Чим відрізняється приватне охоронне підприємство (ПОП) від позавідомчої охорони (ПО)

Охорона необхідна скрізь, де потрібно забезпечити збереження цінного майна, життя, здоров’я та безпеки людей. Насамперед йдеться про житлові приміщення, офіси, промислові зони, об’єкти спеціального призначення. Використання для виконання даних завдань співробітників приватного охоронного підприємства допомагає запобігти несанкціонованому доступу, розкраданню та псуванню цінного майна.

Вибираючи охорону, слід враховувати такі важливі критерії:

 • Швидкість приїзду (у професіоналів називається часом реагування);
 • Рівень використовуваного обладнання та оснащення;
 • Щомісячна вартість послуг;
 • Рівень професійних навичок особового складу;
 • Досвід компанії, стаж роботи на ринку;
 • Кількість автомобілів (груп швидкого реагування);
 • Кількість об’єктів, що охороняються – ознака довіри з боку клієнтів.

Особливості роботи ПОП та ПО

Аналізуючи роботу ПО можна помітити, що ситуацій де було завдано матеріальних збитків або завдано шкоди здоров’ю багато. Основна причина такої невтішної статистики – це вже робота постфактум скоєних злочинів.

На цьому тлі співробітники ПОП виступають у кращому світлі. Приватні охоронні підприємства більш професійно готують своїх людей, навчають їх сучасних методів роботи, акцентуючи насамперед на оперативності та мобільності.

Основні функції приватного охоронного підприємства та позавідомчої охорони

Основним завданням, для виконання якого й створювалася позавідомча охорона, є захист насамперед важливих державних об’єктів, таких як електростанції, монетний двір, підприємства Укроборонпрому тощо. Ця служба, як така, не займається охороною квартир та житлових будинків пересічних громадян України. Так, від імені ВО послуга постановки на пультову охорону пропонується, але за фактом у складі виїзних груп будуть звичайні поліціянти з усіма мінусами, що з цього випливають.

Особистий склад ПОП має великий професійний досвід у наданні охоронних послуг, що є гарантією дотримання всіх вимог закону, ефективності роботи та злагодженої взаємодії з групами швидкого реагування.

Основними функціями, які беруть на себе співробітники приватного охоронного підприємства, є:

 • Взяття під охорону будь-якого об’єкта (приватного чи промислового);
 • Забезпечення безпеки клієнта, членів його сім’ї, будь-якого цінного майна у житловому приміщенні;
 • Швидке реагування з боку виїзних груп забезпечується застосуванням сучасної техніки та постійним моніторингом усієї зони обслуговування;
 • Надання можливості самому клієнту в будь-який момент проконтролювати стан об’єкта, що охороняється за допомогою мобільного застосунку на смартфоні;
 • Надання «кнопки SOS» у мобільному застосунку, за допомогою якої можна викликати охорону за будь-яких непередбачуваних обставин.

Підрозділи ПОП створені та функціонують у всіх регіонах України. Постановка об’єктів на охорону проводиться за допомогою посередників, які пропонують послуги з встановлення та обслуговування спеціальних охоронних технічних засобів. Вдавшись до пультової охорони можна заощадити значні кошти, використовуючи технічне оснащення та залучення безпосередньо охоронців лише у разі потреби. Це набагато вигідніше, ніж утримувати свій постійний штат і платити їм просто за те, що вони знаходяться на роботі.

Відмінності позавідомчої охорони від приватного охоронного підприємства (ПОП)

Можливість обирати, послугами якої охоронної структури користуватися, дає змогу людині самостійно оцінювати рівень пропонованих послуг та цінову політику. У чому полягають важливі відмінності позавідомчої охорони від ПОП показано нижче:

Напрям ПОП ПО
Правові рамки Співробітники ПОП працюють у межах своєї ліцензії. Діючи суворо у межах законності, вони, проте, орієнтовані насамперед на захист інтересів свого клієнта.

Співробітники атестовані, мають спец. засоби.

ПО працює у рамках закону “Про Національну поліцію”. Законодавство має чіткі вказівки щодо обмежень поліціянта, що часом призводить до затримок у нестандартних ситуаціях. Співробітники атестовані, мають озброєння та спеціальні засоби.
Коло повноважень Співробітники ПОП мають право затримувати правопорушників до прибуття поліції. У штату ПО є процесуальні та адміністративні повноваження.
Форма надання послуг ПОП пропонує пультову охорону, залучення своїх співробітників у штаті клієнта. ПО працює за принципом реагування на сигнал, що проявляється в прибутті ГШР, з наступним адміністративним оформленням події.
Вартість послуг Ринкова, залежить від типу, розташування, розміру об’єкта та кількості датчиків. Залежить від регіону, де потрібні послуги ПО. Але у будь-якому регіоні ціна буде на 20-35% вищою, ніж у середньостатистичного ПОП внаслідок погодинної оплати.

Об’єкти для охорони ПОП

Основними об’єктами, захист яких бере на себе приватне охоронне підприємство, є житлові приміщення та комерційні будівлі. При цьому співробітники ПОП готові забезпечувати безпеку як цінного майна, так і клієнта, його рідних, персоналу та підлеглих.

Послуги компанії «Охорона і Безпека»

Співробітники компанії завжди готові запропонувати послуги зі встановлення якісного охоронного обладнання у вашому житлі. Воно містить комплекс датчиків руху, відкриття-закриття вікон і дверей, детекції диму і води. Все це буде ефективним інструментом для забезпечення реагування спеціальної служби та збереження цінного майна. Встановлення обладнання здійснюється протягом одного дня.

Після монтажу охоронного обладнання клієнт може в будь-який момент часу відстежувати стан свого житла за допомогою мобільного застосунку. Група швидкого реагування готова прибути на будь-який об’єкт лише за 5-7 хвилин після отримання відповідного сигналу.

Вартість послуг

Ціна послуги залежить від регіону розташування, типу, розміру об’єкта, якому потрібно забезпечити охорону, кількості датчиків, що буде встановлено і т.п. Докладніше можна прочитати в розділі про тарифи або дізнатися у менеджерів компанії.

Scroll to Top

ПОЗВОНИТЕ СЕЙЧАС

ИЛИ ЗАКАЖИТЕ ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК
* Поля, обязательные для заполнения

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗАРАЗ

АБО ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

*Поля, обов’язкові для заповнення

ЯК ВСТАНОВИТИ ДОДАТОК «PHOENIX-MK»

ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

* Поля, обов’язкові для заповнення