подія, контрольоване датчиком (наприклад, в приміщенні відчинилися двері), він спрацює, перетворює сигнал в зрозумілу форму для повідомлення приймально-контрольного модуля.

Приймально-контрольний прилад стежить і контролює роботу всіх датчиків в цілому. Якщо один з них спрацьовує, він обробить отриману від нього інформацію, і відповідно з запрограмованої в його пам’ять охоронної тактикою, видасть сигнал на виконавчі пристрої.

Виконавчі пристрої активуються, коли приймають повідомлення від приймально-контрольного приладу. Як правило, це повідомлення являє собою світлозвуковий пристрій (сирену) і / або дозвон з мовним повідомленням на смартфон.

Передаватися сигнали від приймально-контрольного приладу можуть по міській стаціонарної мережі, по глобальному стандарту цифрового мобільного стільникового зв’язку (GSM), по радіоканалу (якщо виділена конкретна частота для сигналізації), по інтернету.

ТИПИ ОХОРОННІЙ СИГНАЛИЗАЦИИ ПО ФУНКЦІОНАЛЬНИМ МОЖЛИВОСТЯХ

На сьогоднішній день існують такі основні різновиди охоронної сигналізації, в залежності від їх функціональних можливостей:

  • автономна сигналізація з виведенням тривожних повідомлень на внутрішній пост охорони;
  • пультова сигналізація;

Особливість функціонування охоронної системи першого типу полягає в подачі гучного сигналу оповіщення (звуку або світла зі звуком) у разі незаконного проникнення на контрольовану територію. Такий різновидом охорони здійснюється самостійний контроль території або приміщення. Якщо це офісна будівля або будь-яка компанія, то реакція на сигнал буде проводитися безпосередньо охороною. У разі, якщо її немає на об’єкті (наприклад, якщо це звичайний приватний будинок), то включення сигналізації буде виконувати свою головну місію – відлякування зловмисників і зупинка їх подальшим правопорушенням.

Пультова охорона підключається до головного охоронного пульту. У разі, якщо фіксується факт незаконного доступу на об’єкт (або ж з якихось інших причин – потоп, задимленість і ін.) На пульт передається тривожний сигнал. В наслідок цього на контрольований об’єкт приїжджає група оперативного реагування, а його господаря інформують про те, що сталося.

Встановлення тривожної кнопки виробляється нашими фахівцями в рамках монтажу пультової охорони. При цьому пультова охорона організована за наступним принципом: при проникненні на територію, що охороняється / приміщення або при натисканні тривожної кнопки модуль, що зв’язує з центральним пультом, направляє на нього сигнал тривоги. Прийнятий диспетчером сигнал забезпечує своєчасне прибуття до об’єкта найближчій групи швидкого реагування. Тому тривожна кнопка є дієвим і ефективним способом охорони об’єкта.

Кнопка тривожного сповіщення дозволяє оцінити всі переваги пультової охорони:

  • оперативність — приїзд групи швидкого реагування обчислюється кількома хвилинами;
  • невисока ціна — істотний аргумент для установки пультової охорони;
  • надійність — обслуговування системи пультової охорони гарантовано забезпечує надійність в будь-якій нестандартній ситуації;
  • вибірковість — система дозволяє контролювати безпеку як об’єкта в цілому, так і окремих приміщень.

При організації охоронної системи на об’єкті необхідно брати до уваги безліч різних факторів, наприклад, тип об’єкта – квартира, дача, складське приміщення. Для кожного з них потрібно своє рішення. Так, якщо у вас будинок за містом – автономна сигналізація не підійде, оскільки спрацьовування звукового сигналу не є гарантією появи сусідів та інших свідків, що в свою чергу дозволить зловмисникам здійснити свої погані плани.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ПУЛЬТОВОЇ ОХОРОНИ

Підбирається оптимальна система, яка забезпечує моментальне реагування на всілякі сигнали

Охорона під'єднується до пульта для підключення групи швидкого реагування по кожному тривожним сигналом

Пультова охорона дозволяє контролювати ситуацію навіть під час тривалої відсутності господарів

Монтаж і технічне обслуговування пультової охорони виконується оперативно і професійно. Ці процеси займають мінімум часу, а ось термін експлуатації сигналізації становить не менше двох років. Вона дозволяє убезпечити об’єкт, запобігти несанкціонованому доступу, розкрадання майна, а також вберегти життя присутніх на ньому людей.

Установка і монтаж системи охоронної сигналізації гарантує збереження вашого майна за умови, що його охорону ви довірите істинним професіоналам своєї справи. ГК «Охорона і Безпека» має в своєму арсеналі всілякі технічні засоби і команду експертів, які забезпечать повноцінний захист об’єкта від незаконних дій злочинців.

ЧОМУ ПОТРІБНО ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ПОСЛУГАМИ ПУЛЬТОВОЇ ОХОРОНИ У
ГК «ОХОРОНА І БЕЗПЕКА»

Спрацьовування тривожного сигналу – високоефективна послуга ГК «Охорона і Безпека». Надійність функціонування всієї системи контролюється нашими фахівцями, тому система буде працювати безпроблемно цілодобово. Пультова охорона на сьогоднішній день вважається одним з найбільш ефективних засобів захисту приватних домоволодінь, бізнес-центрів і квартир. Кожному власнику такого об’єкта забезпечується надійна збереження всього майна і безпеку життя.

Пультова охорона в Києві стовідсотково захистить ваш об’єкт. Звернувшись в ГК «Охорона і Безпека», ви можете не сумніватися в бездоганності всіх виконуваних робіт. Монтаж охоронної сигналізації, замовити який не складе для вас особливих зусиль, здійснюється кваліфікованими і досвідченими фахівцями з дотриманням всіх індивідуальних потреб і особистих переваг кожного конкретного замовника.

ВИНИКЛИ ЗАПИТАННЯ?

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

* Поля, обов’язкові для заповнення

Догори

ПОЗВОНИТЕ СЕЙЧАС

ИЛИ ЗАКАЖИТЕ ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК
* Поля, обязательные для заполнения

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗАРАЗ

АБО ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

*Поля, обов’язкові для заповнення

ЯК ВСТАНОВИТИ ДОДАТОК «PHOENIX-MK»

ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

* Поля, обов’язкові для заповнення

Отправьте нам сообщение