ОХОРОНА ОФІСУ

ОХОРОНА ОФІСУ - ЦЕ НЕОБХІДНІСТЬ

Якщо Вам необхідна надійна система охорони офісу в Харкові і Харківській області, Києві та Київській області
— замовте установку сигналізації в нашій компанії.

ГК «Охорона і Безпека» спеціалізується на підборі, встановленні, технічному обслуговуванні і контролі за станом охоронних систем в офісах, приватних квартирах, будинках і промислових приміщеннях з виїздом груп швидкого реагування.

ВИДИ СИСТЕМ ОХОРОНИ

Пультові охоронні сигналізації для офісу

Являють собою встановлені на території об’єкта датчики, інформація з яких миттєво передається на віддалений пульт охорони. При спрацьовуванні сигналізації, в офіс оперативно виїжджає група швидкого реагування. На території розміщуються додатково тривожні кнопки для самостійного виклику охорони в екстрених ситуаціях. На сьогоднішній день, цей тип сигналізації по праву вважається одним з найуспішніших.

Автономні охоронні звукові сигналізації для офісу

При спробі проникнення спрацьовує звукова сирена, яка покликана відлякати зловмисника і привернути увагу стаціонарної охорони, якщо така є на об’єкті. Найсучасніші системи можуть відправляти тривожне повідомлення на телефон власника. Також, є сигналізації з автодозвоном, які при спрацьовуванні сигналізації автоматично роблять дзвінок за вказаними в програмі номерами.

ЕТАПИ НАДАННЯ ПОСЛУГ З ОХОРОНИ ОФІСУ

Аналіз планування приміщення для правильної установки датчиків, з покриттям всього периметра

Професійна установка обладнання, що відповідає стандартам безпеки

Перевірка і налагодження устаткування

Презентація та навчання клієнта і його персоналу: як правильно поставити офіс на сигналізацію, як відключити, як користуватися тривожними кнопками

Після закінчення робіт ми надаємо гарантійне та післягарантійне технічне обслуговування сигналізації

Якщо виникли проблеми, забезпечуємо негайний виїзд інженера в узгоджений з Вами час

24 ГОДИНИ НА ДОБУ
7 ДНІВ НА ТИЖДЕНЬ

МОНІТОРИНГ ПРИМІЩЕНЬ І ДАНИХ З ДАТЧИКІВ

ЧАСТО ЗАДАВАНІ ПИТАННЯ

Скільки часу займає підключення?

Весь комплекс робіт по установці займає в середньому від 3 до 6 годин. За цей час фахівці проводять монтаж системи охорони, знайомлять клієнта з роботою обладнання. Зручний час монтажу обумовлюється заздалегідь.

Чи можна "заглушити" сигналізацію?

Ваш прилад спілкується з нашим Пультом в основному по двох каналах зв'язку - "Основному" і "Резервному" для чого використовуються: GPRS, GSM, інтернет і телефонну лінію. При спробі "заглушити" або якимось чином заблокувати канал зв'язку, ми отримаємо сигнал на Пульт і надішлемо нашу групу швидкого реагування.

Хто виїжджає за сигналом тривоги і протягом якого часу здійснюється прибуття на місце?

За сигналом тривоги на об'єкт, що охороняється виїжджають екіпіровані групи швидкого реагування. У цілодобовому режимі здійснюють чергування більше 50 автомобілів охорони.

Якщо я хочу поїхати надовго, чи потрібно Вас попереджати, які є моменти?

Вам необхідно повідомити на наш Пульт охорони час відсутності і контакти людини, з яким можна буде спілкуватися замість Вас. Питання можуть виникнути різні, як з приводу сигналізації, так і щодо порушень комунікацій (вода, електроенергія тощо), що потребують розкриття об'єкта охорони для усунення проблем. Також, важливо тримати позитивний баланс оплати за послуги охорони для уникнення відключення системи сигналізації.

ЗАМОВТЕ ОХОРОНУ ОФІСУ

* Поля, обов’язкові для заповнення

Догори

ПОЗВОНИТЕ СЕЙЧАС

ИЛИ ЗАКАЖИТЕ ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК
* Поля, обязательные для заполнения

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗАРАЗ

АБО ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

*Поля, обов’язкові для заповнення

ЯК ВСТАНОВИТИ ДОДАТОК «PHOENIX-MK»

ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

* Поля, обов’язкові для заповнення

Отправьте нам сообщение