Чек-лист безпеки вашого автомобіля

У цьому розділі нашого блогу ми хочемо запропонувати вам скласти чек-лист безпеки власного автомобіля. Вам цілком під силу оцінити рівень захищеності своєї “ластівки”, а ми зі свого боку готові дати кілька підказок у розв’язанні виявлених проблем.

Крок 1. Правильно оцінити поточну ситуацію

Ось уже другий рік у всього світу на вустах слова про коронавірус, пандемію, самоізоляцію. Крім реальної загрози здоров’ю людей, у зв’язку з цією ситуацією виникло безліч супутніх проблем.

Експерти ще минулого року небезпідставно прогнозували зростання рівня злочинності як в обласних центрах, так і в окремих населених пунктах та регіонах. Такі припущення були засновані на логічному аналізі того, що відбувається. Це тільки на перший погляд, локдауни та самоізоляція здавалися можливістю посидіти вдома, відпочити від роботи та приділити час сім’ї. Насправді багато людей просто втратили свою роботу і залишилися без засобів для існування – про фінансову подушку безпеки заздалегідь подбали одиниці.

Таким чином, ідея про можливість швидко отримати гроші будь-яким шляхом, навіть злочинним, спадала і спадає на думку багатьом людям. Знайти нову роботу з постійними «червоними» та «помаранчевими» зонами практично нереально, а годувати треба не лише себе, а й сім’ю з дітьми. Відповідно «на криву доріжку» криміналу стають, на жаль, і не зовсім запеклі лиходії.

Крок 2. Краще діяти на випередження

За офіційними даними МВС України, лише за перші чотири місяці пандемії вони отримали понад 5 тисяч заяв про викрадення автомобіля. На перший погляд, у масштабах країни це зовсім не так багато. Але розслаблятися не слід – немає жодних гарантій, що наступною жертвою не станете саме Ви.

Не для всіх автомобіль є лише засобом пересування. Злочинні елементи розглядають викрадення автомобіля як відносно простий і швидкий спосіб підзаробити. При цьому в зоні ризику виявляється абсолютно будь-яка модель автомобіля – від бюджетних до найдорожчих.

Нехитра звукова сигналізація вже давно перестала відлякувати зловмисників – зараз майже всі «фахівці» вміють відключати такі системи лише через кілька секунд після спрацьовування. Якщо це відбувається глибокої ночі – господар автомобіля може навіть не прокинутися.

Ще однією умовою, що сприяє збільшенню зацікавленості криміналітету у викрадених машинах, стала зупинка більшості підприємств, що займаються виготовленням автозапчастин як в Україні, так і за кордоном – знову ж таки завдяки коронавірусу. У ремонтних майстернях стало гостро не вистачати комплектуючих, а машини ламатися у людей не перестали. Викрасти авто і здати його на запчастини стало дуже вигідним заняттям.

Багато зловмисників не гидують розбійними нападами для крадіжки автомобіля, власник якого знаходиться всередині. Це вже зовсім інший рівень небезпеки – постраждати може не лише транспортний засіб, а і його господар чи водій.

За оцінками економістів та фахівців ринку праці, роботу втратили вже понад 3 мільйони громадян України. Чекати на здоров’я та суспільно-безпечну поведінку від людей, які опинилися в такій непростій ситуації – важко. Тому про безпеку свого рухомого майна краще подбати завчасно. До яких дій слід вдатися, щоб мінімізувати ризик не виявити ваш автомобіль у тому місці, де ви його залишали?

Крок 3. До неприємних несподіванок краще підготуватися заздалегідь

Насамперед приділіть увагу тому, чи точно ви володієте інформацією про розташування свого автомобіля, чи знаєте ви, що з ним відбувається, поки ви не поряд. Як ефективний варіант, для вирішення цього завдання можна звернутися за допомогою до служби компанії “Охорона і Безпека”.

Ми можемо встановити сучасну супутникову протиугінну систему, яка дасть Вам одразу кілька інструментів безпеки:

  • через мобільний додаток можна відстежити розташування машини, оцінити її загальний стан;
  • при екстрених ситуаціях на наш пульт миттєво надходить відповідний сигнал та група швидкого реагування відразу ж виїжджає на місце для оперативних дій;
  • на випадок розбійного нападу та загрози особистої безпеки кожен клієнт має встановлену SOS-кнопку для швидкого виклику допомоги.

Важливим моментом забезпечення безпеки транспортного засобу є правильний вибір місця для паркування. Безперечну перевагу слід надати критим або платним паркінгам – краще трохи витратитися, але спати спокійно. Якщо такої можливості немає, постарайтеся залишити машину на відкритих і добре освітлених місцях, що переглядаються здалеку. Це, як мінімум, може відлякати автовикрадачів-початківців.

Висновки

Часи зараз, безперечно, непрості. Нам самим доводиться відповідати за себе, а також за безпеку та здоров’я своїх близьких, думати про збереження нашого майна. Замислюючись над тим, чи варто витрачатися на сучасну супутникову протиугінну систему, пам’ятайте, що скупий завжди платить двічі. Фінансових витрат при крадіжці автомобіля буде набагато більше, а безпека самого господаря та членів його сім’ї – взагалі неоціненна.

Scroll to Top

ПОЗВОНИТЕ СЕЙЧАС

ИЛИ ЗАКАЖИТЕ ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК
* Поля, обязательные для заполнения

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗАРАЗ

АБО ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

*Поля, обов’язкові для заповнення

ЯК ВСТАНОВИТИ ДОДАТОК «PHOENIX-MK»

ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

* Поля, обов’язкові для заповнення