“Охорона і безпека” – партнер проєкту “Карта харків’янина”: нові привілеї та знижки для клієнтів

Наша охоронна агенція рада повідомити, що як довіреному представнику середнього бізнесу нам довірили статус офіційного партнера проєкту “Карта харків’янина”. Презентація програми відбулася в липні минулого року на форумі “Стратегія розвитку підприємництва в Харкові”. Ініціатива вжита для стимуляції поліпшення якості сфери послуг та реформації бізнесу в місті з метою полегшення життя людей.

До переліку компаній-партнерів неможливо потрапити вільно за заявкою, претендентів відбирають за кількома критеріями. По-перше, це повинен бути соціально-відповідальний бізнес, великий та корисний бренд, що здатен запропонувати жителям міста дійсно вигідні привілеї у вигляді знижок та соціальних цін на послуги, що надаються, або на товари, які реалізуються.

“Охорона і безпека”, як фірма з 22-річним досвідом бездоганної праці та тисячами задоволених клієнтів по Харкову, приєдналася до проєкту серед перших запрошених до співпраці партнерів! З цього моменту учасники КХ можуть користуватися спеціальними цінами на охоронне обладнання, встановлення систем та абонентську плату. Зокрема, йдеться про:

  1. 40% знижки для пенсіонерів, студентів та школярів на підключення сервісу “Мобільна тривожна кнопка” у тарифах “Сімейний”, “Молодіжний”, “Дружба”.
  2. Дисконт 30% на покупку охоронного обладнання “Лунь” у випадку, коли підключається новий об’єкт охорони.

Детальніше о привілеях за картою харків’янина читайте на офіційному ресурсі. У майбутньому пропозиція буде поширюватися новими бонусами та вигідними інтенсив-програмами.

Scroll to Top

ПОЗВОНИТЕ СЕЙЧАС

ИЛИ ЗАКАЖИТЕ ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК
* Поля, обязательные для заполнения

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗАРАЗ

АБО ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

*Поля, обов’язкові для заповнення

ЯК ВСТАНОВИТИ ДОДАТОК «PHOENIX-MK»

ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

* Поля, обов’язкові для заповнення