ОХРАНА КВАРТИРЫ

СИГНАЛІЗАЦІЯ В КВАРТИРІ - НЕ РОЗКІШ

Постійний приріст кількості квартирних крадіжок і зломів зобов’язує вживати додаткових заходів щодо збереження Вашого майна. Якими б міцними, надійними не були двері і замки Вашої оселі, вони не гарантують повну безпеку. А ось якісна сигналізація в квартирі — може.

ГК «Охорона і Безпека» спеціалізується на підборі, встановленні, технічному обслуговуванні і контролі за станом охоронних систем в приватних квартирах, будинках і промислових приміщеннях з виїздом груп швидкого реагування.

ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ОХОРОННИХ СИГНАЛІЗАЦІЙ ВКЛЮЧАЄ

Установку охоронної сигналізації в квартирі на території Харкова і Харківської області, а також Києва і Київської області, що відповідає всім вимогам сучасної охорони

Підбір типу сигналізації, відповідно до дизайну інтер'єру та особливостями планування

Постійну технічну підтримку - встановивши сигналізацію, ми також будемо забезпечувати сервіс і технічне обслуговування обладнання на об'єктах, що охороняються по Харкову і Харківській області

Цілодобову чітку роботу операторів пульта централізованого спостереження

Оперативний виїзд групи швидкого реагування на об'єкт по сигналу тривоги

Оперативний виїзд групи швидкого прибуття групи швидкого реагування протягом максимально короткого временіна об'єкт за сигналом тривоги

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Скільки часу займає підключення?

Весь комплекс робіт по установці займає в середньому від 3 до 6 годин. За цей час фахівці проводять монтаж системи охорони, знайомлять клієнта з роботою обладнання. Зручний час монтажу обумовлюється заздалегідь.

Чи можна "заглушити" сигналізацію?

Ваш прилад спілкується з нашим Пультом в основному по двох каналах зв'язку - "Основному" і "Резервному" для чого використовуються: GPRS, GSM, інтернет і телефонну лінію. При спробі "заглушити" або якимось чином заблокувати канал зв'язку, ми отримаємо сигнал на Пульт і надішлемо нашу групу швидкого реагування.

Хто виїжджає за сигналом тривоги і протягом якого часу здійснюється прибуття на місце?

За сигналом тривоги на об'єкт, що охороняється виїжджають екіпіровані групи швидкого реагування. У цілодобовому режимі здійснюють чергування більше 50 автомобілів охорони.

Якщо я хочу поїхати надовго, чи потрібно Вас попереджати, які є моменти?

Вам необхідно повідомити на наш Пульт охорони час відсутності і контакти людини, з яким можна буде спілкуватися замість Вас. Питання можуть виникнути різні, як з приводу сигналізації, так і щодо порушень комунікацій (вода, електроенергія тощо), що потребують розкриття об'єкта охорони для усунення проблем. Також, важливо тримати позитивний баланс оплати за послуги охорони для уникнення відключення системи сигналізації.

ЗАМОВТЕ ОХОРОНУ КВАРТИРИ

* Поля, обов’язкові для заповнення

Пролистать наверх

ПОЗВОНИТЕ СЕЙЧАС

ИЛИ ЗАКАЖИТЕ ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК
* Поля, обязательные для заполнения

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗАРАЗ

АБО ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

*Поля, обов’язкові для заповнення

КАК УСТАНОВИТЬ ПРИЛОЖЕНИЕ «PHOENIX-MK»

ЗДЕСЬ ВЫ МОЖЕТЕ ОСТАВИТЬ ОТЗЫВ

* Поля, обязательные для заполнения

Отправьте нам сообщение